Aktualizacja strony została wstrzymana

Świat zachodni spychany jest w tyranię – Paul Craig Roberts

Bez wątpienia stoimy w obliczu burzliwych i niebezpiecznych czasów, ale mamy w ręku historyczny atut. Polega on na tym, że druga strona nie działa zgodnie z zasadami rozsądku, lecz kieruje się chciwością i chęcią władzy, a zatem nie może zrobić nic innego, jak tylko wpędzić się w coraz większe kłopoty. Powinniśmy właśnie wykorzystać tę słabość i zawsze mieć na uwadze, że druga strona chce mieć więcej pieniędzy, więcej własności i dodatkowo dysponować wszelką bronią na świecie. Ale ich siła nie opiera się ani na pieniądzach, ani na własności, ani na broni, lecz polega wyłącznie na jednym czynniku: jest nim ignorancja większości ludzi, tzn. większość nie rozumie niecnej gry, jaką prowadzi z nimi ta mniejszość.”  – Ernst Wolff, sierpień, 2021 r.

 

Oficjalna narracja Covidowa upadła, pomimo ogromu kłamstw stworzonego przez media i instytucje państwowe, ale wysiłki zmierzające do zniszczenia ludzkiej wolności nie ustają. Dr Robert Malone, jeden z odważnych lekarzy, który został zdemonizowany, ponieważ walczył o prawdę na temat Covid, wymienia urzędników państwowych, media i kierownictwo firm technologicznych, którzy jako akolici i agenci Światowego Forum Ekonomicznego zaaranżowali i podtrzymywali „pandemię Covid” jako atak na wolność obywatelską i wolność człowieka. Oto niektórzy z najgorszych masowych morderców w historii ludzkości:

Politycy i ich polityka: Koordynator ds. reagowania na koronawirusy w Białym Domu Jeffrey Zients; współzałożyciel grupy lobbystycznej #Masks4All, Jeremy Howard; gubernator Kalifornii, Gavin Newsom; kandydat na prezydenta w 2020 r. i sekretarz transportu USA, Pete Buttigieg; Chelsea Clinton, powierniczka Hillary Clinton, Huma Abedin; była ambasador USA przy ONZ Nikki Haley; była ambasador USA przy ONZ i administrator USAID Samantha Power; założyciel Eurasia Group Ian Bremmer; amerykańsko-brytyjski finansista Bill Browder; Jonathan Soros (syn George’a Sorosa); dyrektor Human Rights Watch Kenneth Roth; ekonomista Paul Krugman; były sekretarz skarbu Lawrence Summers; współzałożycielka Black Lives Matter Alicia Garza; Ivanka Trump i była przedstawicielka władz USA, Tulsi Gabbard (D-Hawaje).

Spuścizna medialna: Analityk medyczny CNN Leana Wen; główny korespondent medyczny CNN Sanjay Gupta; użytkownik Twittera Eric Feigl-Ding; publicysta finansowy New York Timesa Andrew Ross Sorkin; publicysta New York Timesa Thomas Friedman; komentator ABC News George Stephanopoulos; prezes Fox i współprzewodniczący News Corp Lachlan Murdoch; publicysta Bloomberga Justin Fox oraz komentator CNN Anderson Cooper.

Technologia i media społecznościowe: Bill Gates – założyciel Microsoftu; Steven Ballmer – były dyrektor generalny Microsoftu; Jeff Bezos – założyciel Amazona; Sergey Brin – współzałożyciel Google i Larry Page – współzałożyciel Google; Elon Musk – założyciel Tesli i SpaceX; Eric Schmidt – były dyrektor generalny Google; Jimmy Wales – współzałożyciel Wikipedii; Peter Thiel – współzałożyciel PayPala; Pierre Omidyar – współzałożyciel eBaya; Mark Zuckerberg – założyciel i dyrektor generalny Facebooka; Sheryl Sandberg – dyrektor operacyjny Facebooka; Stéphane Bancel – dyrektor generalny Moderny; Albert Bourla – dyrektor generalny Pfizera oraz Vasudha Vats – wiceprezes Pfizera.

Zob. też: https://www.globalresearch.ca/world-economic-forum-young-global-leaders-revealed/5769766 

Dr Malone zapoznaje nas z prezentacją Ernsta Wolffa z sierpnia 2021 roku, w której Wolff wyjaśnia, w jaki sposób kompleks cyfrowo-finansowy dąży do eksterminacji ludzkiej wolności. Pieniądz cyfrowy zniszczy wszelki sprzeciw wobec programu elit, likwidując finansowe, a więc i fizyczne istnienie tych, którzy się sprzeciwiają. 

Forsowanie pieniądza cyfrowego stanowi równie wielkie zagrożenie jak wojna nuklearna. Światowe Forum Ekonomiczne powierzyło Kanadyjskiemu Stowarzyszeniu Bankowemu rolę lidera w tworzeniu pieniądza cyfrowego.

https://www.globalresearch.ca/boom-trudeau-reversal-motive-surfaces-canadian-banking-association-approved-world-economic-forum-lead-digital-id-creation/5772013 

Premier Kanady Trudeau, który udowodnił, że jest bezwzględnym tępicielem wolności obywatelskiej, dlatego jest uważany przez Klausa Schwaba z WEF za prawdziwego kolegę – nazistę.

Narody Zachodu, omamione zaaranżowanym „kryzysem zdrowotnym”, pokazały elitom rządzącym, że są gotowe poświęcić swoją wolność dla iluzji bezpieczeństwa. Jak powiedział Benjamin Franklin, ci, którzy zrezygnują z wolności na rzecz bezpieczeństwa, nie będą mieli ani wolności, ani bezpieczeństwa. W całym świecie zachodnim orędownicy wolności nie zajmują żadnych kluczowych stanowisk. Skoro media są całkowicie w rękach elit, jak ludzie mają uświadomić sobie, przed jakim wyzwaniem stoją?

Paul Craig Roberts

 

Tłum. Sławomir Soja

Źródło: Paul Craig Roberts (March 28, 2022) – „The Western World is Being Pushed into Tyranny”

 


 

 


 

Skip to content