Aktualizacja strony została wstrzymana

Sfałszowany prezydent na podrobionych zdjęciach

Okupant Białego Domu, rezydujący tam od nieco ponad roku w wyniku sfałszowanych wyborów prezydenckich 2020, przybył właśnie do Europy, najpierw do Polski.

Przed samym wyjazdem z Białego Domu na jego oficjalnym koncie POTUS (President of the United States) na Tweeterze zamieszczono komunikat „Jestem w drodze do Europy…” wraz ze zdjęciem kroczącego dzielnie Joe Bidena do stojącego na trawniku prezydenckiego helikoptera.

Uważni od razu dostrzegli sfałszowane zdjęcie, na którym przy pięknej pogodzie drzewa wokół Białego Domu są pełne zielonych liści.

 

 

Komentarze czytelników nie pozostawiają wątpliwości:

Dziwne. Wczoraj nie było żadnych liści na tych drzewach. Boże, wszystko jest podstawione i fałszowane przez tych ludzi…

A oto dzisiejszy obraz na żywo Białego Domu. Drzewa są w większości pozbawione liści i jest pochmurno. Twoja administarcja to maszyna propagandowa fałszująca rzeczywistość. Wszystko co robisz i mówisz jest kłamstwem.”

 

 

 

I właśnie tak wygląda dzisiejsza „prezydentura” osoby, która przy pomocy ukrytych sił, korporacyjnych milionerów i szefów mediów społecznościowych, w biały dzień i bez rękawiczek, fałszując wybory została zainstalowana celem przemiany świata, „resetu”, również poprzez wywołanie III wojny światowej.

Oprac. www.bibula.com
2022-03-25

Skip to content