Aktualizacja strony została wstrzymana

Ukraiński generał mówi o tym kto naprawdę kieruje Ukrainą…

Publikujemy transkrypcję archiwalnej wypowiedzi jednego z generałów armii ukraińskiej w Symferopolu [Krym], zarejestrowaną 7 marca 2014 roku.

Ten stary generał – niestety dla nas anonimowy – jest sfrustrowany i zgorzkniale opowiada o dziejących się w jego kraju – na Ukrainie – wydarzeniach, które obserwuje, opowiada o tzw. Pomarańczowej Rewolucji sponsorowanej przez CIA i sitwę Sorosa.

Niewątpliwie generał jest starej daty, ukształtowany jeszcze w sowieckim duchu i część wypowiedzi można dostrzegać przez ten pryzmat, ale niewąpliwie jest przenikliwy i dalekowzroczny. Dostrzega kryjące się zagrożenie i widzi, że np. ​​Wiktor Pinczuk, jeden z najbogatszych żydowskich oligarchów na Ukrainie, również kieruje lożą masońską na Ukrainie. Pinczuk jest żonaty z córką Leonida Kuczmy, premiera Ukrainy w latach 1994-2005.

Generał wspomina, że ​​skorumpowana klasa rządząca Żydów na Ukrainie obejmuje również społeczność prawosławną … widzieliśmy to z pierwszej ręki, kiedy w 2020 roku opisaliśmy historię kliki rabinów kierującej zorganizowaną przestępczością w mieście pod Kijowem. [tutaj informacja podana przez JTA]

Stworzyliśmy tutaj transkrypcję jego komentarzy. … Możesz obejrzeć cały film z wypowiedzią, zamieszczony pod transkrypcją.

 

Oświadczam tym, którzy będą oglądali moją wypowiedź, że p. [Oleksandr] Turczynow, p. [Arsenij] Jaceniuk, p. [Oleh] Tiahnybok — i im podobnym … otóż oświadczam otwarcie – i wiem to na pewno – że są sponsorowanymi agentami amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej CIA.

Ponadto Jaceniuk jest pierwszym zastępcą szefa loży masońskiej na Ukrainie. A szefem loży masońskiej – jeśli ktoś tego nie wie – jest pan Pinchuk, szwagier pana Kuczmy.

I wszystkie te kłamstwa, które miały miejsce i wszystkie polecenia, [oświadczam] że pan [Wiktor] Janukowycz jest tylko marionetką w rękach pana Pinczuka, Kuczmy i [Leonida] Krawczuka. To oni go sprzedali. To oni wydali mu rozkaz, czy wypuszczać [specjalne siły policyjne] Berkuta, czy nie; czy pozwolić im szturmować, czy nie pozwolić im szturmować.

A kiedy w końcu pozwolono ludziom chwycić za broń, zostali nikczemnie zdradzeni. Przede wszystkim jest to praca pana Kravchuka i pana Kuczmy. To jest ich dzieło, bo, jak wiadomo większości, ten pan Kuczma, po tak zwanym zwycięstwie pomarańczowej rewolucji, nie został ruszony, dzięki panu Pinczukowi. Amerykanie zwrócili mu [Kuczmie] pieniądze, to znaczy wycofali zajęcie jego kont, i teraz żyje sobie spokojnie.

I fakt, że po tym, jak sprzedali pana Janukowycza – nie mówię, że jest dobry, nie jestem jego fanem, nie jest kobietą, abym go kochał lub nienawidził – cóż, nie miał racji w pod wieloma względami. Chociaż rzeczywiście pozostaje on prawowitym prezydentem – czy tego chcemy, czy nie – niezależnie od tego, czy śmierdzący banderowcy tego chcą, czy nie.

Zmęczyło mnie słuchanie … każdy może kogoś obrazić … ale przede wszystkim musimy dowiedzieć się, jaki jest tego motyw, powód. Niewiele osób wie, że główny chaos dokonał pan [Rinat] Achmetow. Rinat Leonidowycz [Achmetow]. I pan [Ihor] Kołomojski, przewodniczący Światowego Kongresu Żydów. I pan [Dmytro] Firtasz — i inni im podobni. Zrobili to wszyscy ci oligarchowie.

Początkowo wyglądało to tak, jakby dwa klany walczyły o pozycję, tak jak było w 2005 roku. A teraz jest to po prostu bezpośrednia okupacja Ukrainy przez USA poprzez ich figurantów.

Nie boję się tego, nie mam się czego bać. Dzięki Bogu będę miał siłę, by stanąć w obronie siebie. Ale moja żona została tam [w Kijowie]. I nie tylko moja żona. Jest wiele osób, które chciałyby dołączyć do Rosji. Bardzo wielu ludzi, którzy po prostu chcą pomocy Rosji w oczyszczeniu Świętej Rusi z inwazji – z czerwono-brązowej zarazy i amerykańskich syjonistów.

Nie jestem antysemitą — broń Boże. Jestem internacjonalistą. Jestem człowiekiem wychowanym w duchu sowieckiego internacjonalizmu. Ale ja – niech ludzie się nie mylą – nie mam nienawiści do zwykłych Żydów. Nie są za nic winni. Cierpią także z powodu swoich magnatów – tak zwanych ortodoksyjnych organizacji judaistycznych chasydów – a w szczególności organizacji Chabad, która rządzi całą tą czarną ucztą.

Niech więc nikt mnie nie oskarża o antysemityzm. I na koniec powiem wam, jak mówi się w Odessie: kto jest semitami, a kto antysemitami. Czy wiesz kto? Semici to ci, którzy piją przed siódmą, a antysemici to ci, którzy piją po siódmej. Tak mówią w Odessie. Uwielbiam humor Odessy. Prawdziwy, stary humor Odessy.

Ale nienawidzę tego, co się robi. Wyobraź sobie scenę na Majdanie. Stoją przedstawiciele kościoła greckokatolickiego. Stoją przedstawiciele tzw. autokefalii samoswiatów, którzy — w czasie wojny [II wojny] — krążyli i pokazywali Niemcom: „Ta rodzina ma dzieci na froncie. Ten ma [dzieci] w partyzantach”, i tak dalej i tak dalej.

Także przedstawiciele tzw. pseudopatriarchatu kijowskiego, którego Papież Rzymu nawet nie rozpoznawał w swoim czasie, na czele z panem Michaiłem Denisenko, który do dziś z jakiegoś powodu nazywa siebie „Filaretem”. Ale zostaje wyklęty z powodu przestępstwa przysięgi i wielu innych grzechów wobec Matki Kościoła. Teraz próbuje — już wdał się w naradę z Prawym Sektorem, w szczególności z faszystowską organizacją, taką jak Svoboda — to tylko parawan. Jej prawdziwa nazwa to „Partia Socjal-Nacjonalistyczna Ukrainy” — żeby wszyscy wiedzieli. [Nazwa] „Svoboda” to tylko… oni zrozumieli, że nie będą mogli wejść na arenę polityczną, jeśli pójdą pod ich prawdziwym szyldem.

Potem wprowadzili prawo … jest tam ten parlamentarzysta … [Aleksander] Bryhynets … myślę, [że tak się nazywa], nie pamiętam, nie jestem silny w tych nazwiskach, ale wiem, że to w 100% ustawa zakazująca Patriarchatu Moskiewskiego. Projekt ustawy o zakazie języka rosyjskiego na Ukrainie do czasu postępowania karnego. Wszystko to jest dziełem ultraprawicy [banderowców – red.] przy wsparciu amerykańskich faszystów, że tak powiem – nie mogę ich inaczej nazwać – światowego imperializmu. To wszystko.

Może nie powiedziałem tego poprawnie, nie jestem mistrzem mówienia. Ale duszę to w sobie. Może to brzmiało banalnie, ale mogę to wszystko powtórzyć.”

 

Ukraine General tells who runs the Ukraine

First published on March 11th, 2022 on BitChute

 

Oprac. www.bibula.com
2022-03-203
na podstawie ChristiansForTruth (March 17, 2022) – „Army General Reveals How Judeo-Masonic Oligarchs, Chabad Lubavitch Jews, And The C.I.A. Gained Control Of Ukraine”

.