Aktualizacja strony została wstrzymana

Austria: początek nowej wspaniałej ery

Od rozpoczęcia eksperymentu masowych szczepień w Austrii odnotowano więcej przypadków SARS-2 niż kiedykolwiek wcześniej. Coś jest nie tak z tymi szczepionkami, a absolutnie najgorszym możliwym scenariuszem jest umożliwienie szalonym bioetykom wprowadzenia nakazu, aby dzieci otrzymywały ich jeszcze więcej.

−∗−

W menu na dziś danie austriackie. O zapowiedziach tamtejszych bioetyków, dotyczących zapoczątkowania nowej wspaniałej ery walki z przeróżnymi chorobami w oparciu, a jakże, o obowiązkowe szczepienia. Czy faktycznie są ku temu podstawy w świetle najnowszych statystyk?

Zapraszam do lektury.

Autor: AlterCabrio
29 stycznia 2022

______________***______________

 

 

Szefowa Austriackiej Komisji Bioetycznej: To dopiero początek nowej, wspaniałej ery obowiązkowych szczepień.

Szczepionkowcy nigdy nie zaprzestaną szczepień.

Christiane Druml, która stoi na czele Komisji Bioetycznej przy kanclerzu Austrii, chce rozszerzyć nakazy szczepień w Austrii. „Obowiązek dotyczący szczepień przeciw Covid-19 może być początkiem nowych wysiłków na rzecz ochrony ludzi przed niepotrzebnymi chorobami, takimi jak odra, krztusiec czy grypa – również w ramach obowiązku szczepień” – powiedziała w wywiadzie. „Społeczeństwo jest bez wątpienia zainteresowane unikaniem niepotrzebnych fal grypy”.

Jest bardzo podekscytowana skojarzonymi szczepionkami mRNA, nad którymi obecnie pracuje Moderna i inne firmy:

W przypadku odry [Druml] … nawiązuje do Niemiec, gdzie szczepienie jest już obowiązkowe, a także jest wymogiem w przyjęciu do szkoły i żłobka. Rozprzestrzenianie się odry zostało znacznie ograniczone przez noszenie maseczek, mówi Druml.[1] Może się to jednak szybko zmienić, ponieważ wiele szczepień przeciwko chorobom takim jak odra zostało zaniedbanych podczas pandemii.

Druml broni obowiązku szczepień przeciw Covid-19 od 1,5 roku. Jednak zamiast powszechnego nakazu wolałaby szczepienia skierowane do konkretnych grup: dla personelu szpitali, domów opieki, szkół, pracowników świadczących usługi osobiste i osób powyżej 55 roku życia. Druml: „Zaoszczędziłoby to wiele wysiłku, emocji i polaryzacji”.

 

Nigdy nie znudzi mi się pisanie, że bardzo wiele osób na wysokich stanowiskach jest po prostu całkowicie nieświadoma i źle doinformowana na temat tego co się dzieje. A dzieje się tak coraz częściej, w miarę jak przechodzisz od twardych nauk empirycznych do bardziej administracyjnych, politycznie sąsiadujących, pozornych przedsięwzięć, takich jak epidemiologia (która jest wszystkim i niczym) czy bioetyka (która jest wszystkim tylko nie etyką). Choroby takie jak odra, krztusiec i grypa nie są „niepotrzebne”, są nieuniknione.

 

Czerwona linia oznacza początek masowych szczepień w Austrii.

 

Od rozpoczęcia eksperymentu masowych szczepień w Austrii odnotowano więcej przypadków SARS-2 niż kiedykolwiek wcześniej. Coś jest nie tak z tymi szczepionkami, a absolutnie najgorszym możliwym scenariuszem jest umożliwienie szalonym bioetykom wprowadzenia nakazu, aby dzieci otrzymywały ich jeszcze więcej.

.
[1] To stwierdzenie jest całkowicie bezpodstawne, o ile się orientuję.

______________

[Źródło:] Head of Austrian Bioethics Commission: This is but the beginning of a glorious new era of mandatory vaccination, eugyppius: a plague chronicle, 29 January, 2022

 

Za: Legion sw. Ekspedyta - ekspedyt.org (29 stycznia 2022) | https://www.ekspedyt.org/2022/01/29/austria-poczatek-nowej-wspanialej-ery/

Skip to content