Aktualizacja strony została wstrzymana

Rząd Katalonii przyłącza sią do organizacji promującej homoseksualizm i pedofilię

Rząd hiszpańskiej autonomicznej prowincji (wspólnoty) Katalonia ogłosił, że przyłącza się do międzynarodowej organizacji homoseksualistów – International Lesbian and Gay Association – ILGA.
Rząd Katalonii (Genaralitat) jest pierwszym narodowym rządem, który przyłącza się z dniem 24 października do ruchu ILGA. Jest to również pierwszy i jedyny przypadek przyłączenia się rządu katalońskiego do jakiejkolwiek prywatnej organizacji. Członkami w organizacji ILGA są już miasta Amsterdam, Rotterdam i Wenecja.

Decyzja rządu katalońskiego została skrytykowana między innymi przez chrześcijańską organizację E-Cristians, która podaje prawdziwe fakty dotyczące IGLA, m.in. to, iż organizacja ta została wydalona z Rady Gospodarczej i Społecznej (The Economic and Social Council – ECOSOC, organu ONZ, za promowanie legalizacji pedofilii.

Głównym celem organizacji ILGA jest zagwarantowanie na poziomie dokumentów ONZ aktów homoseksulanych jako „prawa człowieka” oraz „praw dzieci do seksu”.

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

 

Za:
Deprecated: preg_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /home/bibulaco/public_html/wordpress/wp-includes/kses.php on line 1745