Rząd Katalonii przyłącza sią do organizacji promującej homoseksualizm i pedofilię

Aktualizacja: 2007-10-31 12:00 am

Rząd hiszpańskiej autonomicznej prowincji (wspólnoty) Katalonia ogłosił, że przyłącza się do międzynarodowej organizacji homoseksualistów – International Lesbian and Gay Association – ILGA.
Rząd Katalonii (Genaralitat) jest pierwszym narodowym rządem, który przyłącza się z dniem 24 października do ruchu ILGA. Jest to również pierwszy i jedyny przypadek przyłączenia się rządu katalońskiego do jakiejkolwiek prywatnej organizacji. Członkami w organizacji ILGA są już miasta Amsterdam, Rotterdam i Wenecja.

Decyzja rządu katalońskiego została skrytykowana między innymi przez chrześcijańską organizację E-Cristians, która podaje prawdziwe fakty dotyczące IGLA, m.in. to, iż organizacja ta została wydalona z Rady Gospodarczej i Społecznej (The Economic and Social Council – ECOSOC, organu ONZ, za promowanie legalizacji pedofilii.

Głównym celem organizacji ILGA jest zagwarantowanie na poziomie dokumentów ONZ aktów homoseksulanych jako “prawa człowieka” oraz “praw dzieci do seksu”.

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1310 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]