Aktualizacja strony została wstrzymana

Rozpad narracji w skrócie

Tym razem nie ma wątpliwości co do wieku: brytyjskie dane rządowe dowodzą, że szczepionki przeciw Covid-19 PODWAJAJĄ twoje szanse na złapanie Covid-19.

−∗−

W menu na dziś danie narracyjne. Tym razem o końcu pewnego rozdziału. Na pewno nie końcu epoki covidiańskiej. Steve Kirsch, szef Vaccine Safety Research Foundation (vacsafety.org), w skrócie podsumowuje nowe prawdy pojawiające się w bieżącej narracji oraz starsze prawdy, które wciąż nie dotarły do większości.

Zapraszam do lektury.

Autor: AlterCabrio
22 stycznia 2022

________________***________________

 

Narracja rozpada się, kawałek po kawałku

Wydaje mi się, że sprawy nabierają tempa… Oto pięć ważnych nowych wydarzeń, o których powinieneś wiedzieć.

− ◊ −

Poniżej kilka przykładów rozpadającej się narracji, na które ostatnio zwróciłem uwagę.

Oto pięć nowych prawd:

 1. Regulatorzy w EU, WHO wzywają do zaprzestania stosowania dawek przypominających [boosters] szczepionek przeciw COVID, powołując się na dowody, że ta strategia zawodzi: Eksperci przyznają, że częste zastrzyki przypominające mogą trwale uszkadzać system immunologiczny.
  .
 2. Szczepionki zwiększają prawdopodobieństwo zachorowania na COVID: Miało to niby poprawić sytuację, ale w zasadzie to nakazujemy ci szczepienie, które zwiększa prawdopodobieństwo zarażenia. To całkowicie szalone, ale to właśnie robimy. Sprawdź wykresy tutaj. Tym razem nie ma wątpliwości co do wieku: brytyjskie dane rządowe dowodzą, że szczepionki przeciw Covid-19 PODWAJAJĄ twoje szanse na złapanie Covid-19.
  .
 3. Szczepionki nie są bezpieczne: teraz często słyszę od wybitnych, wcześniej pro-szczepionkowych lekarzy, że obudzili się. To dobra wiadomość. Nikt jeszcze nie upublicznia tych informacji, ale wszyscy są wkurzeni i zdają sobie sprawę, że zostali wprowadzeni w błąd. Nie będzie miło. A to oczywiście świetna wiadomość.
  .
 4. Maski materiałowe nie działają: CDC w końcu przyznaje, że

  Maska P 100

  maski z materiału, o których wcześniej mówili, że miały działać i które wszyscy nosili (w tym Rochelle Walensky) w rzeczywistości nie działają. Inne typy masek również nie działają, ale zajmie im więcej czasu, aby zrozumieć tę oczywistość. Maski P100 działają, ale wie o tym tylko niewielki odsetek ludzi. Nie mogę się doczekać, aż Rochelle Walensky [szefowa CDC -tłum.] założy maskę P100. W końcu powinna wzorować się na najlepszych praktykach.
  .

 5. Dzieci nie powinny dostawać dawek przypominających: czołowy naukowiec WHO w końcu przyznaje, że dzieci nie powinny otrzymywać boosterów!!! Jednak amerykańskie uczelnie i uniwersytety nie zamierzają się wycofać. Ktoś tutaj bardzo się myli i tym razem nie jest to WHO.

 

 

 

Poniżej kilka starszych prawd, z których już dawno powinniśmy zdać sobie sprawę:

 1. Remdesivir [RDV] zabija pacjentów, a nie ich ratuje: RDV to standardowa procedura medyczna w USA, ale wszyscy, z którymi rozmawiam, mówią, że to nie działa i jest znacznie bardziej prawdopodobne, że zabija pacjentów niż ich ratuje. Lekarze są zmuszeni do jej podawania zgodnie z polityką szpitala.
  .
 2. Dystans społeczny nie działa: badanie MIT opublikowane w kwietniu 2021r. wykazało, że dystans społeczny nie ma znaczenia. 2 metry czy 20 metrów nie robiło różnicy. Ludzie wciąż tego nie zrozumieli.

___________________

[Źródło:] The narrative is falling apart, piece by piece, Steve Kirsch, Jan 19, 2022

Za: Legion sw. Ekspedyta - ekspedyt.org (22 stycznia 2022) | https://www.ekspedyt.org/2022/01/22/rozpad-narracji-w-skrocie/

Skip to content