Aktualizacja strony została wstrzymana

Nie życzymy sobie terroru szczepionkowego i segregacji sanitarnej! Zadzwoń do posła i uświadom mu to!

W tych dniach uruchomimy Centrum Kontaktu. Będzie miało ono za zadanie zmobilizować wyborców, aby dzwonili do swoich posłów i uświadomili im, że nie życzą sobie wymuszania szczepień preparatami skażonymi aborcją. Chcemy, aby jak najwięcej osób skontaktowało się z posłami ze swoich regionów i zleciło im, aby głosowali przeciw ustawie 1846

 

Coraz więcej osób zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że szczepionki na Covid-19 korzystają ze zbrodni aborcji. Skrzętnie ukrywana prawda raz po raz wypływa na powierzchnię.

 

Czy pamiętacie moment pojawienia się pierwszej szczepionki na Covid-19? Mówiono wtedy, że preparat zakończy pandemię – wystarczy jedna dawka, żeby uniknąć zachorowania! Szczepienia miały być też w pełni dobrowolne. Wielu w to uwierzyło i się zaszczepiło. Wielu nie miało pojęcia, że żadna z dopuszczonych szczepionek nie powstałaby, gdyby nie aborcja. Dziś okazuje się, że dawek trzeba przyjmować nieskończoną liczbę i zaczyna się szantaż, aby zrobiło to jak najwięcej osób. Ludzie są zmuszani do uczestniczenia w eksperymencie medycznym opartym na krwi niewinnych dzieci.

Polski rząd usiłuje stosować presję na lekarzy i pielęgniarki, aby wszyscy się zaszczepili. W kolejce do przymusu do wyrażenia „dobrowolnej zgody” czekają nauczyciele i służby mundurowe. Za kilka dni w Sejmie podjęta ma być debata nad przymusem szczepień dla wszystkich Polaków! Także dla tych, którym przeszkadza, że producenci szczepionek wykorzystują materiał z aborcji…

Rząd za nasze pieniądze zakupił preparaty o niezbadanych skutkach ubocznych. Następnie karmił opinię publiczną bajkami, że do ich przyjęcia nikt nie będzie zobowiązany. Były to kłamstwa. Polaków terroryzuje się, aby włączyli się w globalny eksperyment. W Sejmie trwają prace nad ustawą 1846, która wymusza na pracownikach oraz klientach firm i instytucji posiadanie covidowego certyfikatu. Posłowie chcą, aby pracownicy musieli przyjąć szczepionkę (lub nieustannie się testować), żeby ich zakład pracy mógł działać. Jest to przemoc władzy wobec przedsiębiorców i ich klientów. Przemoc wobec ludzi sumienia.

Choć ustawa nie mówi wprost o obowiązku szczepień, to faktycznie jej zapisy mają na celu zmuszenie Polaków do przyjęcia wskazanych preparatów.

W Niemczech nie można wejść do sklepu bez certyfikatu szczepienia. We Włoszech nie można podjąć bez niego pracy. Aby zachować prawa człowieka, trzeba przyjąć nieetyczny zastrzyk. To gwałt na sumieniach. Czy takiej rzeczywistości chcemy w Polsce…? Absolutnie nie można do tego dopuścić!

Tymczasem ustawa zmuszająca do szczepień ma być rozpatrywana w Sejmie w drugim czytaniu już 26 i 27 stycznia! Zostało bardzo mało czasu!

Dlatego w tych dniach ponownie uruchomimy fundacyjne Centrum Kontaktu. Będzie miało ono za zadanie zmobilizować wyborców, aby dzwonili do swoich posłów i uświadomili im, że nie życzą sobie wymuszania szczepień preparatami skażonymi aborcją. Chcemy, aby jak najwięcej osób skontaktowało się z posłami ze swoich regionów i zleciło im, aby głosowali przeciw ustawie 1846. Tylko zdecydowana reakcja elektoratu może dać posłom do myślenia. Nasza aktywność musi wygrać z presją, jaką wywierają na polityków lewicowe lobby. Tu nie ma czasu na zastanawianie się, trzeba brać się do pracy. Sejmowa arytmetyka jest w tej chwili bardzo chwiejna i jeśli odpowiednio wielu posłów wyłamie się z dyscypliny, jest możliwe, że ustawa nie przejdzie.

Uruchomienie Centrum Kontaktu na okres jednego tygodnia to koszt około 4500 złotych. Ośmielam się prosić Państwa, abyście wsparli to zadanie, gdyż czas biegnie nieubłaganie! Czy zgodzicie się wesprzeć akcję darowizną wybranej przez siebie wysokości? Może to być 40, 70, 140 złotych lub dowolna inna kwota.

Nie ukrywam, że zależy mi na czasie. Trzeba jak najlepiej wykorzystać te dni – do najbliższej środy – aby dotrzeć do polityków z informacją, że nie życzymy sobie terroru szczepionkowego i segregacji sanitarnej!

Musimy się spieszyć, ponieważ rządzący planują wprowadzić ustawę 1846 szybko i po cichu. Dyskusja nad projektowanymi przepisami miała miejsce na posiedzeniu Komisji Zdrowia 11 stycznia. Fundacja jako strona społeczna chciała w nim uczestniczyć. Nie zostaliśmy jednak wpuszczeni. Komisję zamknięto dla obserwatorów z organizacji obywatelskich. Co więcej, w ostatniej chwili przełożono debatę z godziny 13:00 na 19:00, żeby ludzie protestujący przed budynkiem rozeszli się do domów. Ustawę przegłosowano w nocy i przepuszczono ją do II czytania – już na sali plenarnej Sejmu. Po drodze posłowie odrzucili poprawkę o obowiązkowych szczepieniach dla parlamentarzystów. Sami chronią siebie, ale nie chcą chronić zwykłych ludzi! Czy uważają nas za gorszych…?

Na najbliższym posiedzeniu Sejmu można spodziewać się podobnych manewrów – wszystko po to, aby jak najszybciej przepchnąć ustawę do kolejnych etapów procesu legislacyjnego.

Jak widać, pilnie potrzeba naszej reakcji…

Będę wdzięczna za Państwa hojność. Mocno wierzę, że razem możemy sprawić, aby głos obywateli mocno wybrzmiał w uszach decydentów. Oby w głosowaniu kierowali się sumieniem, a nie interesem nieetycznego i bezdusznego biznesu!

Kaja Godek
Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ
Inicjatywa #STOPLGBT
Fundacja Życie i Rodzina
zycierodzina.pl

PS – Gwałt na sumieniach, cierpienie dzieci, przymusowy eksperyment medyczny… Nie możemy dopuścić, by coś takiego miało miejsce w naszej Ojczyźnie, dlatego jeszcze raz bardzo Pana proszę o wsparcie działań w tym ważnym dla nas wszystkich momencie.

PS 2 – po blokadzie środków przez serwis PayPal ponownie uruchomiliśmy możliwość wpłacania darowizny kartą kredytową. Podaję link, pod którym znajdzie Pan panel do wszelkiego rodzaju wpłat: https://www.zycierodzina.pl/wspieraj/

Za: ProKapitalizm.pl (22 stycznia 2022 | https://www.prokapitalizm.pl/nie-zyczymy-sobie-terroru-szczepionkowego-i-segregacji-sanitarnej-zadzwon-do-posla-i-uswiadom-mu-to/