Potrójnie zaszczepiony brazylijski komentator traci przytomność przed kamerami

Dzielący się z widzami wspaniałą wiadomością o przyjęciu trzeciej dawki „szczepionki”, brazylijski dziennikarz nagle upada przed kamerami, prowdząc program Jornal das 7.

Rafael Silva, 36-latek, bez znanej historii chorobowej, przewieziony zostaje do szpitala, a w ambulansie miał doznać pięciu (!) zawałów.

Według wyjaśnienia Kadu Lopes, producenta programu TV Alterosa, dziennikarz „reaguje na udzielanie pierwszej pomocy i już rusza rękami i nogami. Według lekarzy to dobry znak. Cały czas nie wiemy co się z Rafaelem stało”.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Kilka dni przed tym zdarzeniem, 28 grudnia 2021 r. celebryta chwalił się na Twitterze przyjęciem boostera. Pisał: „Niech żyje trzecia dawka! Żal mi ludzi, którzy nie mają tej możliwości. Szczepionki ratują życie!

 

Pic source: https://thecovidworld.com

 

 

Lekarze i media próbują teraz zwalić winę na jakieś wcześniejsze wady serca, które – do momentu zawału – nie zostały wykryte, o których nikt nie wiedział i nikt nie badał. W ten sposób można wytłumaczyć każdą kondycję chorobową wynikłą np. z niebezpiecznych preparatów rozprowadzanych jako „szczepionki przeciwko Covid-19”. Przyczyna? Wcześniejsze wady: serca, mózgu, płuc, oka, ucha, nogi – wszystkiego. To Twój organizm jest winny temu co się dzieje! Połknąłeś arszenik, cyjanek? Nie, to nie trucizna spowodowała śmierć, lecz winny jest twój organizm, który zareagował na „bezpieczne preparaty”.

Oczywiście żadne główne media nie są zainteresowane wyjaśnianiem zdarzenia, a nawet ich relacjonowaniem. „Dziennikarzy” nie obchodzi los ich kolegi-dziennikarza, gdyż w przypadku natrętnej i niemoralnej propagandy groźnego preparatu genetycznego, nie liczy się nic, ani zdrowie, ani życie kogokolwiek. Liczy się tylko agitacja.

W przypadku zlikwidowania przez dbające o wolność słowa media społecznościowe, kopia filmu jest dostępna pod adresem: https://getvideobot.com/video/1480619579139244033

Oprac. www.bibula.com
2022-01-11

Skip to content