Zbrodnicza reklama stanowej agencji: NIC nie jest ważne prócz szczepienia…

Przeróżne agencje rządowe uchodzące jako „odpowiedzialne za bezpieczeństwo zdrowotne”, podczas tzw. pandemii stały się groźnymi ekspozyturami najbardziej szalonych scenariuszy forsujących przebudowę ludzkości. Nakręcając a następnie sprytnie wykorzystując panikę związaną z tzw. koronawirusem instytucje te próbują w bezwzględny sposób przemienić człowieka w maszynę pozbawioną wyobraźni, racjonalności, autonomii czy prywatności, za to bogato wyposażoną w instynkt stadny, odruch Pawłowa i paraliżujący strach.

Tak przerobiony obywatel ma się ślinić na sam widok mającej go chronić „szczepionki” czy innego produktu podsuwanego przez media i zbawcze firmy farmaceutyczne, ma pragnąć kolejnych dawek produktu o nieznanym składzie, ma odłożyć wszystko na bok, aby przyjąć z namaszczeniem cokolwiek, co uznane zostanie w danej chwili za konieczne. Celem osiągnięcia tej narkotykowej ekstazy należy konsumenta najpierw porazić reklamami, wytworzyć lęk i ukoić marzeniami.

Okazuje się, że na pięknych wyspach archipelagu Hawaje, miejscowe Ministerstwo Zdrowia na swojej stronie interetowej umieściło reklamę „szczepionki przeciwko Covid-19”, nie tylko sugerującą cudowność tego preparatu, ale wprost pokazującą, że nie istnieje NIC ważniejszego w życiu poza szczepieniem.

W dniu 1 stycznia 2022 roku o godzinie 16:05 ukazała się reklama Twitterowa na oficjalnym koncie Hawaii State Department of Health, która zaczyna się słowami:

 

„W tym roku wyznacz sobie cel, który nie tylko polepszy twoje rodzinne zdrowie, ale również może być zrealizowany łatwo i szybko: zaszczep swoje dziecko (po hawajsku: keiki) przeciwko Covid-19!”

Pod tym hasełkiem umieszczono animowaną kreskówkę przedstawiającą nieco otyłą Hawajkę z koniecznym kwiatkiem we włosach, która siedzi sobie i rozmyśla. Jej pierwsza myśl pokazuje się w chmurce i wyobraża ona sobie, że w nowym roku będzie się lepiej odżywiała i w chmurce ukazuje się zdrowa żywność. Jednak zdrowe jedzenie nie może być celem hawajskiej kobiety – jej marzenie zostaje przekreślone czerwonymi kreskami.

Po chwili kobieta marzy o tym, że będzie ćwiczyła bądź uprawiała sport. Niestety, i ta chmurka przekreślona zostaje grubymi kreskami. Również i zdrowie nie może być jej noworocznym marzeniem.

Następnie marząca rozmyśla aby w nowym roku więcej zaoszczędzić: w chmurce ukazuje się skarbonka-świnka, lecz niestety i oszczędzanie nie jest ważne. Marzenie zostaje przekreślone.

Wreszcie ukazuje się najważniejszy i jedyny cel: zaszczepię swoje keiki szczepionką przeciwko Covid-19! Get keiki vaccinated!

Dotychczas smutnej marzycielce w końcu rozweseliła się twarz – tak, najważniejszym celem w całym roku jest zaszczepić swoje keiki!

 

 

Kopia filmu reklamowego cały czas dostępna jest na Youtubie

 

Kopia usuniętego wpisu twitterowego

 

Można z niedowierzaniem patrzeć czy to jakaś  rzeczywistość czy już scena z Metaverse, czy tego typu reklama naprawdę ukazała się na stronie stanowej, czy to może jakaś parodia.

Niestety, to miało miejsce, jakkolwiek jakaś siła (protesty? falstart? bo o wyrzuty sumienia nie posądzamy) zdjęła tę reklamę dzień później, a Twitter usunął wpis kolejnego dnia. Internet ma jednak długą pamięć i można tę niesłychaną reklamę zobaczyć w archiwum internetowym.

 

Reklama na twitterowym koncie Ministerstwa Zdrowia stanu Hawaje – wpis szybciutko usunięty z Twittera, lecz tutaj zarejestrowany w archiwum internetu

 

Już sam pomysł tego typu reklamy pokazuje stan umysłu i duszy osób stręczących niebezpieczne preparaty zwane „szczepionkami przeciwko Covid-19”, które w coraz bardziej przebiegły, a zarazem bezwzględny sposób próbują wtłoczyć te preparaty do organizmu bezbronnych dzieci, tworząc z nich doskonałą glebę do astronomicznych zysków oraz poletko przyszłych bezwolnych pokoleń. Aby to osiągnąć trzeba najpierw obezwładnić rodziców, przekupić i ogłupić matki, bo przecież nic nie może być dla nich ważniejsze, niż zaszczepienie dziecka zabójczym preparatem. Przeciwko „wirusowi”, który w praktyce nie zabił żadnego dziecka.

Wszystkie osoby doradzające, reklamujące, podsuwające, zachwalające czy namawiające do szczepienia dzieci tymi preparatami są tak samo groźne jako pedofile, a „eksperci medyczni” opowiadajacy bezpodstawne pseudo-naukowe bajki o „ochronie zdrowia” przy pomocy tych preparatów, są gorsi niż stręczyciele, sutenerzy i perfidni alfonsi.

Oprac. www.bibula.com
2022-01-10

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content