Kolejna przypadek „naglicy”? Zmarł nagle Bob Saget, znany aktor, komik

9 stycznia br. w hotelu Ritz-Carlton znaleziono ciało mężczyczny, zidentyfikowanego jako Robert Saget. Detektywi ustalili, że nie było żadnych śladów działania z zewnątrz ani użycia narkotyków – stwierdza krótka nota szeryfa powiatu Orange County na Florydzie.

Według opisów w mediach, 65-letni Robert Saget – aktor, komik, reżyser, scenarzysta, najbardziej znany z prowadzenia programu America’s Funniest Home Videos – występował dzień wcześniej bez żadnych oznak chorobowych. We wpisie na Twitterze, sprzed zaledwie 17 godzin, dziękował on widzom za piękny show w Concert Hall w Jacksonville na Florydzie.

Jego trasa występów obejmowała m.in.: 7 stycznia – Orlando, FL; 8 stycznia – Pointe Vedra Beach, FL; 28-29 stycznia – West Palm Beach, FL; … i dalej zaplanowane aż do czerwca 2022. Według planowanej trasy występów, 18 marca 2022 r. Saget miał wystąpić w Kenswick Theatre w Glenside w stanie Pennsylvania. Organizatorzy na stronie internetowej przypominiają, że „Na wszystkich występach … od uczestników będzie wymagane okazanie zaświadczenia o pełnym zaszczepieniu przeciwko Covid-19„. 

Nagły zgon kolejnego celebryty wywołał znowu domysły o przyczynę, jednak w jednym z wideo nagranym 13 grudnia 2021 r. sam Saget przyznał, że „kilka dni temu” zaszczepił się po raz trzeci („booster shot„). Niestety, informacja ta – dostępna cały czas na Twitterze – jest pomijana w głównych mediach, gdyż zachwiałaby obowiązującą mantrą, iż „szczepionki są bezpieczne i skuteczne”.

W tweecie z 9 sierpnia 2021, ten żydowski komik (jak większość etniczna w tym fachu), prosił wszystkich o szczepienie się:

 

 

Tzw. szczepionka przeciwko Covid-19 jest eksperymentalnym preparatem genetycznym, który zabił do tej pory setki tysięcy ludzi (oficjalnie według prowadzonego przez CDC systemu VAERS – 22 tysiące, z niedoszacowaniem URF wynoszącym 41, czyli w rzeczywistości zmarło ponad 900 tysięcy osób) i miliony stało się kalekami bądź przewlekle chorymi. Wyszczepianie ludzkości jest największym w historii „eksperymentem” medycznym… Eksperymentem w powszechnym znaczeniu tego słowa oraz w cudzysłowie w odniesieniu do badań naukowych, gdyż nikt nie jest zainteresowany w zbieraniu danych o skutkach „szczepionki”.

RIP

Oprac. www.bibula.com
2022-01-09

Skip to content