Aktualizacja strony została wstrzymana

Ghislaine Maxwell winna ale czy sprawa wyjaśniona? – Paul Craig Roberts

W głośnym procesie ława przysięgłych uznała „narzeczoną” Epsteina, Ghislaine Maxwell, za winną zarzutu handlu ludźmi na tle seksualnym.

Celem pokazowego procesu Ghislaine było odwrócenie uwagi od rzeczywistej natury działalności Ghislaine Maxwell i Epsteina. W rzeczywistości była to operacja służb izraelskich, polegająca na pozyskiwaniu kompromitujących materiałów na temat bardzo znanych i ważnych osób, celem ich szantażowania. Proces sądowy został tak zmanipulowany aby odwrócić uwagę od rzeczywistego celu działalności tej dwójki i przekierowanie zainteresowania sądu i mediów na handel nieletnimi na tle seksualnym.

Morderstwo Epsteina w jego więziennej celi, zanim zdążył cokolwiek powiedzieć, zostało zatuszowane, a temat polityków i celebrytów, uprawiających seks z nastolatkami, zszedł na dalszy plan dzięki pokazowemu procesowi Ghislaine Maxwell.

Ghislaine to bogata Brytyjka, której ojciec, Robert Maxwell, był potężnym baronem medialnym (bohater potężnego skandalu finansowego na pocz. lat-90-tych, w którym sprzeniewierzył on setki milionów funtów z funduszu emerytalnego, zarządzanego przez jego firmę). Według sądu, Ghislaine, niekoniecznie musiała wiedzieć o zaangażowaniu Epsteina w proceder dostarczania nieletnich dla celów seksualnych. To każe mi wątpić w kierunek, w jakim władze poprowadziły tę sprawę.

Maxwellowie, podobnie jak Epstein, to Żydzi. Źródła kolosalnej fortuny Epsteina pozostają niewyjaśnione. Żaden prokurator i żadna press-tytutka nie wyraziły zainteresowania możliwością, że Epstein i Ghislaine prowadzili tę operację  dla Izraela. Trudno uwierzyć, że dziewczyna Epsteina, Ghislaine, była szczęśliwa znajdując 16 i 17-letnie dziewczyny dla swojego kochanka, lub że wolałby on niedoświadczone nastolatki od pięknych i egzotycznych nowojorskich call girls lub od samej Ghislaine? Bardziej prawdopodobne jest to, że byli wspólnikami w tej operacji, a z pewnością w latach ich działalności, wszystkie efekty tego procederu przynosiły korzyść Izraelowi. W jakim innym celu, Bill Clinton i inne znane osoby, podróżowałyby samolotem Epsteina do miejsc, gdzie miało miejsce wykorzystywanie seksualne nieletnich? Czy jeździli tam tylko po to, by patrzeć, jak robi to Epstein?

Morderstwo Epsteina i pokazowy proces Ghislaine kończą tę historię. Izraelska operacja pozostanie nietknięta i nieujawniona.

Jakby to powiedział Netanjahu, to pokazuje, kto rządzi Ameryką.

Paul Craig Roberts

Źródło: PaulCraigRoberts.org (December 30, 2021) – „Ghislaine’s Jury Falls for the Coverup”

Skip to content