Aktualizacja strony została wstrzymana

Zakaz występów w kadrze narodowej dla piłkarzy z tatuażami

Nie są to nowe porządki w kadrze Polski po dymisji Sousy, ale rzecz dotyczy Chin. Komuniści ostatnio dbają o wizerunek swojego kraju i walczą z „dekadenckim zepsuciem” swojej młodzieży. Nie tak dawno pogonili np. osoby „nieheteronormatywne” ze swojej telewizji. Teraz zajęli się wyglądem sportowców, którzy mają świecić przykładem.

Dlatego zabronią tatuowania się zawodnikom swojej drużyny narodowej. Tych, którzy już je mają, poproszono o ich usunięcie, chociaż z pewnymi wyjątkami.

Chiński reżim prosi piłkarzy o usunięcie tatuaży, z pewnymi wyjątkami. To decyzja ministerstwa sportu. Dopuszczone są „w szczególnych okolicznościach”, ale mają być zakrywane podczas treningów i zawodów. Ci, którzy się nie podporządkują, nie mogą liczyć na występy w kadrze narodowej.

W tym kontekście przypomniano wyrugowanie z telewizji występów „zniewieściałych” mężczyzn i „wulgarnych influencerów” w internecie. Partia chce powrotu do „naturalnych standardów piękna”. Pekin dostrzega w naśladowaniu tego typu zachodnich wzorców ewentualne źródło społecznej słabości.

Odsuwając na bok kwestię komunizmu, Chiny są poza tym dość konserwatywnym społeczeństwem i takie decyzje KPCh spotykają się z akceptacją. Zjawisko mody na tatuaże i naśladowania zachodniego stylu celebrytów dotyczy raczej dużych miast.

W ostatnich latach chińska federacja futbolowa nakazywała już zawodnikom zakrywanie tatuaży podczas meczów. Warto dodać, że są także niemile widziane w Japonii te inskrypcje, gdzie tatuowanie ciała kojarzy się tamtejszymi mafiami.

 

 

Za: Najwyższy Czas! (30 grudnia 2021)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Ach, żeby można było połączyć najlepsze idee, inicjatywy, tendencje tzw. Zachodu ze Wschodem w jakiś jeden system… Oczywiście można połączyć wszystko co dobre, gdziekolwiek ono występuje w jedności z Jedynym Bogiem i kiedyś projekt ten klarował się pod pojęciem Christianistas. Dzisiaj jest to niewykonalne. Jedyne co pozostaje to pozazdrościć tego jednym, a innego drugim.

A jeśli chodzi o tatuaże, pisaliśmy wielokrotnie (lista tutaj i tutaj) o tej pladze, obrzydliwości i często podszytej wprost satanizmem modzie. Prawdziwej dżumie duchowej objawiającej się szczególnie wśród sportowców i innych celebrytów, zarazie propagowanej przez media, tzw. kreatorów mody i innych zboczeńców.

 

Przypominamy nasz wpis sprzed kilku miesięcy w prowadzonym wówczas dziale „KLEKSY”.

03/13/2021

Sezon sportów letnich rozkręca się i sportowcy, już bez zimowych kombinezonów, prężą swe muskuły i pokazują ciała. Niestety, bardzo często oszpecone tatuażami. Jako, że każdy tatuaż na ciele człowieka jest symbolem go degradującym, zniekształcającym go tak na ciele jak i na duszy (sic!), nie można publicznie wspierać kogokolwiek kto obnosi się tak zeszpeconym ciałem. Zatem, nie możemy kibicować nikomu kto chełpi się tak poniżającym człowieka Znakiem Niewoli.

Więc NIE KIBICUJEMY następującym sportowcom (lista oczywiście nie jest pełna, jedynie symbolicznie pokazuje problem):

Marcin Gortat, Marcin Lewandowski, Piotr Lisek, Piotr Małachowski, Justyna Śmietanka, Ewa Swoboda, Krystian Zalewski, Paweł Fajdek, Marcin Krukowski, Martyna Kotwiła, Konrad Bukowiecki, Tatiana Pluta, Kamil Grosicki, Zofia Klepacka, Mariusz Jurasik, Bartosz Kwiecień, Karol Armata, Damian Chrzanowski, Dominik Szymkiewicz, Marcin Cebula, Łukasz Kosakiewicz, Robert Soboń, Jarosław Piątkowski, Konrad Gutowski, Michał Kołba, Wojciech Łuczak, Elżbieta Paździerska, Kacper Piechocki, Dawid Plichta, Marcin Różalski, Roksana Schmidt, Daniel Świderski, Patryk Wolański, Sebastian Zieleniecki, Arkadiusz Malarz… [Adrianna Sulek, Jakub Krzewina…]

Listę można długo i długo rozwijać, bo okazuje się, że tych normalnych zawodników jest coraz mniej, a tych zatatuowanych coraz więcej. Lecz choćby nie wiadomo jak szybko biegali, jak daleko rzucali czy skakali, jak moco się wysilali, NIE KIBICUJEMY im, bo nie są reprezentatami pięknej Polski, lecz są wysłannikami zniszczenia dobrego wizerunku – siebie, Ojczyzny, Człowieka. O tej ohydzie, zeszpeceniu, wpuszczeniu szatańskich wpływów do swego wnętrza poprzez zewnętrzne Znaki Bestii, pisaliśmy wielokrotnie tutaj.

 

 


 

.