Aktualizacja strony została wstrzymana

Brytyjskie SOR-y „są wypełnione niezaszczepionymi w 90%”, czyli dlaczego media kłamią

Kilka dni temu dr Hillary Jones powiedział w wywiadzie z brytyjską prezenterką telewizyjną Lorraine Kelly, że „90% pacjentów w szpitalu to osoby niezaszczepione”.

 

 

 

W podobnym tonie wypowiedział się Kevin Maguire, edytor pisma Daily Mirror, w popularnym programie Jerremy Vine’a: „Niezaszczepieni wypełniają szpitalne łóżka, zabierają cenne zasoby SOR-ów, powodując że powstają listy przyjęć do szpitali, ponieważ jest tak dużo niezaszczepionych pacjentów w szpitalach”.

 

 

Brytyjski czołowy dziennik The Guardian cytuje anonimowego lekarza, który mówi, że „SOR-y są pełne niezaszczepionych i moja cierpliwość wobec nich kończy się”.

Ten motyw powtarzany jest non-stop w telewizji, radio, prasie, internecie: niemal wyłącznie niezaszczepieni oblegają szpitale, to oni obciążają system służby zdrowia, oni są odpowiedzialni za całe dziejące się wokół nas zło.

Nawała propagandowa sprawia, że ludzie o niewykształconych zdolnościach poznawczych wierzą w te zaklęcia, nawet nie próbując zastanowić się czy stoi za tym manipulacja, tym bardziej nie dociekając jaka ona może być olbrzymia, perfidna, zręczna i demoniczna.

Spójrzmy zatem na oficjalne, rządowe statystyki i zobaczmy ile prawdy zawiera stwierdzenie, iż „90% pacjentów w szpitalu to osoby niezaszczepione”.

Opublikowane dane przez rządową agencję National Health Service – NHS pokazują, że w Anglii dostępnych jest 4330 łóżek w SOR-ach, z czego 894 (21%) zajętych jest przez osoby, u których testy wykryły „koronawirusa” oraz 2608 osób (60%) z pacjentami z negatywnym testem „kowidowym”, a 828 łóżek pozostaje niezajętych (19%).

Zatem, angielskie szpitalne pogotowia nie tylko nie są zapełnione w 90%, ale również nieprawdą jest stwierdzenie, iż „90% pacjentów w szpitalu to osoby niezaszczepione”.

Idźmy dalej i przypuśćmy, że osoby wygłaszajace te swoje mądrości przejęzyczyły się, bądź wyraziły nieprecyzyjnie, mając na myśli, że chodzi o „90% hospitalizowanych osób z Covidem”. Może to stwierdzenie jest prawdziwe? Niestety, jest to również medialne kłamstwo.

Spójrzmy na oficjalny dokument brytyjskiej rządowej agencji Health Security Agency (strona 31): do szpitali w tygodniach 44-47 tego roku przyjęto 6639 pacjentów „z kowidem”, z których 2355 to osoby niezaszczepione. Zatem, osoby niezaszczepione nie tylko nie stanowią „90%”, nawet nie połowę, ale 35,4%.

Ten mały przykład pokazuje jak wielkie są kłamastwa tych, którzy nie mogą podeprzeć się nawet oficjalnymi danymi. Niestety, i agencje rządowe czynią wszystko aby kontynuować pandemiczną histerię, nawet uciekając się do manipulowania danymi, ukrywania ich czy też tworzenia elastycznej kategorii chorych „z kowidem”, do których zalicza się przyjętych na SOR np. mających zawał czy ofiary wypadku samochodowego, u których fantastyczny i zawsze niezawodny test PCR wykrywa „koronawirusa”.

Media, „eksperci”, cyniczni – bądź po prostu głupi – dziennikarze, przekupni lekarze, makiaweliczni politycy – wszyscy oni uciekają się do kłamstw i cenzury, gdyż żaden racjonalny argument nie przemawia za ich narracją konieczności szczepienia groźnymi preparatami, noszenia maseczek, dystansu społecznego, lokdawnów i wszystkich bez wyjątku ograniczeń, nakazów i restrykcji. Bezczelne kłamstwo jest ich ostatnią deską ratunku.

Oprac. www.bibula.com
2021-12-06
na podstawie Off-Guardian (Dec 6, 2021)

.