Aktualizacja strony została wstrzymana

Wietnam: Zaczęto szczepić dzieci zabójczym preparatem Pfizera. W ciągu pierwszych 3 dni zmarło troje dzieci, 120 hospitalizowano

  • Skutki uboczne po szczepieniu, włącznie z przypadkami zgonu, są normalne
  • Przyczyną śmierci była „nadmierna reakcja na szczepionkę”

 

Wietnamska prowincja Thanh Hoa zawiesiła partię „szczepionki przeciwko Covid-19” firmy Pfizer po tym, jak ponad 120 uczniów zostało hospitalizowanych po zaszczepieniu się tym preparatem.

 

Od 30 listopada 2021 r. w tej prowincji (zamieszkałej przez ok. 3,5 miliona osób) prowadzi się szczepienie młodzieży w wieku 15-17 lat „szczepionką” Pfizera. Już zaledwie w 3 dni po rozpoczęciu kampanii i po podaniu 56 700 dawek, zanotowano pierwsze reakcje po przyjęciu tych niebezpiecznych preparatów. Ponad 120 dzieci zostało przyjętych do szpitali po wystąpieniu objawów, takich jak nudności, wysoka gorączka lub trudności w oddychaniu – poinformowało 2 grudnia br. Prowincjonalne Centrum Kontroli Chorób w Thanh Hoa.

Spośród ponad 120 hospitalizowanych, 17 miało dzieci poważne reakcje, ale ich stan zdrowia ustabilizował się i nadal są monitorowani w szpitalu, podało Centrum.

Dyrektor Centrum Kontroli Chorób w Thanh Hoa, dr Luong Ngoc Truong, powiedział, że prowincja zaprzestała stosowania obecnej partii szczepionek. „Nadal mamy inne partie, także szczepionki Pfizera, więc będziemy kontynuować szczepienie dzieci” – powiedział dyrektor Centrum i dodał, że zawieszona partia zostanie umieszczona w magazynie i może być później wykorzystana przez inne grupy, takie jak dorośli.

Vu Van Chinh, dyrektor Szpitala Okręgowego w Ha Trung, powiedział, że skutki uboczne po szczepieniu są normalne, ale częściej występują u dzieci niż u dorosłych.

W ciągu ostatniego tygodnia troje dzieci zmarło po zaszczepieniu „szczepionką” firmy Pfizer, w Bac Giang, Hanoi i Binh Phuoc. Minister Zdrowia stwierdził, że przyczyną śmierci była „nadmierna reakcja na szczepionkę”.

W zeszłym tygodniu czterech pracowników fabryki obuwia Kim Viet w Thanh Hoa zmarło po zaszczepieniu się produktem chińskim, rozprowadzanym jako Vero Cell Covid-19, również z powodu „nadmiernej reakcji”.

 

Nawet według oficjalnych danych amerykańskiej federalnej agencji „Centra Kontroli i Prewencji Chorób” (Centers for Disease Control and Prevention – CDC), w poszerzonej grupie wiekowej młodzieży amerykańskiej w wieku 12-17 lat (wietnamska grupa: 15-17 lat), w pierwszych miesiącach 2021 roku (innych danych nie podają) nie zmarła ani jedna osoba „na Covid” i to w czasie „szczytu pandemii”, a miało to miejsce PRZED rozpoczęciem kampanii wyszczepiania młodych ludzi. Natomiast po rozpoczęciu wyszczepiania codziennie dochodzą głosy o przypadkach nagłych zgonów młodych ludzi, paraliżów i przeróżnych chorób, wynikłych jako skutki działania zabójczych „szczepionek”.

Wbrew nawet oficjalnym statystykom, które jasno pokazują bezsensowność i absurdalność prowadzenia akcji wyszczepiania, psychopaci w lekarskich fartuchach wykonują potulnie polecenia polityczno-ideologicznych psychopatów pragnących wprowadzenia całkowitej uległości, podporządkowania oraz depopulacji, zaczynając od zorganizowania psychozy, zmuszenia do przyjmowania groźnych preparatów o cały czas nieznanym składzie, a skończywszy na planowanej szczegółowej „inwentaryzacji” każdego osobnika i monitorowaniu każdego aspektu życia. „Pandemia” i „szczepionki” są tylko drogą do tego satanistycznego celu, którego nie można osiągnąć bez ogarnięcia szczelnymi wpływami wszystkich grup wiekowych, w tym młodzieży, dzieci i niemowląt.

Oprac. www.bibula.com
2021-12-05

Skip to content