Aktualizacja strony została wstrzymana

Szczepionki zwiększają ryzyko ostrych zespołów wieńcowych do 25%

Dr John Campbell to już sławna postać, bowiem podczas tzw. pandemii prowadzi swój niezwykle popularny kanał internetowy (ponad 1,5 miliona subskrybentów i 200 milionów wyświetleń) omawiający przeróżne aspekty pandemiczne.

Dr John Campbell, emerytowany wykładowca akademicki pielęgniarstwa w Anglii, utrzymuje swój kanał – a Youtube zezwala na to – gdyż mówi językiem zaaprobowanym przez cenzorskie media, systematycznie nagania do szczepienia się, analizuje dane rządowe pod kątem obowiązujacych narracji. Jednak od czasu w swoich wykładach przekazuje – mimowolnie czy nie – ważne informacje.

W jednym z ostatnich swoich pogadanek dr Campbell omawia publikację w renomowanym piśmie naukowym Circulation, (wydawanym przez Amerykańskie Stowarzyczenie Kardiologiczne – AHA) gdzie mowa jest o „dramatycznym wzroście przypadków zapalenia śródbłonka oraz ryzyku ostrego zespołu wieńcowego szczepionek mRNA przeciwko Covid„. Artykuł wykazujący zagrożenia po przyjęciu tzw. szczepionek przeciwko Covid, napisał dr Steven Gundry, znany kardiochirurg, jeden z pionierów transplantologii.

 

 

Oczywiście, dr Campbell, jak przystało na politycznie poprawnego celebrytę, nie omieszkał zaznaczyć, że „nie może znaleźć całego opracowania” (może powinien spróbować wykupienie Numeru 144 z 16 listopada 2021, bo w internecie nie wszystko musi być za darmo…) oraz tego, że autor opracowania, dr Gundry „jest kontrowersyjny”.

Rzeczywiście, dr Steven R. Gundry to barwna postać, bowiem nie podoba się organizacjom czerpiącym swą egzystencję jako farmaceutyczne odnogi, gdyż proponowana przez niego dieta „stoi w zupełnej sprzeczności z rekomendacjami Amerykańskiego Towarzystwa do walki z Rakiem (ACS), Amerykańskiego Stowarzyszenia Diabetycznego (ADA), czy Amerykańskiego Stowarzyszenia Kardiologicznego (AHA)” – jak stwierdza wszystko wiedząca najlepiej Wikipedia. Dr Gundry proponuje bowiem np. unikanie w pożywieniu lektyn (to białka roślinne wiążące cukier), co nie podoba się np. producentom kukurydzy, przemysłowym producentom mięsa (karmienie kukurydzą) i ogólnie nie w smak propagowanej modzie wyznawców wegetarianizmu.

W podsumowaniu, dr Gundry pisze, że w badanej grupie szczepionki mRNA zwiększają ryzyko wystąpienia ostrych zespołów wieńcowych (Acute coronary syndrome) z 11% do 25%.

Dr Campbell stwierdził, że na podstawie tej publikacji rzeczywiście możemy mieć do czynienia ze wzrostem zagrożenia, ale – dodaje naiwnie – że potrzebujemy odpowiedzi na te pytania ze strony oficjalnych czynników, potrzebujemy więcej badań, badań grupowych, itp.

Dr Campbell chciałby dowiedzieć się więcej i sugeruje aby pacjenci byli poddawani badaniom MRI tkanek tętnic i żył, pod kątem zbadania stanu śródbłonka naczyń krwionośnych. To są życzenia dr. Campbella, gdyż przecież wiadomo, że NIKT z zawiadujących systemami tzw. służby zdrowia we wszystkich chyba krajach, NIE CHCE pomagać pacjentom chorym cierpiącm na przeróżne poszczepienne powikłania. Najpierw traktuje się ich jak idiotów wymyślających swoje choroby i odsyła do psychiatry, a gdy są uparci to poddaje się jakimś badaniom, z których i tak nikt nie wyciąga właściwych wniosków, bo przecież „szczepionki są bezpieczne i skuteczne”. Nawet dr Campbell przyznaje w sposób oględny, że „są pewne trudności z dostępem do kardiologicznych badań dla niektórych pacjentów”.

Pod tym jednym video w ciągu kilku dni wypowiedziało się ponad 13 tysięcy osób, wiele z nich opisuje swoje bądź bliskich straszne przejścia po przyjęciu „szczepionki”. Ludzie szukają wszelkich dostępnych miejsc aby móc wyrazić swój ból, bezsilność wobec bezdusznych systemów, zarówno cenzorskich mediów, jak i fanatycznego, oddanego religii kowidowej środowiska medycznego.

W sumie, warto niekiedy zaznajomić się z niektórymi proszczepionkowymi i promaseczkowymi guru, tymi którzy po 10 miesiącach wyszczepiania ludzkości groźnymi preparatami zaczynają ze zdziwieniem i zażenowaniem – choć czynią to oględnie – przyznawać, że ich cudowne preparaty powodują poważne komplikacje.

Gdy o niebezpieczeństwach „szczepionek” przyznają nawet główni ich wyznawcy, pora reszcie przyznać się do błędu, zrozumieć, że prowadzone programy są śmiercionośne.

A jeśli już ktoś zaszczepił się, pora stanąć w prawdzie, odrzucić strach i pandemiczą propagandową narrację brzęczącą w uszach oraz natychmiast rozpocząć programy detoksykacji organizmu. Co prawda nie można już się „odszczepić”, ale zawsze możesz poprawić swój organizm i zdrowie. Unikanie dalszych zagrożeń („boostery”, „dopalacze”, „przypominajki”) to pierwszy i podstawowy warunek. Zdjęcie szkodliwej maski – to drugi. Wyłączenie telewizora – to trzeci.

 


 

„Stań po właściwej stronie historii – zaprzestańcie wyszczepiać” – apeluje brytyjski kardiochirurg

 

Po opublikowaniu powyższego omówienia, dowiedzieliśmy się, że jeden z najbardziej znanych i respektowanych kardiologów brytyjskich, dr Aseem Malhotra zaapelował o zaprzestanie wyszczepiania „szczepionkami przeciwko Covid-19”.

Dr Malhotra, po analizie badań dr. Guntry oraz potwierdzeniu podobnych rezultatów wśród swoich kolegów, powiedział, że sytuacja jest „niezwykle niepokojąca”. Dodał przy tym, że jego koledzy, którzy badali zagadnienie, doszli do podobnych przerażających wniosków, lecz swoich wyników badań nie wysłali do publikacji w pismach naukowych, bojąc się reperkusji.

Dr Malhotra wezwał władze do zaprzestania obowiązkowego wyszczepiania oraz przypomniał lekarzom, że powinni służyć pacjentom, a nie przemysłowi farmaceutycznemu.

Jednocześnie ostrzegł, że jeśli środowiska lekarskie, jak również decydenci „chcą stanąć po właściwej stronie historii”, to powinni natychmiast zmienić dotychczasowe zasady i przepisy [nakazujące wyszczepianie].

 

 


 

Oprac. www.bibula.com
2021-11-28

 

 


 

Do powyższego dodajemy w kilku słowach opis metody badawczej dr. Gundry:


Bardzo złe informacje ze świata nauki dla

Ze świata nauki nauki napłynęły iście hiobowe wieści.

Dr Steven R Gundry z Kalifornii od 8 lat wraz ze współpracownikami monitoruje swoich 566 pacjentów za pomocą testów o nazwie PULS. Testy PULS są atestowaną, powszechnie uznaną, refundowaną w wielu krajach przez ubezpieczycieli metodą do oceny ryzyka wystąpienia u osoby w ciągu najbliższych 5 lat tzw. Ostrego Zespołu Wieńcowego , a w jego konsekwencji zawału serca. Grupa 566 pacjentów dr Gundry była poddawana testom co 3-6 miesięcy przez okres 8 lat. Po tym jak monitorowani pacjenci doktora przyjęli tzw. „szczepionkę” przeciw Covid-19, dr Gundry zanotował drastyczne zmiany wynikach testów PULS u swoich pacjentów . Testy PULS były przeprowadzone w okresie od 2 do 10 tygodni po przyjęciu tzw. „2 dawki” i ich wyniki porównane z wynikami przed tzw. „szczepieniami”.

 

Wyniki :

1. Testy PULS wykazały, że przyjęcie tzw. „szczepionki przeciw Covid-19” zwiększa ryzyko OZW oraz mogącego w jego wyniku nastąpić zawału serca w ciągu najbliższych 5 lat o 127 %.

2. W momencie publikacji badań stan podwyższonego o 127 % zagrożenia OZW i zawałem serca utrzymywał się u przetestowanych pacjentów od co najmniej 2,5 miesięcy od przyjęcia tzw. „2 dawki” tzw. „szczepionki”.

https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/circ.144.suppl_1.10712

Za: statystyk.neon24.pl (4 grudnia 2021)

 


 

Skip to content