Aktualizacja strony została wstrzymana

“Całkowita porażka”… – suplement

W wywiadach, które dzieliło zaledwie kilka dni, Bill Gates i dr Anthony Fauci przyznali, że szczepionki przeciw covid nie są skuteczne, ale obaj sugerowali, że rozwiązaniem jest podanie większej liczby dawek przypominających większej liczbie osób.

−∗−

W menu na dziś danie suplementacyjne. Artykuł uzupełniający niedawny wpis “Całkowita porażka” czyli dlaczego wciąż to wstrzykujemy. [przedruk] Wywiady B. Gatesa i A. Fauciego, w których potwierdzają fakt nieskuteczności szczepionek przeciw covid. Oczywiście proponują też swoje rozwiązania na znaną już modłę: na kłopoty z ‘europą’ – więcej ‘europy’, na problemy z socjalizmem – więcej socjalizmu, na problemy ze szczepionkami…

Zapraszam do lektury i słuchania / oglądania.

Autor: AlterCabrio
23 listopada 2021

________________________***________________________

 

Fauci, Gates przyznają, że szczepionki przeciw covid nie działają tak jak było to reklamowane

 

W wywiadach, które dzieliło zaledwie kilka dni, Bill Gates i dr Anthony Fauci przyznali, że szczepionki przeciw covid nie są skuteczne, ale obaj sugerowali, że rozwiązaniem jest podanie większej liczby dawek przypominających [boosterów] większej liczbie osób.

W dwóch niedawnych wywiadach liderzy myśli pandemicznej, dr Anthony Fauci i Bill Gates, drastycznie zmienili swoje opinie na temat skuteczności szczepionki przeciw covid – i wykorzystali swoje nowo odkryte obawy, aby forsować dawki przypominające dla całej populacji.

W zeszłym tygodniu, w wywiadzie dla Jeremy’ego Hunta z London’s Policy Exchange, Gates przyznał, co wielu, w tym również The Lancet, mówiło od miesięcy – że szczepionki nie są skuteczne.

Gates, który wcześniej określał skuteczność szczepionek mRNA jako „magiczną”, powiedział Huntowi, że „potrzebujemy nowego sposobu wytwarzania szczepionek”.

Zaledwie kilka dni później Fauci podzielił się podobnymi odczuciami podczas podcastu dla New York Times. Fauci powiedział, że skuteczność szczepionki covid przeciwko infekcji, hospitalizacji, a nawet śmierci, dla wszystkich grup wiekowych, słabnie do punktu, w którym dawki przypominające staną się „niezbędne” dla wszystkich.

Fauci powiedział:

„Myślę, że wzmocnienie [dawką przypominającą, ang. ‘boosting’ -tłum.] będzie absolutnie niezbędnym elementem naszej reakcji, a nie premią, nie luksusem, ale absolutnie zasadniczą częścią programu”.

Fauci powiedział również, że władze obserwują słabnięcie [skuteczności] szczepionek „obejmujące wszystkie grupy wiekowe”.

Opowiadając się za szerszym programem przypominającym [ang. booster program], powiedział The Times, że [efektywność] szczepionek „słabnie do tego stopnia, że ​​coraz więcej osób zapada na przełomowe infekcje i coraz więcej z tych osób trafia do szpitali“.

Dziś w Wielkiej Brytanii premier Boris Johnson podobnie mówił o rozszerzeniu brytyjskiego programu przypominającego przeciw covid.

„Zdobycie trzech szczepień lub otrzymanie dawki przypominającej stanie się ważnym faktem… Będziemy musieli dostosować naszą koncepcję tego, co oznacza pełne zaszczepienie” – powiedział Brytyjczykom.

Media głównego nurtu również przygotowują opinię publiczną na nieznaną liczbę dodatkowych zastrzyków przeciw covid. W niedzielę Bloomberg poinformował:

„Może się okazać, że termin »booster« jest trochę mylący, a właściwa liczba zastrzyków dla maksymalnej skuteczności nie jest jeszcze znana”.

Gdyby okazało się, że Gates i Fauci skoordynowali swoje najnowsze komunikaty dotyczące szczepionek przeciw covid, aby uzyskać zgodę na szersze ich przyjmowanie poprzez programy przypominające, nie byłby to pierwszy przypadek ścisłej współpracy tych dwóch osobników nad szczepionkami.

Mająca się ukazać książka Roberta F. Kennedy’ego Jr. „The Real Anthony Fauci” zgłębia „starannie skonstruowany sojusz Pharma-Fauci-Gates” i szczegółowo opisuje, w jaki sposób „Gates i Fauci angażowali się w niemal codzienną komunikację podczas lockdownów i wspólnie koordynowali praktycznie każdą decyzję o środkach zaradczych wobec covid-19”.

Posłuchaj najnowszego przekazu Gatesa na temat nieskuteczności szczepionki przeciw covid (od ok. 28 minuty, można włączyć napisy i tłum. autom.):

 Posłuchaj najnowszego wywiadu Fauciego dla New York Times na temat słabnącej odporności szczepionek na covid (od ok. 6:45 minuty):

 

 


 

_________________________

[Źródło:] Fauci, Gates Admit COVID Vaccines Don’t Work as Advertised, Jeremy Loffredo, 15/11/21

 

Za: Legion sw. Ekspedyta – ekspedyt.org (23 listopada 2021) | https://www.ekspedyt.org/2021/11/23/calkowita-porazka-suplement/