Aktualizacja strony została wstrzymana

Procedury dotyczące Covid to spisek przeciwko naszemu zdrowiu – Paul Craig Roberts

Cała populacja Gibraltaru jest zaszczepiona przeciwko Covid, łącznie z Hiszpanami, którzy codziennie przekraczają granicę w drodze do pracy. Jednak wszyscy nadal muszą nosić maski, a święta Bożego Narodzenia zostały odwołane, ponieważ liczba zachorowań na Covid gwałtownie rośnie. [link]

Oczywiście, „szczepionka” nie chroni. Po co więc zalecenia sanitarne i nielegalny przymus szczepień? TO PRZECIEŻ NIE MA SENSU Z PUNKTU WIDZENIA ZDROWIA PUBLICZNEGO.

Odpowiedź na którą czekamy, brzmi: czy „przypadki Covid” są naprawdę przypadkami Covid, czy też są kombinacją niepożądanych reakcji na szczepionkę oraz chorób wywołanych upośledzeniem wrodzonego układu odpornościowego spowodowanego „szczepionką” przeciwko Covid.

Wielka liczba wybitnych naukowców i badaczy  doszła do wniosku, że „szczepionka” jest większym zagrożeniem niż Covid, a zgony i choroby spowodowane „szczepionką” są przypisywane Covid. Wystosowano odezwę nawołującą do wstrzymania kampanii szczepień. Jednak nierządne media (w oryginale skurwiałe media) ukrywały to przed opinią publiczną, zamiast tego wyolbrzymiając „pozytywne” strony szczepionki, co pozostaje w sprzeczności z sytuacją w każdym zaszczepionym kraju.

Wybitni naukowcy którzy sceptycznie odnoszą się do procedur  Covidowych są oskarżani o „szerzenie dezinformacji” przez dwulicowych zasrańców, którzy nie mają o tym pojęcia.

Tymczasem w dużej części Afryki, gdzie ludzie nie są szczepieni przeciwko Covid, ale przyjmują HCQ jako środek zapobiegający malarii i iwermektyne jako środek zapobiegający ślepocie rzecznej, nie ma pandemii Covid. Ta informacja jest również ukrywana przed opinią publiczną przez media i oficjalne instytucje medyczne.

Co jest powodem tego masowego oszukiwania opinii publicznej przez autorytety medyczne i media?

Dlaczego ludzie są oszukiwani i przymuszani do szczepień, które nie chronią, za to powodują choroby i śmierć?

Paul Craig Roberts

 

Tłum. Sławomir Soja

 

Źródło: Paul Craig Roberts – Institute for Political Economy (November 18, 2021)

 


 

 

.