Aktualizacja strony została wstrzymana

Groźne ulitmatum Departamentu Skarbu USA: wyszczepienie wszystkich warunkiem wyjścia z kryzysu

Najnowsza wypowiedź zastępcy sekretarza skarbu USA wskazuje coraz dobitniej, że kryzys związany z dostarczaniem towarów, jest elementem zaplanowanym i z premedytacją kontynuowanym dla ściśle politycznych i ideologicznych celów.

 

W wywiadzie dla stacji telewizyjnej ABC, zastępca sekretarza skarbu Adewale „Wally” Adeyemo powiedział, że przeżywane obecnie trudności zaopatrzeniowe, jak również inflacja mogą być przezwyciężone tylko gdy 100% populacji Stanów Zjednoczonych – a nawet całego świata – zostanie zaszczepionych.

Jedynym sposobem dojścia do miejsca skąd możemy wypracować przejście przez tą transformację, jest zapewnienie, że każda osoba w Ameryce – oraz na świecie – jest zaszczepiona.” – powiedział Adeyemo.

Wypowiedź tę można i trzeba traktować jako ostrzeżenie i ultimatum dla wszystkich go uważnie słuchających, czyli jest to sygnał dla niemal każdej instytucji i podmiotu mającego powiązanie czy uzależnienie od wpływu amerykańskiego Departamentu Skarbu. 

Skandaliczna i pozbawiona wszelkich podstaw merytorycznych wypowiedź stanowi przykład, że administracja uzurpatora prezydenckiego wykorzystuje wszelkie możliwe narzędzia do wykreowania, pogłębiania i kontynuowania realnego kryzysu gospodarczo-ekonomicznego, aby przełamać opór części społeczeństwa sprzeciwiającej się obowiązkowym szczepieniom niebezpiecznymi substancjami.

Adewale „Wally” Adeyemo jest pierwszym czarnoskórym pracownikiem tak wysokiego szczebla Departamentu Skabu. Karierę polityczną rozpoczął w wieku 23 lat jako dyrektor programu dla czarnoskórych wyborców w sztabie kandydata Johna Kerry. Dziesięć lat później został prezesem Fundacji Obamy i natychmiast otrzymał znaczące pozycje w administracji Obamy. Wbrew fałszywym twierdzeniom Amerykańskiej Ambasady w Warszawie, Adeyemo nie posiada doktoratu (gdyż każda osoba kończąca prawo na amerykańskich uniwersytetach otrzymuje tytuł Juris Doctor („doktor prawa”), co oczywiście nie jest tożsame ze stopniem naukowym doktora – Ph.D.).

Adeyemo powołany w lutym br. jako zastępca sekretarza skarbu jest bezpośrednim zastępcą Janet Yellen.

Yellen sprawowała już wiele funkcji w amerykańskim systemie politycznym, w tym jako wiceprezes Rezerwy Federalnej, czyli banku centralnego USA (Fed), a później jako szefowa tej instytucji – pierwsza kobieta w historii, lecz nie pierwsza osoba żydowskiego pochodzenia. Yellen urodziła się w żydowskiej rodzinie na Brooklynie jako córka Anny (z domu Blumenthal) i Juliusa Yellen, lekarza. W przypadku amerykańskiego Fedu, jeszcze 10 lat temu wszystkich pięciu dyrektorów Banku Centralnego było Żydami, jak również 8 na 12 dyrektorów oddziałów regionalnych.

W czasie sprawowania przez panią Jeleniową władzy w banku centralnym, wice-prezesem tej – rzekomo amerykańskiej instytucji – był nijaki Stanley Fischer, który przez 8 lat kierował bankiem centralnym Izraela.

Dzisiejsza polityka wyszczepiania ludzkości groźnym preparatem rozprowadzanym pod przykrywką „szczepionki przeciwko Covid-19” stanowi pretekst do wprowadzenia totalnej kontroli nad każdą osobą w każdym aspekcie jej życia. „Szczepionki” jednocześnie służą jako narzędzie „korekty demograficznej”, gdyż według promotorów tych preparatów Matka Ziemia i Natura cierpią w wyniku „przeludnienia” planety. Tzw. szczepionki zabiły bezpośrednio do tej pory setki tysięcy ludzi i doprowadziły do kalectwa wielokrotnie więcej, a długofalowe skutki są tykającą bombą demograficzną. Niestety, blokada informacyjna, ordynarna cenzura i propaganda sprawiły, że większość ludzi we wszystkich społeczeństwach świata nie zdaje sobie sprawy z grożących im niebezpieczeństw i przygotowywanych przez ciemne siły ukrytej władzy kolejnych zniewalających kroków. Aby osiągnąć swoje cele, siły te zdolne są do wywołania kryzysów i wojen.

Oprac. www.bibula.com
2021-10-20

.