Fikcja, konfabucja, propaganda – kowidowa reguła współczesnych mediów

Propaganda mająca na celu zdezorientowanie społeczeństw i na tym etapie walki z rozsądkiem, przyzwolenie na masowe wyszczepianie dzieci tzw. szczepionką przeciwko Covid-19, uwypukliła się w niedawnym artykule opublikowanym w dzienniku The New York Times

W artykule napisanym przez Apoorva Mandavilli, czytelnicy czytają, że „Od początku pandemii niemal 900 tysięcy dzieci było hospitalizowanych z Covid-19″. (zob. archiwalny zbiór The NYT, z dnia 6 października br. – „Nowa strategia dla dzieci: na razie jedna dawka” – „A New Vaccine Strategy for Children: Just One Dose, for Now„)

Absurdalność takiego stwierdzenia była niestrawna nawet dla agitatorów z tego czołowego komunistyczno-syjonistycznego pisma wydawanego w Stanach Zjednoczonych, i już następnego dnia ukazała się krótka notka „korekcyjna”, w której stwierdza się, że od sierpnia 2020 do października 2021 „prawidłowa liczba wynosi 63 tysiące„. Skąd wzięto i tę astronomiczną liczbę, można jedynie domyślać się – najprawdopodobniej z sufitu, bowiem dzisiaj statystyki rządowych agencji stały się fabrykami rozsiewającymi informacje nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością.

O poziomie manipulacji, mającej doprowadzić do masowych szczepień bezbronnych dzieci – ku uciesze koncernów farmaceutycznych i rządzących komunistów chcących zniewolić dzieci, uzależnić je do końca życia od leków czy zmniejszyć reprodukcję – może świadczyć liczba 500 dzieci, które zmarły od początku tzw. pandemii, a którym fałszywe testy przypisały „koronawirusa”. Innymi słowy: na 74 miliony dzieci i młodzieży (w wieku 0-17 lat) w USA zmarło „z koronawirusem” (nie zaś: „na koronawirusa”) 500 dzieci, z reguły z innymi chorobami współistniejącymi.

Liczby te pokrywają się mniej więcej z corocznymi ofiarami sezonowej grypy i zmarłych klasyfikowanych dotychczas jako „zgony na choroby górnych dróg oddechowych”. Jak wiemy, sezonowa grypa w cudowny i niewytłumaczalny sposób podczas tzw. pandemii zniknęła na świecie, a jej coroczne ofiary zostały wygodnie zaliczone do statystyk „zmarłych na Covid-19”.

Niezwykle niska śmiertelność dzieci „na koronawirusa” (znów: chodzi o dzieci zaklasyfikowane „z koronawirusem” po loteryjnym teście PCR), obserwowana jest na całym świecie w podobnych proporcjach. Np. jak podaje pismo Nature w artykule pt „Śmiertelność na Covid wśród dzieci jest 'niezwykle rzadka'”, cytując badania przeprowadzone w Wielkiej Brytanii, od marca 2020 roku do lutego 2021 zmarło w Anglii 25 osób w wieku 0-18 lat. Liczba ta według „autorytetów” medycznych „przekonuje” do konieczności wyszczepienia każdego dziecka w Anglii i całej Wielkiej Brytanii groźnym preparatem genetycznym o już obserwowanych poważnych skutkach ubocznych oraz wręcz apokaliptycznych następstwach długoterminowych.

 

Dorosłych oszukano, sparaliżowano strachem, przekupiono. Teraz pora na dzieci…

Mimo tych danych, pomimo, iż dzieci i młodzież nie stanowią żadnego zagrożenia epidemiologicznego, w praktyce niemal wcale nie umierają na „koronawirusa”, lobby polityczno-farmaceutyczne dąży do narzucenia wyszczepienia i tej grupy społecznej kolejnym preparatem. Jak w przypadku dorosłych, którzy zgodzili się pod wpływem perfidnej propagandy na przyjęcie groźnego preparatu genetycznego, i którym przepowiada się teraz konieczność systematycznego wyszczepiania do końca ich życia (zob. „Dyrektorzy Pfizera, Moderny: Szczepionki będą aplikowane w nieskończoność, co najmniej raz w roku„), tak i dzieci mają stanowić stałą klientelę firm farmaceutycznych.

Już dzisiaj, w Stanach Zjednoczonych każde dziecko do 18 roku życia szczepione jest od 62 do 76 razy (!) – (zob. Harmonogram szczepień CDC – rozpiętość w zależności od podawanych dawek). Te dotychczasowe preparaty szczepionkowe przyczyniły się do lawiny chorób wśród dzieci i młodzieży, zaś genetyczne mRNA reklamowane jako „szczepionki przeciwko Covid-19” spowodują masowe wymieranie, przewlekłe choroby, choroby autoimmunologiczne i nieustanne wielorakie cierpienia dorastającego społeczeństwa.

Zajęte swoimi chorobami i niedowładem, uzależnione od produktów firm farmaceutycznych, skazane na permanentne „leczenie” i zaklinowane w finansowych szczękach firm ubezpieczeniowych, nowe społeczeństwo wyrosłe z dzisiejszych dzieci i młodzieży, nie będzie miało chęci i siły na przeciwstwianie się dyktaturze władz Nowego Porządku Światowego – Novus Ordo Seclorum, które stoi za całym dotychczasowym programem szykując się do kolejnych etapów.

 

Wyszczepianie – satanistyczny program walki z człowiekiem

Żadna logika, najbardziej twarde fakty nie mogą się oprzeć brutalnie narzucanej ideologii, która rządzi całym programem wyszczepienia ludzkości. Program ten zawiera główne elementy satanistycznej walki z człowiekiem: redukcja ludności; zmniejszenie przyrostu naturalnego; manipulacja genetyczna w ramach stworzenia ludzko-maszynowej hybrydy; uzależnienie pozostałych przy życiu od nieprzerwanych, kolejnych, ciągle zmieniających się dawek eksperymentalnych preparatów; zapewnienie ciągłych profitów dla firm farmaceutycznych i utrzymywanych przez nie polityków; kontrola i sterowanie każdego człowieka przez system elektronicznego nadzoru, intensywnie wprowadzanej sztucznej inteligencji.

Twórcy i realizatorzy tego programu rzadko wypowiadają się o nim wprost. Zamiast tego stosują nowomowę i słowotok opowiadajac o świetlanej przyszłości „rozwoju nauki i medycyny”, „zrównoważonego rozwoju” i „walki ze zmianami klimatycznymi”. Od czasu do czasu, być może w jakichś chwilach słabości czy nieuwagi, przyznają się do rzeczywistych celów.

Takim obrzydliwym zjawiskiem jest Bill Gates, człowiek wspierający na całym świecie zabijanie nienarodzonych dzieci, finansujący eksperymenty medyczne prowadzące do śmierci wielu dzieci i dorosłych, promujący „walkę ze zmianami klimatycznymi” – narzędzie destrukcji rodzin, społeczeństw, narodów – nagle w czasie tzw. pandemii koronawirusa stał się twarzą promującą „szczepionki przeciwko Covid-19” mające „ratować życie”. Bestia promująca aborcję i walcząca o depopulację, mówi o ochronie życia.

Wcześniej, w lutym 2010 roku, podczas konferencji TED, tenże Bill Gates przyznał wprost o konieczności prowadzenia „wspaniałej działalności” wyszczepiania ludności, szczególnie krajów Trzeciego Świata, bowiem „służba zdrowia i wyszczepianie ludzkości mogą zredukować niekontrolowany wzrost populacji„.

 

Wypowiedź Billa Gates na sympozjum TED w lutym 2010 roku

 

Chociaż tu i ówdzie budzi się świadomość społeczna i sprzeciw, to istnieje wyraźne niebezpieczeństwo, że poziom degradacji umysłowej większości społeczeństw zanurzonych w mass-mediach, doprowadził już do tego, iż żadne prawdziwe dane nie są w stanie zakłócić totalnej propagandy i zwiększającej się cenzury – koniecznych elementów programu mającego doprowadzić do całkowitej subordynacji, podporządkowaniu się drakońskim przepisom, przyzwoleniu na dowolne eksperymenty medyczno-socjologiczno-psychologiczne i zniewoleniu każdej osoby.

Oby przebudzenie nastąpiło szybko i masowo, a dotychczasowi zbrodniarze legalizujący, narzucający i promujący nonsensy „pandemiczne” oraz zbrodnicze eksperymenty medyczne, w tym obecne wyszczepianie preparatem genetycznym sprzedawanym jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, zostali odpowiednio ukarani. W przypadku ludobójstwa – bez miłosierdzia.

Oprac. www.bibula.com
2021-10-09

Skip to content