Aktualizacja strony została wstrzymana

„Dawki przypominające”, czyli jak bezkarnie zabić więcej ludzi… – Jon Rappoport

…I jaki jest tajny składnik „szczepionki” firmy Pfizer?

 

CZĘŚĆ PIERWSZA

Z plątaniny ogłoszeń CDC i FDA wyłania się kilka decyzji:

Rząd USA zaleca zastrzyki przypominające (ang. booster) „przeciwko COVID” osobom w wieku powyżej 65 lat; osobom w wieku od 50 do 64 lat, które mają choroby chroniczne; oraz, jak donosi Daily Mail, „osobom mieszkającym w placówkach instytucjonalnych, które zwiększają ich ryzyko narażenia, takich jak więzienia lub schroniska dla bezdomnych, a także pracownikom służby zdrowia, nauczycielom i pracownikom sklepów spożywczych”.

Osoby w wieku 65 lat i starsze mają już zwykle problemy zdrowotne. Co gorsza, większość z nich od lat jest leczona lekami, czyli toksycznymi substancjami. Wstrzyknięcie dodatkowej dawki preparatu, który spowodował już ogromną liczbę obrażeń i śmierci, to przepis na katastrofę.

Nazwałbym to targetowaniem. „— Weźmy najsłabszych ludzi i wstrzyknijmy im dawkę przypominającą, oprócz poprzednich dwóch dawek, które już przyjęli.”

Kolejno, żeby rozszerzyć zniszczenia, osoby w wieku od 50 do 64 lat z chorobami przewlekłymi również powinny wziąć dawkę przypominającą.

Uwaga: Zaatakowanie organizmów tych dwóch grup ludzi dodatkowymi zastrzykami przypominającymi ma dalszą korzyść dla rządu: kiedy zaszczepieni umierają lub doznają poważnych obrażeń, winą można obarczyć „ich podstawowe choroby” (albo „wirus”).

Z medycznego punktu widzenia, ogólna zasada przewodnia jest taka: szczepionka nie działa według żadnego rozsądnego standardu i powoduje dewastujące skutki. Więc wymuśmy jej więcej na ludziach.

Media głównego nurtu są współsprawcami tego procederu i przekazują narrację dwupunktowo: „Pandemia nadal się rozprzestrzenia i jedyną odpowiedzią jest szczepionka”.

Każdy może pojąć tę wiadomość i kiwać głową na znak zgody. Fakt, że przesłanie jest błędne i fałszywe na każdym poziomie, nie ma znaczenia dla jego sukcesu.

Jednak wprowadzanie obowiązku szczepienia to inna historia. Rządy wierzą, że mogą przycisnąć całe populacje do muru i trzymać je tam przez cały czas, każdego roku.

Ale faszyzm osiąga punkt krytyczny.

Na całym świecie tworzy się teraz rebelia.

 

CZĘŚĆ DRUGA

Niedawno organizacja ICAN (Informed Consent Action Network) ogłosiła[1] niepokojący fakt dotyczący szczepionki Pfizer COVID:

„FDA zapewniła opinię publiczną, że będzie działała przejrzyście wobec każdej zatwierdzonej szczepionki COVID-19. Ta obietnica z pewnością obejmowałaby poinformowanie opinii publicznej, co znajduje się we fiolce wstrzykiwanej w ramiona milionów ludzi. Niemniej jednak FDA postanowiła ukryć przed opinią publiczną składnik, który stanowi ponad 20% nierozcieńczonej fiolki każdej szczepionki Pfizer!”

„Po nadaniu szczepionce Pfizera licencji, FDA zezwoliła na przekazanie opinii publicznej arkusza informacyjnego[2], który zawiera listę składników szczepionki. Co zaskakujące, lista ta nie wspomina o tajnym składniku. Jaki jest, czym jest ten tajny składnik? Nikt nie wie tego poza Pfizerem i FDA. W dokumentacji technicznej, która nie jest przeznaczona do powszechnej dystrybucji, FDA ujawniła[3], że ​​ten tajny składnik stanowi około 22% nierozcieńczonej fiolki (0,45 ml z 2 ml), ale całkowicie wymazała nazwę tajnego składnika.

„Prawnicy ICAN natychmiast skontaktowali się z FDA i poprosili o skasowanie tej edycyjnej korekty. Jednak FDA odmówiła zrobienia tego bez formalnego żądania. Dlatego ICAN, za pośrednictwem swoich prawników, złożyła formalny wniosek do FDA[4] o ujawnienie szczegółów tajnego składnika”.

Wniosek: Bez ujawnienia każdego składnika szczepionki ŚWIADOMOWA ZGODA JEST NIEMOŻLIWA. Osoba, której nakazano zaszczepienie się może tego odmówić, ponieważ nie może uzyskać wystarczających informacji na wyrażenie zgody.

I na jakiej podstawie szczepionka może być legalna? Jeśli świadoma zgoda jest prawem, to ukrycie jej możliwości poprzez ukrycie składnika szczepionki automatycznie spowodowałoby, że szczepionka byłaby nielegalna.

Nie mówimy tutaj o kucharzu, który ma jakąś sekretną mieszankę przypraw do swoich potraw. Tu mowa o zastrzyku genetycznym przeznaczonym dla całej planety.


Jon Rappoport

1 października 2021

Tłum i oprac. www.bibula.com
2021-10-01
na podstawie: „Boosters: how to kill more people with impunity” (Oct 1) – Jon Rappoport’s Blog – NoMoreFakeNews.com

 


 

Przypisy BIBUŁY:

1. Tweet organizacji ICAN żądającej od FDA natychmiastowego ujawnienia szczegółów tajnego składnika szczepionki Pfizer:

 

 

2. Wydany przed FDA tzw. Fact Sheet, czyli arkusz informacyjny dla odbiorców szczepionki, dotyczący produktów firmy Pfizer, rozprowadzonych pod dwiema legalnie odrębnymi przedmiotami: „Pfizer-BioNTech COVID-19 VACCINE” oraz „COMIRNATY (COVID-19 VACCINE, mRNA)”. Ta pierwsza była i jest wstrzykiwana w ramach awaryjnej autoryzacji Emergency Use Authorization – EUA. Druga, z komercyjną nazwą Comirnaty ma przyznaną przez FDA tzw. pełną autoryzację, lecz NIE JEST JESZCZE DOSTĘPNA NIGDZIE NA ŚWIECIE i każda osoba jest dalej szczepiona produktem w ramach EUA. [Więcej o różnicach w wydanych autoryzacjach – tutaj]

Fact Sheet o pełnej nazwie „VACCINE INFORMATION FACT SHEET FOR RECIPIENTS AND CAREGIVERS ABOUT COMIRNATY (COVID-19 VACCINE, mRNA) AND PFIZER-BIONTECH COVID-19 VACCINE TO PREVENT CORONAVIRUS DISEASE 2019 (COVID-19)”, dostępny jest tutaj (plik pdf)

 

3. Techniczna dokumentacja FDA, nie mająca być pierwotnie przeznaczona do opinii publicznej, zawiera w spisie składników szczepionki firmy Pfizer, tajemniczy składnik, wypełniający 22% całej objętości nierozcienczonej fiolki (o,45 ml z 2 ml fiolki) – dostępna jest tutaj na stronie FDA (plik pdf)

W dokumencie wielokrotnie dokonano brutalnych cenzorskich ingerencji wymazując części, paragrafy, rysunki, a nawet całe zdania, w których mowa jest o tajemnicznym składniku „szczepionki przeciwko Covid-19”, zastępując ten składnik sygnaturą „(b) (4)„.

Poniżej, jako przykład podajemy fragmenty strony 6 i 7 dokumentu FDA o nazwie „Summary Basis for Regulatory Action – COMIRNATY”,  z wymazaną treścią.

Screenshot of the FDA Document, page 6

 

Screenshot of the FDA Document, top part of page 7

 

4. Cały list ICAN do FDA – tutaj (plik pdf)

 

– –

 

I jeszcze w temacie, jakkolwiek dotyczy zawartości preparatów innych firm. W najnowszym wywiadzie znanego dziennikarza Stew Petersa, mowa jest o pierwszych w USA niezależnych badaniach tzw. szczepionek przeciwko Covid-19, pod kątem ich zawartości. Gość programu, dr Carrie Madej przedstawia przebieg i wyniki badań, w których osobiście uczestniczyła. Laboratorium badało kilka nietkniętnych i otworzonych dopiero do badania fiolek preparatów J&J i Moderna i pod mikroskopem (powiększenie 400x) wykryto jakieś trudne do opisania i nieznane elementy materiału przewodzącego (graphene-like structures), reagującego na światło (białe światło mikroskopu). Ponadto, w kilku próbkach znaleziono dziwne niezidentyfikowane przedmioty przypomnające „organizmy”, mające jakieś odnogi, macki.

 

Co znajduje się w preparatach firmy Johnsons&Johnson i Moderna?

Org. title: „Dr. Carrie Madej: First U.S. Lab Examines „Vaccine” Vials, HORRIFIC Findings Revealed”

Published on: September 29, 2021 

Source: https://rumble.com/vn482j-dr.-carrie-madej-first-u.s.-lab-examines-vaccine-vials-horrific-findings-re.html

 

 


 

Poniżej, zrzut ekranu strony internetowej 'Serwis Rzeczypospolitej Polskiej’ – gov.pl, z ogłoszeniem pt „Przypominająca trzecia dawka szczepionki przeciw COVID-19 dla osób po 50. roku życia”

 

Źródło: gov.pl

Zapamiętujmy, zachowujmy te treści, które posłużą jako materiał dowodowy w procesach zbrodniarzy – w tym obecnych władz RP na wszystkich szczeblach – oskarżonych o współudział w masowym ludobójstwie z wykorzystaniem podstępu i pretekstu pseudo-medycznego o nazwie „Covid-19”.

 


 

Skip to content