Aktualizacja strony została wstrzymana

„Kowidowy zawrót głowy” – ebook prof. Polok i prof. Zielińskiego

Zachęcamy do bezpłatnego pobierania i udostępniania ebooka „Kowidowy zawrót głowy” autorstwa prof. Kornelii Polok i prof. Romana Zielińskiego. Instytut Ordo Medicus objął patronat medialny nad publikacją.

 

„Jak to się zakończy?

Nie mamy wyboru, musimy przeciwstawić się nowej formie bezprawia. Nie jesteśmy marionetkami, tylko ludźmi, istotami posiadającymi godność, obywatelami państwa, którego konstytucyjnym zadaniem jest chronić swoich obywateli a nie ich eliminować. Propagandowym kłamstwom musimy powiedzieć dość… i zakończyć pandemię.

Nikt za nas tego nie zrobi. Niech pozostanie po tym pandemicznym wynaturzeniu jedynie mroczne wspomnienie i świadomość, że rządzący dotychczas nie byli i nie są przedstawicielami naszych racji, a państwo to zorganizowany system zniewalania ludzi. Postarajmy się już dziś aby w przyszłości funkcja państwa stała się tą konstytucyjną, a rząd stał opoką za swym narodem.

Każda pandemia kiedyś się kończy, nawet ta fałszywa. Świat jest piękny, a dobro zawsze jest możliwe. Jest więc o co walczyć, a zwłaszcza każdy z nas ma dla kogo podjąć tę walkę. Pozostanie jeszcze kwestia rozliczeń.”

 

Za: Ordo Medicus (wrz 29, 2021) – [Org. tytuł: «Kowidowy zawrót głowy czyli ebook prof. Polok i prof. Zielińskiego»]

 

[W przypadku trudności ze ściągnięciem ebooka ze strony źródłowej, polecamy zasoby BIBUŁYtutaj (35 MB)]

Skip to content