Dr Sutkowski zawyżył dane dot. śmierci dzieci „na Covid-19” pięćsetkrotnie

Dr Michał Sutkowski w RMF FM przekonywał, że 0,1 proc. dzieci umiera z powodu Covid-19. Dr Piotr Witczak przytacza kilka niezależnych od siebie badań, z których wynika, że śmiertelność dzieci z powodu choroby koronawirusowej wynosi 0,0002-0,0003 proc.. Oznacza to, że dr Sutkowski zawyżył dane pięćsetkrotnie.

Jeden z internautów zamieścił w sieci fragment rozmowy w RMF FM Roberta Mazurka z drem Sutkowskim. Ten przekonywał, że 5-letnie dzieci „nie do końca” łagodnie przechodzą kontakt z koronawirusem SARS-CoV-2.

– W USA w ciągu tygodnia 250 tys. zakażonych [chodzi o pozytywne wyniki testów – red. Kr]. Bardzo dużo z tych dzieci choruje na Covid, long-Covid, mają zespół PIMS, bardzo dużo powikłań. Oczywiście, dzieci żyją po przechorowaniu tego koronawirusa, ale jedno na tysiąc umiera. To nie są takie sobie drobiazgi, jedno na tysiąc, prawda? – twierdził dr Sutkowski.

Biolog medyczny i immunolog, dr Piotr Witczak sprostował ogromne kłamstwo dra Sutkowskiego. – Dr Sutkowski: 0,1% dzieci umiera na C19; Nauka: 0,0002-0,003% – napisał dr Witczak. Umieścił przy tym trzy niezależne od siebie badania wskazujące na ten przedział procentowy.

Oznacza to, że nie jedno na tysiąc, ale dwoje lub troje na milion dzieci umiera z powodu Covid-19. Dr Sutkowski zawyżył więc nawet pięćsetkrotnie liczbę dzieci, która miałaby umrzeć z powodu koronawirusa.

– Już wiecie dlaczego społeczeństwo przestaje ufać covido-celebrytom? Kłamstwem namawiają do szczepień – podsumował dr Witczak.

Za: Kontrrewolucja.net (22 września 2021) – [Org. tytuł: «Dr Sutkowski zawyżył dane dot. śmierci dzieci na Covid-19 pięćsetkrotnie. Dr Witczak: Kłamstwem namawiają do szczepienia (WIDEO)»]

 

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Kłamcy, manipulatorzy, zbrodniarze i ludobójcy mają dzisiaj wyłączny dostęp do mediów głównego nurtu. Tak wyglądają media na całym świecie, Polska nie tylko nie jest żadnym wyjątkiem, ale wręcz przeciwnie: jeśli w niektórych krajach można jeszcze przemycać ukradkiem jakieś rzetelne informacje, to w Polsce wszystkie strony, od lewa do tzw. prawa, wszystkie śpiewają na jedną globalną, masońską nutę.

A co do śmiertelności dzieci na tzw. Covid-19, to cała narracja jest fałszywa, tak jak fałszywe są testy mające wykrywać „wirusa”. Bowiem można zakładać, że śmiertelność dzieci „na Covida” jest ZEROWA, gdyż nawet te, które zaliczono do statystyki w ramach 0,0002-0,0003 procenta, to zmarły „z kowidem”, a nie „na kowid”.

Ale kogo dzisiaj interesuje prawda, kto z naukowców bada to głębiej (bo nawet ci bystrzejsi opierają się na oficjalnych, z reguly zmanipulowanych danych). Nauka dzisiaj jest w totalnej rozsypce, naukowcy są zastraszeni, pozbawieni możliwości wypowiedzi, druku w naukowych periodykach (czy na dotychczas uważanych za poważne i poważane, stronach internetowych) i z pewnością chęci, możliwości i środków do prowadzenia badań.

Zamiast tego serwuje się kłamstwa powtarzane przez medialnych szamanów – wyznawców religii kowidowej.

A dla ludobójców powinna być jedna jedyna sprawiedliwa kara.

 


 

Za: |

Skip to content