Aktualizacja strony została wstrzymana

Były komisarz FDA przyznaje: „Dystans społeczny” wziął się nie wiadomo skąd…

Były komisarz amerykańskiej Agencji ds. Leków i Żywności (FDA), dr Scott Gottlieb, w wywiadzie dla stacji CBS przyznał, że obowiązująca w czasie pandemii norma zachowywania odległości, wyznaczona w Stanach Zjednoczonych na 6 stóp (1,83 metra) była ustanowiona „arbitralnie i samorzutnie”, i że „nikt nie wie skąd wzięła się”.

Dr Gottlied dodał, że „jedynym powodem zamknięcia szkół [w USA] było to, że CDC powiedziało, że dzieci muszą zachować dystans 6 stóp. … Jeśli CDC powiedziałoby, że należy zachować 3 stopy, to wiele szkół pozostałoby otwartych.” Początkowo, CDC przedstawiło Białemu Domowi rekomendacje wprowadzenia dystansu 10 stóp, ale powiedziano, że jest to niemożliwe i strony poszły na kompromis. Wyjaśniając różnice opinii po obu stronach, dr Gottlieb podsumował, że „Oto jak cała sprawa wygląda na arbitralną i nie popartą naukowo.”

 

Obecnie CDC rekomenduje utrzymywanie dystansu 3 stóp, co również nie ma żadnych podstaw naukowych.

Wypowiedź dr. Gottlieba [ang. six foot social distancing rule was actually “arbitrary in and of itself,” and “nobody knows where it came from”] pokazuje dobitnie i po raz kolejny, że wszystkie bez najmniejszego wyjątku nakazy i zakazy w czasie tzw. pandemii nie mają żadnego uzasadnienia naukowego i są jedynie elementami kontroli i tresury społecznej. Listę nonsensów można zacząć od bezskuteczności masek, przyłbic, rękawic, żelów, pleksiglasowych szyb, przez fałszywe i nieprzydatne do zastosowanych celów testy PCR, przez zupełnie nieskuteczne – i groźne dla zdrowia indywidualnego i całych populacji – tzw. szczepionki, aż po wspomniane utrzymywanie dystansu.

Tzw. dystans społeczny, wprowadzony najpierw w Stanach Zjednoczonych, a później skopiowany na całym świecie, stał się nową normą obowiązującą nawet do dzisiaj w wielu miejscach (lotniska, urzędy) jakkolwiek nie ma najmniejszej podbudowy medycznej czy naukowej. Jest natomiast skutecznym narzędziem dezintegracji społecznej, budowania wrogości, nieufności i zrywania kontaktów socjalnych, czyli tym o co zabiegają budowniczowie Nowego Porządku Światowego, wraz z lokalnymi Nowymi Ładami.

Cała tzw. pandemia zbudowana została na kłamstwie, a jej celem nie jest nawet wyszczepienie ludzkości – aczkolwiek wskazanym etapem, podczas którego bogaci stają się jeszcze bogatsi, firmy farmaceutyczne mają jeszcze większy wpływ na polityków oraz możliwa jest korekcja liczebności populacji – ale wprowadzenie całkowitej kontroli, m.in. poprzez tzw. paszporty kowidowe, a w przyszłości wszczepiane mikroczipy.

Dr medycyny Scott Gottlieb (ur. 1972) był komisarzem FDA w latach 2017-2019, a obecnie jest „inwestorem” oraz członkiem zarządu koncernu farmaceutycznego Pfizer.

Oprac. www.bibula.com
2021-09-20

 


 

 

Przypominamy:

„Premier: W walce z koronawirusem musimy utrzymać dystans społeczny”

31 marca 2020 r.

Source: gov.pl

 

Kontynuacja nonsensów i kontroli społeczeństwa: 1,5 metra

30 sierpnia 2021 r.

Source: gov.pl

 

 

Rzecznik Praw Pacjenta w służbie dezinformacji

Source: gov.pl

 

 


 

Skip to content