Aktualizacja strony została wstrzymana

Chcesz wyłysieć? Zaszczep się!

W miesiąc po wstrzyknięciu do organizmu eksperymentalnego preparatu reklamowanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, młoda Japonka niemal całkowicie utraciła włosy.

Japonka, znana w mediach społecznościowych jako Ayapipipiii, dokumentuje proces łysienia po „zaszczepieniu” się 29 czerwca br. produktem firmy Moderna. Od razu po iniekcji poczuła się słaba i gorączkowała, a już następnego dnia przy kąpieli zauważyła duże ilości wypadających włosów. Po tygodniu zaczęła umieszczać zdjęcia, najpierw pokazywała pojedyncze miejsca na głowie, które utraciły włosy (choroba znana w medycynie jako alopecia), które w kolejnych dniach rozszerzały się na całą głowę. W poście z 31 lipca jej głowa jest niemal całkowicie łysa i wygląda jakby przeszła chemioterapię.

 

 

Okazuje się jednak, że wpisy Japonki umieszczającej zdjęcia swojej nagłej choroby będącej skutkiem „szczepionki przeciwko Covid-19”, są zbieżne z doświadczeniami tysięcy innych królików doświadczalnych na świecie, których namówiono na eksperymentalne preparaty. Niestety, ani główne media nie wspominają o takich przypadkach, lekarze patrzą z niedowierzaniem – wszak „szczepionki są bezpieczne i skuteczne” – a władze kontynuują wyszczepianie ludzkości genetycznym groźnym preparatem nie informując o tzw. skutkach ubocznych (ubocznych??)

 

 

Pics source: Lifesitenews

 

Przeszukując amerykański system VAERS – mający oficjalnie gromadzić przypadki poszczepiennych skutków „ubocznych”, a w praktyce zbierający zaledwie ok. 1% wszystkich zdarzeń – w USA zarejestrowano 800 przypadków łysienia po przyjęciu „szczepionki”. Globalna baza danych prowadzona przez Światową Organizację Zdrowia notuje 1693 podobne przypadki w Europie i USA.

 

Czy zgłosiłeś/łaś swoje własne doświadczenie po przyjęciu „szczepioki” do jakiegoś krajowego systemu? Może nawet nie wiesz, że takowy istnieje, bowiem władze nie informują o nich, a rządowe agencje „zdrowia” wraz z firmami farmaceutycznymi nie chcą zbierania danych. Bo jesteś uczestnikiem swoistego „eksperymentu medycznego”, w którym nie zbiera się danych, nikt nie interesuje się losem pacjentów/klientów, nie prowadzi się grupy kontrolnej (wręcz przeciwnie: wyszczepiając wszystkich dąży się do zlikwidowania jej, czyli zatuszowania możliwości naukowej analizy skutków zbrodniczych preparatów).

Tak zwane „szczepionki przeciwko Covid-19” są bowiem eksperymentalnymi preparatami o groźnych składnikach chemiczno-biologiczno-genetycznych, zaś skutki uboczne, o których obecnie się pokątnie mówi (rejestrowane przez systemy przez zaledwie 30 dni od ostatniego zaszczepienia), stanowią jedynie cząstkę gromadzącej się fali chorób osób zaszczepionych. To tsunami niechybnie nadejdzie w postaci serii chorób autoimmunologicznych, neurologicznych, układu krążenia (mikrozakrzepy!), układu oddychania, nowotworów. Tzw. autorytety i media bądą wskazywały tysiące „przyczyn”, zwalając winę na niezaszczepionych, środowisko, psychiczne urojenia, lecz nigdy nie przyznają prawdy.

I wtedy cierpiący i konający podziękują, że ktoś miał odwagę odmówić przyjęcia „szczepionki” w czasach presji i represji i będzie w stanie się nimi opiekować.

Oprac. www.bibula.com
2021-09-15
na podstawie Lifesitenews (Sept 13, 2021)

 

Skip to content