Wirus i klimat czyli wspólnota kryzysu

Choć niektórym może się to wydawać końcem tak zwanego kryzysu, jest to dopiero początek piekła na ziemi. Kolejne kilka miesięcy pokaże, jak będą próbowali wprowadzać każdy możliwy przejaw tyranii. A reakcje obywateli wobec tych ataków na ludzkość będą dokładnie badane, aby sprawdzić, jak daleko i jak szybko mogą posunąć się we wdrożeniu ich spisku przejęcia.

−∗−

W menu na dziś danie kontrolno-klimatyczne. W ferworze ‘walki z wirusem’ umyka nam bardziej dalekosiężny plan ‘elit’ dotyczący trwałych zmian w ustawodawstwie związanym z szeroko pojętą ochroną środowiska i tzw. ‘zmianami klimatu’. Na czym polega powiązanie różnych kryzysów i czym to może skutkować?

Zapraszam do lektury.

Autor: AlterCabrio
12 września 2021

___________________***___________________

 

_
Globalne przejęcie napędzane przez Covid odsłania prawdziwe zagrożenie zmyślonego programu „Zmian Klimatycznych”

„Jako geolog uwielbiam obserwacje Ziemi, ale śmieszne jest wiązanie tych zjawisk z «konsensusem», że ludzie powodują globalne ocieplenie, kiedy ludzkie doświadczenia, dane geologiczne i historia oraz obecne ochłodzenie mogą wskazywać, że jest inaczej. „Konsensus”, jak wielu stwierdzało, oznacza jedynie brak ostatecznego potwierdzenia naukowego. Wiecie równie dobrze jak ja, że ​​„straszenie globalnym ociepleniem” jest wykorzystywane jako narzędzie polityczne do zwiększenia kontroli rządu nad życiem, dochodami i podejmowaniem decyzji przez Amerykanów”.

~ Harrison Schmitt (amerykański geolog, emerytowany astronauta NASA, profesor uniwersytecki)

_

Ostatnio, po globalnym ataku na ludzkość, który nie ma sobie równych w historii, ekspansja „Resetu” (przejęcia) społeczeństwa nabiera epokowych proporcji. Wraz z tym nadejdzie atak rzekomych potworów, aby zastraszyć masy doprowadzając do jeszcze większej paniki. Główną machlojką przed [było] i po zakończeniu oszustwa „Covid” prawdopodobnie pozostanie, śmiesznie określane krętactwo zwane wywołanymi przez człowieka „zmianami klimatu”. Właściwie to już się zaczęło, ale moim zdaniem będzie się znacznie nasilać w ciągu najbliższych kilku miesięcy i później. W pewnym momencie „zmiana klimatu” zostanie prawdopodobnie ujawniona jako kluczowa kwestia, jeśli chodzi o tych, którzy chcą uzyskać całkowitą kontrolę nad masami, zastępując w efekcie inne oszukańcze narzędzia tyranii, takie jak „pandemie wirusów”, ale nie eliminując ich w ramach spisku depopulacji i kontroli.

Ten scenariusz był planowany i rozgrywany przez dziesięciolecia. Ale teraz wchodzi w bardzo zaawansowany etap, aby zmienić życie, jakie znamy. Zepchnąć ludzkość do dwupoziomowej społeczności. Składać ma się ono z klasy kontrolującej, czasami określanej jako globalne „elity”, i klasy niewolniczej złożonej z mas. Ma się to zakończyć narzuceniem przez klasę panów tych rzekomych elit, tak skrajnej technokratycznej hierarchii, że całkowicie wyeliminuje to wolność jednostki. Aby to osiągnąć, konieczne jest, aby kolektywizm większości stał się dominującym sposobem „myślenia” i polityki, a indywidualność została zniszczona na rzecz podejścia komunistycznego. Tak to opisuje postmodernistyczny sposób myślenia, który pochłonął tak zwaną lewicę intelektualną już jakiś czas temu. Niestety, nie jest on specyficzny ani wyjątkowy tylko dla dzisiejszej lewicy, ale przeniknął do klasy rządzącej wszystkich poziomów politycznej myśli. Dlatego fasada prawicy i lewicy jako politycznych przeciwieństw jest obnażana jako kłamstwo, ale tej prawdy na ogół unika się za wszelką cenę, a taka postawa pozwala na rozkwit radykalnej polityki totalitarnej. Stąd myślenie krytyczne, prawda, uczciwość, logika i rozum znikają z pola widzenia, a zastępują je masowa ignorancja i obojętność. Z powodu tej wielkiej zmiany paradygmatu w rzeczywistości społecznej, musimy albo za wszelką cenę odeprzeć ten atak ze strony państwa, albo po prostu dobrowolnie zaakceptować nasze niewolnictwo.

Oszukańcza groźba pandemii „Covid” była i wciąż jest wykorzystywana do zamykania i paraliżowania społeczeństwa. W miarę zbliżania się jesieni, przewidywana eskalacja tyranii gwałtownie narasta w formie gróźb, nakazów i obwiniania „niezaszczepionych”. Niezaszczepieni są teraz wrogiem publicznym numer jeden i według administracji Bidena stanowią największe zagrożenie terrorystyczne w kraju. Wczoraj złowieszczy Biden nakazał „określenie nowych federalnych wymagań dotyczących szczepień dla nawet 100 milionów Amerykanów – pracowników sektora prywatnego, a także pracowników służby zdrowia i kontrahentów federalnych – w celu powstrzymania przyrostu wariantu Delta COVID-19”. Powiedział: „Byliśmy cierpliwi. Ale nasza cierpliwość się kończy, a twoja odmowa kosztowała nas wszystkich. Niezaszczepiona mniejszość ‹może wyrządzić wiele szkód i tak się dzieje›”. Brzmi to tak, jakby państwo groziło ekstremalną siłą przeciwko wszystkim, którzy odmawiają podporządkowania się tym drakońskim i głupim rozkazom przyjęcia trujących zastrzyków.

„Jego” plan składa się z sześciu części:

Szczepienie niezaszczepionych, w tym nowe nakazy dla pracowników federalnych i zasady OSHA nakazująca dużym pracodawcom wymaganie szczepień lub cotygodniowych testów

Dalsza ochrona zaszczepionych, w tym program szczepień przypominających, który ma zostać wprowadzony do 20 września

Utrzymanie bezpiecznego otwarcia szkół, w tym nowy wymóg szczepień dla nauczycieli i personelu programu Head Start

Zwiększenie liczby testów i wymagania dot. maskowania, w tym stosowanie ustawy o produkcji obronnej w celu zwiększenia dostępności szybkich, osobistych zestawów testowych

Ochrona ożywienia gospodarczego, w tym wzmocnienie programu pożyczek na wypadek klęsk żywiołowych w przypadku COVID

Poprawa leczenia COVID-19, w tym 50% zwiększenie cotygodniowych dostaw leków monoklonalnych do poszczególnych stanów

Tu nie chodzi o wolność czy osobisty wybór” – powiedział Biden. „Chodzi o ochronę siebie i otaczających cię osób”.

W środku szaleństwa o nazwie „Covid” program „zmiany klimatu” jest przede wszystkim w głowach globalistów. W rzeczywistości ta fałszywa pandemia jest wykorzystywana (zgodnie z planem) do realizacji tego właśnie programu i, jak stwierdził Klaus Schwab i Światowe Forum Ekonomiczne: „Działania klimatyczne muszą pozostać na szczycie globalnego programu, gdy wychodzimy z COVID-19”. Według tych potworów „zmiana klimatu” jest prawdziwym zagrożeniem, a ta „pandemia” „kładzie podwaliny pod wysiłki niezbędne do przeciwdziałania zmianom klimatu”. Ponadto klimat i „Covid-19” są uważane za kryzysy całkowicie ze sobą powiązane i zbieżne.

Organizacja Narodów Zjednoczonych powtarza tę samą linię propagandy, mówiąc, że w trakcie pandemii Covid-19 nasze wyzwania są ze sobą powiązane i można im sprostać jedynie poprzez ożywiony multilateralizm, z ONZ w centrum tych wysiłków. Zobowiązali się do wzmocnienia globalnego zarządzania dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń. Sekretarz Generalny ONZ stwierdził, że: „Pandemia Covid-19 była sygnałem alarmowym, a w obliczu zbliżającego się kryzysu klimatycznego świat przechodzi największy wspólny test od czasów II wojny światowej”.

Oszukańcza „pandemia wirusów” utorowała drogę do realnego i najważniejszego w przyszłości planu pożądanego przez globalistów, jakim jest prawodawstwo dotyczące zmian klimatu i narzucana polityka klimatyczna wykorzystywana do niszczenia systemów gospodarczych i monetarnych, niszczenia rolnictwa i upraw, eliminowania jednostki i przekształcenie świata w całkowicie technokratycznie sterowane globalne społeczeństwo, które umocni realizację Agendy 2030.

Choć niektórym może się to wydawać końcem tak zwanego kryzysu, jest to dopiero początek piekła na ziemi. Kolejne kilka miesięcy pokaże, jak będą próbowali wprowadzać każdy możliwy przejaw tyranii. A reakcje obywateli wobec tych ataków na ludzkość będą dokładnie badane, aby sprawdzić, jak daleko i jak szybko mogą posunąć się we wdrożeniu ich spisku przejęcia.

Nasz wspólny program to program działania, mający na celu wzmocnienie i przyspieszenie porozumień wielostronnych – w szczególności Agendy 2030 – oraz dokonanie namacalnej zmiany w życiu ludzi”.

~ Raport Sekretarza Generalnego ONZ – Nasza wspólna Agenda 2021

∗∗∗

Odnośniki źródłowe autora:

Channeling frustration toward the unvaccinated

Vaccine Mandates for 100 million Americans

UN’s Common Agenda

Climate action must stay on top of the global agendas

_______________________

The Covid-Driven Global Takeover Exposes the Real Threat of the Contrived ‘Climate Change’ Agenda, Gary D. Barnett, September 11, 2021

 

Za: Legion sw. Ekspedyta - ekspedyt.org (12 września 2021) | https://www.ekspedyt.org/2021/09/12/wirus-i-klimat-czyli-wspolnota-kryzysu/

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content