Aktualizacja strony została wstrzymana

Kolejny sezon covidowy ante portas

Globaliści solidnie przygotowują się do „kolejnej fali”, która będzie wzmocniona ofiarami pierwszej tury „szczepień”.

Według sanitarnych wytycznych, lista symptomów identyfikujących zarażenie mitycznym wirusem covid jest IDENTYCZNA ze spisem „efektów ubocznych stosowanych szczepionek”. Zgodnie ze wspomnianymi wytycznymi, za oficjalnie „zaszczepionego” uznaje się osobę po dwu tygodniach od przyjęcia zastrzyku. Tak więc ewentualne symptomy; choroba lub śmierć tej osoby w ciągu wspomnianego okresu zaliczona zostaje automatycznie do „infekcji mitycznym covidem”.

Natomiast po dwu tygodniach wszyscy i tak zapomną, że ofiara była poddana szprycowaniu i nie będą się interesować przyczynami choroby lub śmierci. Jedynym więc momentem ewentualnej śmierci, który można będzie przypisać „zbawiennej szczepionce”, to sama chwila szprycowania.

W ten to prosty sposób oprawcy zabezpieczają się przed ewentualnym dotarciem prawdy do ofiar ludobójstwa. Mając „statystyczny” problem z głowy, mogą skupić się na zadaniu wymordowania młodego pokolenia uczniów i studentów w ramach drugiego etapu „akcji szczepiennej”.

Nie ma przy tym wątpliwości, że unisono naszych „władców”, „ekspertów medialnych”, „medyków”, „autorytetów kościelnych” i innej tym podobnej swołoczy uwiarygodni społeczeństwu „jedynie słuszną prawdę”.

Nie wszędzie jednak wspomniane „elity” są tak plugawe, jak w III RP.

Dla przykładu:

Rumunia wstrzymuje import szczepionek, zamyka centra szczepień, przenosi zapasy szczepionek do Wietnamu, Irlandii, Korei Południowej itd.

Ludzie ich nie chcą. Zamiast próbować ich zmuszać, rząd szanuje ich wolę

Rumunia zamyka 117 ośrodków szczepień przeciwko Covid — 7 lipca, Associated Press:

Spadek popytu na szczepienia przeciwko koronawirusowi w Rumunii skłonił władze do zamknięcia 117 ośrodków szczepień i skrócenia harmonogramu w 371 innych, poinformowali we wtorek urzędnicy ds. zdrowia.

„W poprzednim tygodniu ponownie oceniliśmy skuteczność stałych punktów szczepień. Około 80% stałych ośrodków szczepień szczepi mniej niż w 25% zdolności przydzielonych do każdego strumienia.” powiedział szef krajowego komitetu ds. szczepień, Valeriu Gheorghita.

Rumunia wstrzymuje większość importu szczepionek przeciwko Covid-19, ponieważ ludzie unikają szczepień — The Irish Times, 1 lipca:

Rumunia wstrzymał import większości szczepionek przeciwko Covid-19. po spowolnieniu pędu do szczepień skłoniło to rząd do sprzedaży ponad miliona dawek za granicę.

Rumunia zacznie niszczyć przeterminowane szczepionki przeciw COVID-19 w miarę spadku liczby szczepień — Insider Rumunii, 25 czerwca:

Rumunia może zacząć niszczyć niektóre szczepionki przeciw COVID-19 otrzymane na początku tego roku, ponieważ mają one utracić okres ważności.

W rezultacie Rumunia posiada teraz nadwyżkę szczepionek i zacznie niszczyć niektóre z niewykorzystanych dawek otrzymanych na początku tego roku, ponieważ wkrótce przeterminują się one. Około tydzień temu władze poprosił dostawców o wysłanie mniejszej liczby szczepionek na COVID-19 niż planowano z tego samego powodu.

Premier Rumunii nie chce innych zasad dla zaszczepionych i nieszczepionych — Universulnet.com, 28 sierpnia

Premier Florin Citu powiedział w sobotę, że nie jest za wprowadzeniem różnych zasad dla ludzi w miejscach publicznych, w zależności od tego, czy otrzymali szczepionkę przeciw Covid, czy nie.

„Nie jestem zwolennikiem oddzielania szczepionych od nieszczepionych chodzących do centrum handlowego” powiedział.

„Centra handlowe były otwarte w zeszłym roku, kiedy nie mieliśmy szczepionki. Byłoby zabawne i absurdalne zamykanie ich teraz, gdy mamy takie rozwiązanie: „szczepionkę” – powiedział podczas wizyty w centrum szczepień w północnym mieście Botosani.

Bułgaria i Rumunia mają niski wskaźnik szczepień – i niski wskaźnik COVID — Wiadomości LifeSite, 27 sierpnia:

Wbrew oczekiwaniom mocno promowanym przez polityków, media i instytucje zdrowia publicznego, Bułgarzy i Rumuni odnotowali tego lata niewielką liczbę zakażeń COVID-19, ponieważ nadal odmawiali przyjęcia szczepionek COVID.

W rzeczywistości Bułgaria i Rumunia mają jedne z najniższych wskaźników zakażeń COVID na 100,000 osób w Europie, zgodnie z danymi z 22 sierpnia Analizy statystycznej krajów europejskich.

„Obecny wskaźnik szczepień w Rumunii jest o połowę niższy niż w Bułgarii (0.13 szczepionek na 100 mieszkańców średnio w ciągu ostatnich siedmiu dni) i 7.5 razy niższy niż średnia UE (0.45 szczepionek na 100 mieszkańców)” Rumunia Insider. „Z drugiej strony Dania podała średnio 0.94 dawki szczepionki na 100 mieszkańców w ciągu ostatnich siedmiu dni”. Wskaźniki szczepień w Bułgarii i Rumunii od czasu szczepienia w 2020 r. nie różnią się znacząco.

Te dwa kraje znajdują się w pobliżu Danii pod względem najniższego wskaźnika infekcji na kontynencie.

Chociaż w publikacji stwierdzono, że „liczba nowych przypadków COVID-19 wzrosła do najwyższego poziomu od końca maja”, artykuł nie zawiera niezbędnego kontekstu.

Zgłoszone w Rumunii przypadki COVID osiągnęły najwyższy poziom prawie 60,000 w listopadzie 2020, zanim udostępniono szczepionkę.

Przez całe lato 25-procentowy wskaźnik szczepień w Rumunii nie doprowadził do gwałtownego wzrostu infekcji. „Urzędnicy twierdzą, że Rumunia otrzymała ponad 16 milionów dawek kilku zachodnich szczepionek, ale wykorzystano mniej niż 55 procent, ponieważ liczba podawanych codziennie szczepionek spadła do około 20,000 ze100,000 w zeszłym miesiącu”, Irish Times.

W publikacji przyznano że „spowolnienie wskaźnika zakażeń osłabiło bodźce do szczepień niektórych osób w Rumunii: w czwartek zgłoszono tylko 31 nowych przypadków Covid-19 i pięć zgonów, co zwiększa krajową liczbę 1.08 miliona infekcji i 33,786 zgonów”.

Na przykład w tygodniu od 5 lipca odnotowano niski poziom 285 potwierdzonych przypadków. Podczas gdy w ciągu ostatnich kilku tygodni sierpnia zaobserwowano wzrost do prawie 4,000 przypadków w ciągu jednego tygodnia, to nadal jest znacznie niższy niż wskaźniki przed szczepieniem i w pierwszych miesiącach 2021 r.

Według: https://www.zerohedge.com/covid-19/denmark-scrap-all-covid-19-restrictions

Również Dania przestanie od 10 września klasyfikować Covid-19 jako „choroba będąca krytycznym zagrożeniem dla społeczeństwa”, co oznacza, że wszystkie pozostałe specjalne ograniczenia pandemiczne wygasną, podał The Local. W komunikacie prasowym wydanym w piątek rano minister zdrowia tego kraju Magnus Heunicke powiedział, że wysoki poziom szczepień w Danii, szczególnie wśród osób narażonych, radykalnie zmienił ryzyko stwarzane przez wirusa.

„Epidemia jest pod kontrolą, mamy rekordowo wysoki wskaźnik szczepień” – powiedział w oświadczeniu. „W rezultacie 10 września możemy porzucić niektóre ze specjalnych zasad, które musieliśmy wprowadzić w walce z Covid-19”.

10 września mija termin wygaśnięcia dekretu klasyfikującego Covid-19 jako „choroba krytyczną dla społeczeństwa”, który został uchwalony przez Komisję Epidemiczną duńskiego parlamentu 10 marca zeszłego roku.

O ile manewry sanitarno-polityczne Danii mogą budzić podejrzenia, o tyle postawa rządzących w Rumunii i Bułgarii wydaje się być bardziej wiarygodna.

Bez względu jakimi motywami kierują się w tych krajach rządzący, wydają się przynajmniej pojmować, że ich własny los związany jest na stałe z losem obywateli i pomysł ich wymordowania nie najlepiej układa się w tej łamigłówce.

Natomiast przestępcze „elity” III RP są tak dalece skorumpowane i skompromitowane, że jakiekolwiek odstępstwo od wytycznych centralnych ośrodków globalistycznych groziłoby im odsłonięciem ich prawdziwych oblicz i pełną kompromitacja w oczach otumanionego obecnie społeczeństwa.

Tak więc znajdują się pomiędzy przysłowiowym młotem a kowadłem. Wypełnianie poleceń globalistycznej centrali, to śmierć społeczeństwa i w konsekwencji ich własna.

Natomiast nie wypełnianie spowoduje ukazanie przez ich pryncypałów przynajmniej rąbka prawdy o tych elitach, w ramach retorsji za nieposłuszeństwo.

Dla obywateli natomiast najkorzystniejszym wariantem była by natychmiastowa likwidacja owych „elit” i zaczęcie budowy Rzeczpospolitej od podstaw. Niestety brak stosownego zasobu intelektu w społeczeństwie uniemożliwia to krytyczne zadanie.

Ignacy Nowopolski

Za: Ignacy Nowopolski Blog (01.09.2021 ) | https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1162429,kolejny-sezon-covidowy-ante-portas

Skip to content