Aktualizacja strony została wstrzymana

‘Chodzi o okrucieństwo’ czyli to dopiero początek

Klasa rządząca nie ustępuje i coraz częściej wzywa przedsiębiorstwa z sektora prywatnego, aby pomogły im rozwinąć trwałe państwo niewolników.

−∗−

Do kogo należysz, jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat tego, co dzieje się z twoim ciałem?

−∗−

W menu na dziś danie o przerzucaniu przez władze działań wobec niezaszczepionych na prywatne przedsiębiorstwa. Sprawa tylko pozornie dotyczy USA. Biorąc pod uwagę lokalne projekty trudno nie zauważyć podobieństw i prawdopodobnego kierunku, z którego napływają inspiracje.

Zapraszam do lektury.

Autor: AlterCabrio
29 sierpnia 2021

_________________________***_________________________

 

Klasa rządząca coraz częściej wzywa sektor prywatny do utrudniania życia „niezaszczepionym”

Czy macie już dość bycia rządzonym i posiadanym? Klasa rządząca nie ustępuje i coraz częściej wzywa przedsiębiorstwa z sektora prywatnego, aby pomogły im rozwinąć trwałe państwo niewolników.

W tym momencie nawet nie próbują ukryć faktu, że chcą wejść w posiadanie nas, naszych ciał i naszych umysłów. Kandydat na gubernatora Terry McAuliffe jest tylko jednym z tyranów wzywających firmy do nakazu szczepień przeciwko Covid-19 po promowaniu wysiłków na rzecz uczynienia życia niezaszczepionych bardziej „trudnym”. Joe Biden wypróbował już tę grę zaczerpniętą prosto z podręcznika właściciela niewolników:

Klasa rządząca wzywa firmy do nakazywania szczepień przeciwko COVID jako warunku zatrudnienia

Wygląda na to, że ci władcy wiedzą, że nie zdołają zrobić tego sami. Niewolnicy muszą im pomóc i niestety zbyt wielu jest aż nadto chętnych, aby przyczynić się do przemiany tej planety w trwałe więzienie. Sytuacja się pogarsza, ponieważ coraz więcej osób zaczyna zdawać sobie sprawę, co się naprawdę dzieje.

McAuliffe wezwał w tym tygodniu „każdego pracodawcę z Wirginii” do nakazania szczepień przeciwko Covid-19 wśród wszystkich „kwalifikujących się pracowników”, zgodnie z raportem RT.

„Od dawna mówię, że najlepszym sposobem na pokonanie tego śmiertelnego wirusa, utrzymanie naszych uczniów w szkole i utrzymanie silnej gospodarki Wirginii jest jak najszybsze zaszczepienie wszystkich kwalifikujących się do tego mieszkańców stanu” – powiedział McAuliffe w publicznym oświadczeniu, które pojawiło się po poniedziałkowej publikacji Food i Drug Administration (FDA) oficjalnie zatwierdzającej pierwszą szczepionkę przeciwko Covid-19, dwudawkowy preparat Pfizer-BioNTech. – RT

Teraz więc prywatne firmy będą się licytować przed władzami, sprawiając, że niektórzy niewolnicy uzyskają przynajmniej niewielką kontrolę nad niektórymi innymi niewolnikami.

Wciąż szaleństwem jest myślenie, że jakakolwiek firma nadal będzie istnieć po nakazaniu ludziom wstrzykiwania eksperymentalnego preparatu terapii genowej, za którą producenci nie ponoszą żadnej odpowiedzialności (i to nawet w przypadku gdy ten lek ich zabije). Do kogo należysz, jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat tego, co dzieje się z twoim ciałem? Klasa rządząca przyznała, że nie mogą wymusić na ludziach tych zastrzyków… na razie. Ale mogą zmienić twoje życie jako niewolnika, w prawdziwe piekło.

„Utrudnij ludziom wsiadanie do samolotu lub chodzenie do kina” – powiedział na konferencji Healthcare Information and Management Systems Society (HIMSS) w Las Vegas. Uznając, że prawnie nie można „wymusić” szczepionek, McAuliffe – niedawno poparty przez anty-trumpowego „republikanina” Billa Kristola – wezwał prywatne firmy do karania tych, którzy odmawiają zaszczepienia. – RT

Ale od kiedy to rządzący, którzy tworzą prawo, kiedykolwiek dbali o jego przestrzeganie? Prawa są dla niewolników, a nie dla tych, którzy są ich właścicielami.

Nie możemy ich zmusić. Nie zamierzamy chodzić od drzwi do drzwi, ale utrudnić im życie” – powiedział. „Jeśli masz zamiar przyjechać na konferencję HIMSS, musisz się zaszczepić”.

Jeden z użytkowników Twittera podsumował to idealnie:

Chodzi o okrucieństwo. https://t.co/5sjyADjxtu
— Karol Markowicz (@karol) August 24, 2021

Chcą, abyśmy wiedzieli, że myślą, że są właścicielami nas, a wielu nadal jest zbyt mocno zakorzenionych w kłamstwie paradygmatu lewica kontra prawica, by to zobaczyć. To klasa rządząca przeciwko wszystkim innym. Czas się obudzić i wdrożyć krytyczne myślenie, które doskonaliliśmy przez ostatnie półtora roku. Pod wieloma względami to dopiero początek.

_____________________

Tłumaczenie i grafika za:

Ruling Class Increasingly Calls Upon The Private Sector To Make Lives Of The “Unvaccinated” Difficult, The Alternative Market Project, August 26, 2021

Tekst źródłowy:

Ruling Class Increasingly Calls Upon The Private Sector To Make Lives Of The “Unvaccinated” Difficult, Mac Slavo, August 25th, 2021

 

Za: Legion sw. Ekspedyta - ekspedyt.org (30 sierpnia 2021) | https://www.ekspedyt.org/2021/08/29/chodzi-o-okrucienstwo-czyli-to-dopiero-poczatek/?cn-reloaded=1

Skip to content