Badania dowodzą transformacji zaszczepionych w roznosicieli – dr Peter McCullough

MOTTO: The truth hurts, but silence kills. Prawda boli, ale milczenie zabija.
Mark Twain

 

Badania wykazały, że zaszczepione osoby noszą w nozdrzach 251 razy więcej koronawirusów w porównaniu z osobami nieszczepionymi.

Łagodząc objawy infekcji, szczepienie pozwala zaszczepionym osobom na przenoszenie niezwykle wysokiej ilości wirusów bez początkowego zachorowania, potencjalnie przekształcając je w ich roznosicieli.

Zjawisko to może być źródłem dramatycznego wzrostu infekcji w wysoko zaszczepionych populacjach na całym świecie.

Autorzy artykułu, Chau i wsp., wykazali zupełną bezużyteczność szczepionek i transmisję wirusów w ściśle kontrolowanym środowisku w zamkniętym szpitalu w Ho Chi Minh City w Wietnamie.

Naukowcy zbadali pracowników służby zdrowia, którzy nie mogli opuścić szpitala przez dwa tygodnie. Dane wykazały, że w pełni zaszczepieni pracownicy — około dwa miesiące po wstrzyknięciu szczepionki Oxford/AstraZeneca COVID-19 (AZD1222) — nabyli, przenieśli i przekazali wariant Delta swoim zaszczepionym kolegom.

Prawie na pewno przenieśli również infekcję Delta na podatne osoby nieszczepione, w tym ich pacjentów. Sekwencjonowanie szczepów potwierdziło, że pracownicy przekazali sobie SARS-CoV-2.

Jest to zgodne z obserwacjami w USA Farinholta i współpracowników oraz zgodne z komentarzami dyrektora Centrum Kontroli i Prewencji Chorób przyznających, że szczepionki przeciw COVID-19 nie powstrzymały transmisji SARS-CoV-2.

11 lutego Światowa Organizacja Zdrowia wskazała skuteczność szczepionki AZD1222 na poziomie 63,09% przeciwko rozwojowi objawowego zakażenia SARS-CoV-2. Wnioski z artykułu Chau potwierdzają ostrzeżenia czołowych ekspertów medycznych, że częściowa, niesterylizująca odporność z trzech notorycznie „nieszczelnych” szczepionek COVID-19 pozwala na przenoszenie 251 razy większej liczby wirusów SARS-CoV-2 w porównaniu z próbkami z okresu przedszczepiennego w 2020 roku.

W ten sposób mamy kluczowy element układanki wyjaśniający, dlaczego epidemia Delta jest tak groźna – w pełni zaszczepieni odgrywają funkcję potężnych szerzycieli infekcji w stylu tyfusu Mary.

Zaszczepione osoby wywołują skoncentrowane eksplozje wirusowe w swoich społecznościach i napędzają nowe wzrosty infekcji. Zaszczepieni pracownicy służby zdrowia prawie na pewno zarażają swoich współpracowników i pacjentów, powodując przerażające skutki uboczne.

Kontynuacja szczepień tylko zaostrzy ten problem, szczególnie wśród lekarzy pierwszego kontaktu i pielęgniarek, które opiekują się podatnymi pacjentami.

Systemy opieki zdrowotnej powinny natychmiast zrezygnować z wymogów szczepienia, dokonać oceny pracowników którzy są silnie odporni na Delta i rozważyć potencjalne zagrożenie obecnych zaszczepionych pracowników opieki zdrowotnej  dla pacjentów i współpracowników wysokiego ryzyka.

Autor: dr Peter McCullough

Za: Ignacy Nowopolski Blog (27.08.2021 ) | https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1161199,badania-dowodza-transformacji-zaszczepionych-w-roznosicieli

Skip to content