Aktualizacja strony została wstrzymana

Robert Kennedy: Anthony Fauci największy zbrodniarz wszech czasów

Wydanie International Journal of Infectious Diseases z czerwca 2021 r. nosi tytuł „Pierwszy przypadek badania pośmiertnego u pacjenta zaszczepionego przeciwko SARS-CoV-2”. Najbardziej niepokojącą częścią wyników badań było to, że testy wykazały SARS-CoV-2 w prawie każdym kontrolowanym narządzie, w tym w mózgu, płucach, tchawicy, nerkach i sercu mężczyzny wykazywały obecność kolczastych protein. Krótko mówiąc, całe jego ciało było przepełnione dużą ich ilością wywołanych szczepionką lub RNA. Ciało mężczyzny zostało wypełnione spike proteinami wywołanymi szczepionką.

Nowe sposoby na spowodowanie śmierci

Liczba zgonów z powodu pandemii będzie nadal rosła, a jedną z ubocznych przyczyn będzie odpływ lekarzy i pielęgniarek odmawiających przyjęcia eksperymentalnego, śmiertelnego zastrzyku zmieniającego genetykę.

Istnieje znaczna szansa na pokaźny niedobór pielęgniarek począwszy od 1 października, donosi były dziennikarz New York Times, Alex Berenson, ponieważ rezygnują one z pracy, zamiast przyjmować eksperymentalne szczepionki na koronawirusa.

Berenson twierdzi, że 1 października to proponowany termin obowiązkowych szczepień dla personelu wielu szpitali, a sytuacja jest tak poważna, że: „jeśli musisz zachorować, zrób to, zanim dojdą 1 października nowe wymogi”.

150 pielęgniarek i innych pracowników szpitala w Houston Methodist Hospital, których zwolniono za odmowę przyjęcia jednej z eksperymentalnych szczepionek przeciw COVID, najwyraźniej uznano za zbędne.

Ale dwa miesiące później szpital stał się jednym z kilku w okolicy, w których występuje poważny niedobór personelu medycznego.

Ile osób zmarło od początku pandemii z powodu strachu przed pójściem do szpitala lub z powodu braku badań na raka?

Ilu ludzi zostało zabitych z powodu masek, które zmniejszają ilość tlenu i zwiększają CO2?

Ilu z nich zmarło z powodu zamknięcia (pozbawienie słońca i witaminy D) lub zdystansowania społecznego? Wiemy bez wątpienia, że liczba samobójstw wzrosła dramatycznie z powodu tej polityki publicznej. Czy to morderstwo?

Wiemy, że ucierpiało zdrowie psychiczne i emocjonalne, ale dla ludzi, którzy tylko liczą zyski nic nie ma znaczenia poza promowaniem szczepionek, nawet jeśli zignoruje się świadomą zgodę i Kodeks Norymberski.

Ilu ostatecznie umrze z powodu niedoboru krwi? Zaszczepieni nie mogą już oddawać krwi! Ilu umrze z powodu zmian we krwi po zaszczepieniu? W grę nie wchodzą jedynie biliony białek kolczastych, ale także gromadzenie się czerwonych krwinek, co zmniejsza dostarczanie tlenu.

Ilu zmarło, ponieważ rządy, prasa i media społecznościowe odmawiają wczesnego leczenia COVID za pomocą substancji takich jak iwermektyna? Nigdy nie powinniśmy zapominać, że dr Fauci poprowadził krucjatę przeciw funkcjonowaniu leków, takich jak Iwermektyna i hydroksychlorochina, które mogły zapobiec 80% zgonów i hospitalizacji z powodu COVID i zakończyłyby pandemię z dnia na dzień.

I nadal to robią. 21 sierpnia przeczytaliśmy, że amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) wzywa ludzi do zaprzestania przyjmowania preparatorów weterynaryjnych w celu leczenia lub zapobiegania Covid-19.

Po wydaniu pełnej aprobaty, FDA udowodniła, że jest najbardziej zbrodniczą organizacją terrorystyczną na świecie, wraz z CDC.

Agencja nie ma nic przeciwko okaleczaniu i zabijaniu Amerykanów. FDA jest w pełni świadoma, że szczepienia nie chronią, ale powodują urazy zdrowotne i śmierć oraz rozprzestrzeniają wirusa.

Kennedy pisze:

„Dr. Fauci i jego grupa spekulantów z branży farmaceutycznej i Doliny Krzemowej – pracując ze skorumpowanymi politykami, przejętymi agencjami federalnymi oraz kupionymi i pozbawionymi mózgów mediami głównego nurtu – wykorzystali mityczną pandemię COVID do zdobycia miliardów za szczepionki i inne dochodowe leki”.

Dr Vanden Bossche, który ma doktorat z wirusologii na Uniwersytecie w Hohenheim w Niemczech mówi, że „zaszczepieni” to chodzący mordercy przenoszący choroby na innych. Szpryca rzekomo zapobiegająca „grypie Fauciego” jest formą morderstwa, ponieważ nieszczepieni ludzie są teraz narażeni na zarażenie się śmiertelnymi chorobami wytwarzanymi w ciałach zaszczepionych.

Dr Luc Montagnier , francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny z 2008 roku, określa program masowych szczepień jako „nie do zaakceptowania” oraz stanowi zarówno „błąd naukowy, jak również medyczny”.

 

Wniosek

Statystycznie rzecz biorąc, co najmniej sto milionów ludzi w Ameryce kocha ludzką bestię i ufa jej. A co najmniej sto milionów widzi Fauciego takim, jakim jest, sprytną bestią, która jak wielu innych „lekarzy” potrafi zdobyć zaufanie, na które nie zasługuje.

Wszyscy słyszeliśmy o okrucieństwach popełnianych przez lekarzy podczas reżimu nazistowskiego. Te straszne czyny są w dużej mierze personifikowane przez Josefa „Anioła Śmierci” Mengele i garstkę innych, mniej znanych lekarzy Trzeciej Rzeszy, takich jak Erwin Ding-Schuler. Ponadto istnieje cała masa praktycznie nieznanych nazistowskich lekarzy, którzy popełnili niewyobrażalne zbrodnie przeciwko ludzkości podczas II wojny światowej i wydarzeń, które do niej doprowadziły.

Fauci zostanie zapamiętany z czasem jako najstraszniejszy człowiek, jaki kiedykolwiek chodził po naszej planecie, wraz z Kill Gatesem, rywalizujący z najgorszymi potworami historii. Mogą mówić wszystko co chcą, ale ich czyny przemawiają głośniej niż słowa. Historia nie będzie dla nich łaskawa i my też nie powinniśmy. Pamiętajmy, że Fundacja Gatesa jest znaczącym inwestorem w firmie Pfizer.

Ignacy Nowopolski

Za: Ignacy Nowopolski Blog (26.08.2021 ) | https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1160947,robert-kennedy-a-fauci-najwiekszy-zbrodniarz-wszech-czasow

Skip to content