Moderna ukrywała zastraszające dane o liczbach poszczepiennych przypadków

Moderna, amerykański producent preparatu komercyjnie rozprowadzanego pod nazwą „szczepionka przeciwko Covid-19”, firma która nie ma doświadczenia w produkcji żadnego leku, która nigdy wcześniej nie wypuściła na rynek ani jednego leku bądź szczepionki, stała się nagle potentatem w globalnej produkcji jednej z najpowszechniej stosowanych „szczepionek”.

Założona w 2010 roku firma, przed tzw. pandemią stała u skraju bankructwa z miliardowymi długami, lecz z kryzysu wyratował ją kontrakt i współdziałanie z instytutem kierowanym przez lekarza-biurokratę Anthony’ego Fauci. NIAID (National Institute of Allergy and Infectious Diseases – jeden z instytutów należących do Narodowego Instytutu Zdrowia – NIH), kierowany przez Fauciego, wraz z Moderną są współautorami „nowatorskiej szczepionki przeciwko Covid-19”, zatem komercyjne i propagandowe promowanie produktu Moderna-NIAID przez szefa NIAID stanowi jaskrawy przykład konfliktu interesów wołającgo o kryminalne dochodzenie.

Dodatkowo, podczas tworzenia złowieszczego projektu mającego przygotować produkt i rozprowadzić „szczepionki przeciwko koronawirusowi” (bo nie używano wtedy obecnego pojęcie „Covid-19”), wiceprezes zarządu Moderny, szef działu szczepionek, dr Moncef Slaoui, zrezygnował z piastowania funkcji w firmie farmaceutycznej i przyjął propozycję prez. Donalda Trumpa na szefa operacji Operation Warp Speed. Podczas tejże operacji, w którą wpompowano miliardy publicznych pieniędzy przekazanych firmom farmaceutycznym, nastąpił kolejny konflikt interesów. Nic dziwnego, że w ciągu roku po uruchomieniu produkcji „szczepionek” – jednego z najbardziej toksycznych i ludobójczych produktów rozprowadzanych globalnie i oferowanych jako „cudowny lek” na chorobę o znikomej śmiertelności – powstało kilkunastu miliarderów i kilkuset multimilionerów, głównie osób związanych z firmami farmaceutycznymi (np. szef laboratorium Moderny, Stéphane Bancel, dołączył do grona miliarderów, z majątkiem 3,5 mld dolarów).

Nic dziwnego, że w tym nieprzerwanym konflikcie interesów i współdziałaniu, współkryciu oraz współkonspiracji pomiędzy instytucjami prywatnymi a rządowymi i jej pracownikami, z trudem wychodzą na światło dziennie przerażające fakty utajniania skutków ubocznych produktów reklamowanych jako „szczepionka przeciwko Covid-19”.

 

Cudowny produkt Moderny: 300 tysięcy ukrytych skutków poszczepiennych, w zaledwie 3 miesiące

Oto w przecieku bądź niedopatrzeniu w zachowaniu tajności, firma IQVIA ujawniła, że koncern farmaceutyczny Moderna ukrył przed agencjami rządowymi oraz nie umieścił w federalnej bazie danych VAERS (mającej zbierać informacje o przypadkach skutków poszczepiennych), ponad 300 tysięcy skutków poszczepiennych „szczepionki” rozprowadzanej pod komercyjną nazwą Spikevax (lub „szczepionka przeciwko Covid-19 Moderny„).

 

Pic source: https://alexberenson.substack.com/p/some-actual-news

 

Firma IQVIA jest niemal zupełnie nieznanym molochem, a zajmuje się rozprowadzaniem produktów koncernów farmacetycznych, współdziała z firmami farmaceutycznymi w zakresie kompilowania raportów o produktach, oraz działa na polu marketingu i „konsultingu”, np. wśród towarzystw medycznych czy instytucji różnych państw, aby przekonać odbiorców do zakupu produktów. Firma IQVIA zatrudnia 80 tysięcy pracowników, posiada przychód 12 miliardów dolarów rocznie, a kapitał wynosi 48 miliardów dolarów.

W dokumentach firmy IQVIA czytamy o „300 tysiącach skutków ubocznych” produktu szczepionkowego firmy Moderna, podczas gdy dane te nie są odnotowane w oficjalnym rejestrze VAERS. Te dysproporcje stanowią kolejny przykład manipulacji danymi, ukrywania prawdziwych informacji i w ten sposób oszukiwania opinii publicznej (w tym lekarzy i naukowców). Przeciek w dokumentacji z adnotacją „Poufne – tylko do wewnętrznej dystrybucji”, stwierdzający o „300 tysiącach przypadków skutków ubocznych produktu firmy Moderna” dotyczył zaledwie 3 miesięcy stosowania tej „szczepionki”.

Według oficjalnych danych publikowanych (z kilkunastotygodniowym opóźnieniem) w systemie VAERS (zob. w bardziej przejrzystym systemie OpenVAERS), wyszczególnia 13,747 zgonów i ponad pół miliona poszczepiennych skutków ubocznych (notowanych tylko do 30 dni po zaszczepieniu). Według niezależnych badań – powstałych na zlecenie CDC, czyli agencji nadzorującej system VAERS, danych które później zręcznie ukryto – system VAERS był w stanie rejestrować od 1% do maksymalnie 10% wszystkich przypadków poszczepiennych.

Przeciek dotyczący „szczepionki firmy Moderna” potwierdza jedynie wcześniejsze podejrzenia, twarde dane i badania pokazujące, że mamy do czynienia z największą na świecie operacją aplikowania lubodójczych preparatów reklamowanych jako „szczepionki przeciwko Covid-19”, mnożącą astronomiczne liczby ofiar poszczepiennych.

Oprac. www.bibula.com
2021-08-14
na podstawie Unreported Truth

Skip to content