Porzućcie wszelką… narrację

Nie ma się czego obawiać poza samymi siewcami strachu, ich „Wielko-Resetowymi” reformami społecznymi i ich „maścią na szczury” – „eksperymentalnym”, całkowicie niepotrzebnym „specyfikiem”.

− ∗ −

W menu na dziś danie negujące. Catte Black, dziennikarka z Off-Guardian, namawia do odrzucenia wszelkich narracji na temat obecnej ‘pandemii’, nawet tych ‘alternatywnych’, aby nie uwierzytelniać całej operacji pt. covid-19. Czy takie podejście jest możliwe i jak to zrobić?

Zapraszam do lektury.

Autor: AlterCabrio
11 sierpnia 2021

__________________________***__________________________

 

Odrzućcie WSZYSTKIE narracje strachu

Gdy walka o prawdę i wolność nabiera tempa, musimy uważać na zagmatwane wiadomości i stopniowany język, który ustępuje ważnej dziedzinie.

Musimy skupić się na kilku kluczowych punktach we wszystkim, co piszemy/publikujemy, czy to do przyjaciół, do rodziny, czy do całego świata.

 1. Pandemia jest fałszywa. To nie przesada ani oportunistyczne nadużycie – po prostu FAŁSZYWA.
  _
 2. Testy PCR NIE DZIAŁAJĄ w diagnozowaniu infekcji, więc niekończące się „testy” są w dużej mierze tylko oszustwami napędzającymi zyski, a ilość „przypadków” jest bez znaczenia.
  _
 3. Większość diagnoz „Covid” to po prostu zwykłe przeziębienie lub grypa plus bezsensowny test PCR. A 99,9% osób, które „mają to” lub powiedziano im, że mają, wyjdzie z tego. A ci, którzy na to umrą, będą to prawie wyłącznie osoby w podeszłym wieku i bardzo chore i już umierające na coś innego. Tak jak przed 2020 rokiem, kiedy „Covid” był po prostu grypą lub zapaleniem płuc.
  _
 4. Szczepionka jest całkowicie niepotrzebna, nie działa i może cię okaleczyć lub zabić.
  _
 5. Twoja uległość nigdy nie sprawi, że to zniknie. Tylko opór może to zrobić.

 

Jak opisałam to w niedawnym artykule [tłum. autom.], wszyscy mamy tendencję by zapominać o podstawowych faktach i zaczynamy kupować część tych narracji, nie zdając sobie z tego sprawy.

Jest to kluczowe, ponieważ ci, którzy sprzedają to oszustwo, są bardzo dobrzy w dostarczaniu nowych historii, które pozornie wydają się pomagać naszej stronie, ale po bliższej analizie po prostu promują ordynarny strach przed wirusami, tylko że tylnymi drzwiami.

Uważaj na wszelkie wiadomości z głównego nurtu, a nawet te „alternatywne”, które ostatecznie promują śmiertelnego wirusa – dowolną drogą.

Wliczam w to wszystkie historie o „przecieku laboratoryjnym” w Wuhan, wszelkie rzekome badania nad „wzmocnieniem funkcji” [gain of function], wydzielanie „białka kolczastego”, „przełomowe infekcje”, superwirus tworzony przez szczepienie, a nawet twierdzenia, że ​​iwermektyna i HCQ [hydroksychlorochina] mogą „wyleczyć covida”.

Wszystkie te historie, niezależnie od tego, czy zawierają ziarno prawdy, czy też są całkowicie zmyślone, i jakkolwiek uczciwie promowane, działają w tym samym celu – aby przekonać cię, że istnieje nowy i śmiertelny wirus, czy to występujący naturalnie, wytworzony w laboratorium czy zmutowany w ciałach osób zaszczepionych.

Nawet promowane w dobrej wierze służą ostatecznemu programowi strachu, wyobcowania i kontroli.

Twórcy tej narracji nie dbają o to, czym się przestraszysz. Nie obchodzi ich, jaki aspekt infekcji doprowadzi cię do tego stanu. Chcą tylko, żebyś się bał jakiegoś dziwnie przerażającego wirusa i ludzi potencjalnie go noszących.

Jeśli więc jakaś konkretna narracja kieruje cię w stronę skalistego i nękanego falami Przylądka Strachu, zatrzymaj się i pomyśl, zanim tam dotrzesz.

Pamiętaj, że pandemia jest kłamstwem, a testy PCR nie mogą zdiagnozować aktywnej infekcji. A 96% osób, które zmarły „na covid” było już w bardzo podeszłym wieku i/lub chorowali z innych powodów, gdy otrzymali naukowo bezsensowny test PCR i stali się częścią w dużej mierze bezsensownej statystyki.

Reszta – wszystko, co zaczyna podążać krętą drogą z powrotem do historii o „śmiercionośnym zarazku”, jest po prostu sprytną zmyłką.

Nie czepiaj się skał Przylądka Strachu, krzycząc o wirusie, jego wariantach lub kretyńskich, przełomowych, zabójczych zarazkach. Tego właśnie od ciebie chcą: bycia przerażonym, zahukanym niewolnikiem wszystkiego, co łagodzi twój strach.

Stań na twardym gruncie. Pozostań przy zdrowych zmysłach. Trzymaj się jedynej informacji, która ma znaczenie.

Nie ma się czego obawiać poza samymi siewcami strachu, ich „Wielko-Resetowymi” reformami społecznymi i ich „maścią na szczury” – „eksperymentalnym”, całkowicie niepotrzebnym „specyfikiem”.

[Źródło:] Refuse ALL fear narratives, Catte Black, Aug 9, 2021

Za: Legion sw. Ekspedyta – ekspedyt.org (11 sierpnia 2021)

 

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Coś wydaje nam się, że Autorka nieco się zapędziła. Owszem, wiemy doskonale, że i cała „pandemia” została zbudowana na fałszywych testach PCR, że diagnozy to lipa, że autentycznie chorujący ludzie przechodzą jakiś rodzaj grypy, a umierający to najczęściej starzy ludzie z wieloma chorobami, których odejście do tej pory było odnotowywane w aktach zgonu i statystykach jako któraś z setek chorób. W czasie „pandemii” te setki chorób zniknęły, a pojawiła się tylko jedna – „Covid-19”. To wszystko wiemy.

Jednak w zdaniu poniższym niepotrzebnie wrzucono cztery rzeczy do jednego worka: „Wliczam w to wszystkie historie o „przecieku laboratoryjnym” w Wuhan, wszelkie rzekome badania nad „wzmocnieniem funkcji” [gain of function], wydzielanie „białka kolczastego”, „przełomowe infekcje”, superwirus tworzony przez szczepienie, a nawet twierdzenia, że ​​iwermektyna i HCQ [hydroksychlorochina] mogą „wyleczyć covida”.”

1. Badania w tajnych i półtajnych laboratoriach nad bronią biologiczną SĄ prowadzone przez potęgi technologiczne, w tym Stany Zjednoczone, Chiny, Izrael, Wielka Brytania, Rosja. W badaniach tych SĄ dokonywanie manipulacje w ramach gain of function. Czy zastosowano jeden z takich patogenów w wybranych regionach świata w początku „pandemii”, to sprawa dyskusyjna. Całkiem możliwe, że w czasie początkowej destabilizacji skorzystano z okazji i pewien kraj miłujący pokój lecz nienawidzący Iranu, zrobił im taki prezencik. Bo – jakoś szybko wyparowuje z pamięci – ale na początku były tylko 3 rejony na świecie z „ogniskami koronawirusa”: Chiny, północne Włochy i właśnie Iran.

2. „Białko kolczaste” nie jest pojęciem abstrakcyjnym, lecz – według tego co oferuje dzisiaj nauka – może być wykorzystane do destrukcji organizmu. I właśnie może być to wykorzystane w szczepionkach.

3. ​​Iwermektyna i HCQ [hydroksychlorochina] są bardzo popularnymi i niezwykle bezpiecznymi lekarstwami, stosowanymi na całym świecie w różnych chorobach. Mogą więc również „wyleczyć covida”, jeśli prawidłowo zrozumiemy, że ludzie chorują na grypę, z jej przeróżnymi mutacjami. Nie należy przekreślać tych leków – wręcz przeciwnie: należy je propagować.

4. Superwirus MOŻE być tworzony przez szczepienie tego typu preparatami i może stwarzać zagrożenie dla każdej osoby zaszczepionej, jak i całej populacji. Jeśli nie chcemy używać pojęcia „wirus” – bo nie musimy być pewni co jest sprawcą wielu zgonów osób „w pełni zaszczepionych” – to możemy używać szerszego pojęcia „patogen”, gdyż naprawdę nauka nie powiedziała ostatniego słowa, a człowiek używający pewnych nowoczesnych narzędzi genetycznych i zabawiający się w Boga, może tworzyć twory, o których istnieniu i działaniu lepiej nie rozmyślać przed snem…

 


 

Skip to content