Aktualizacja strony została wstrzymana

Amerykańskie Towarzystwo Medyczne wnosi o usunięcie biologicznej płci z aktu urodzenia

Lato sprzyja zwolnieniu tempa prac w wielu instytucjach, jednak są takie, w których rewolucyjna konieczność zmusza do zdwojonych wysiłków.

Rada powiernicza lewicowego Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego (American Medical Association – AMA) nie próżnowała i przygotowała m.in. rezolucję[1] na rzecz usunięcia terminów „mężczyzna” i „kobieta” z aktów urodzenia.

AMA, największe amerykańskie medyczne stowarzyszenie, skupiające ponad 200 tysięcy lekarzy, kierowane przez skrajnie neomarksistowski zarząd, twierdzi, że w akcie urodzenia „dodatkowe” informacje dotyczące płci biologicznej dziecka, nie są konieczne.

Według rewolucjonistów AMA (Rezolucja zaprezentowana została przez przewodniczącego Towarzystwa, dr. Russ Kridela, z zawodu chirurg kosmetyczny twarzy, czyli specjalista od wstrzykiwania botoksów),”Każda osoba ma prawo do określenia swojej tożsamości płciowej i oznaczenia płci w dokumentach rządowych. Aby chronić prywatność jednostki i zapobiegać dyskryminacji, jurysdykcje USA powinny usunąć oznaczenie płci z aktu urodzenia. Nasze Amerykańskie Towarzystwo Medyczne będzie opowiadać się za usunięciem płci jako prawnego oznaczenia z publicznej części aktu urodzenia…

W dalszej części uzasadnienia padają kolejne nonsensy o tym, że „należy wziąć pod uwagę społeczności transgenderowe, Intersex [?] oraz niebinarne.” – cokolwiek ma to oznaczać.

Decyzja zarządu jest częścią szerszej i coraz bardziej intensywnej kampanii aktywistów LGBT, aby „tożsamość płciowa” zastąpiła i wymazała płeć biologiczną.

 

Pseudonauka jako nowa religia. Upadek autorytetu lekarza

Pokazuje też zupełną degrengoladę najbardziej wpływowych organizacji medycznych, upadek autorytetu zawodu lekarza, głównie poprzez wpływ na te środowiska wielu pozanaukowych mrzonek, jak postulaty LGBT, wspieranie przekazu „pandemii”, propagowanie niebezpiecznych preparatów reklamowanych jako szczepionki przeciwko koronawirusowi oraz cisza, obojętność a nawet wrogość ogółu lekarzy do cierpienia ludzi – ofiar szczepionek.

Według najnowszych danych CDC (system VAERS, dane na 23 lipca 2021 r.; danych zaniżonych co najmniej 10-krotnie) w USA 11,940 osób zmarło po aplikacji groźnego preparatu zwanego „szczepionką przeciwko Covid-19”, a 518,769 przeżyło horror skutków poszczepiennych, z czego 12,808 jest kalekami do końca życia. Środowiska lekarskie nie wykazują żadnego zainteresowania tymi przypadkami, nie interesują się, nie wypowiadają się publicznie, a osoby zwracające się do nich, w większości są odsyłane bez pomocy, gdyż kojarzenie schorzeń ze szczepionkami nie mieści się w nowych standardach lekarskich współczesnej pseudo-medycyny.

 

1. „Removing the Sex Designation from the Public Portion of the Birth Certificate” (Resolution 5-I-19) – PDF

Oprac. www.bibula.com
2021-08-01