Aktualizacja strony została wstrzymana

Szwecja – przemilczany, bo niewygodny przykład podejścia do „pandemii”

W czasie gdy setki tysięcy ludzi protestuje we Francji i innych krajach europejskich po wprowadzeniu kolejnych restrykcji „w walce z koronawirusem”, włącznie z narzuceniem apartheidu szczepionkowego, media zupełnie pomijają obecną sytuację w Szwecji.

Pomimo kreowanych przez media apokaliptycznych wizji po tym jak Szwecja poszła łagodniejszą drogą, nie stosując ścisłych lockdownów, obowiązkowych masek, przyłbic i innych bezsensowych „środków zaradczych”, kraj nie zamknął się, przyjmuje chętnie turystów, szkoły są cały czas otwarte niemal bez ograniczeń, a urzędnicy ministerstwa zdrowia nie tylko nie wprowadzili obowiązku noszenia kagańców, ale wprost nie zalecali stosowania „maseczek”.

Media kreując tzw. pandemię i siejąc strach rozpisywały się, że Szwecja idzie „złą drogą”, np. brytyjski The Guardian nazwał szwedzką drogę „katastrofą”, a CBS, jako „przykład, którego nie należy naśladować w walce z Covid-19”.

Tymczasem wyśmiewane i przedstawiane przez propagandzistów (zwanych dziennikarzami) własne podejście władz szwedzkich do kryzysu, pokazuje, że Szwecja radzi sobie najlepiej z krajów europejskich. W Polsce patologiczni przywódcy i psychopatyczni „eksperci medyczni” straszą wizjami kolejnych „mutacji”, „żniwami śmierci” i koniecznych lockdownów, a w Szwecji dzienny wskaźnik śmiertelności „na koronawirusa”, cały czas wynosi zero.

Oprac. www.bibula.com
2021-07-26

.