Prof. Chossudovsky o największym kryzysie w historii świata

Znajdujemy się na skrzyżowaniu jednego z najpoważniejszych kryzysów w historii świata. Żyjemy historią, ale nasze rozumienie sekwencji wydarzeń od stycznia 2020 r. uległo zatarciu.

Na całym świecie ludzie byli wprowadzani w błąd zarówno przez swoje rządy, jak i media co do przyczyn i niszczycielskich konsekwencji „pandemii Covid-19”.

Niewypowiedziana prawda jest taka, że nowy koronawirus stanowi pretekst i usprawiedliwienie dla potężnych interesów finansowych i skorumpowanych polityków, by wpędzić cały świat w spiralę masowego bezrobocia, bankructwa, skrajnego ubóstwa i rozpaczy.

Ponad 7 miliardów ludzi na całym świecie jest bezpośrednio lub pośrednio dotkniętych tym kryzysem.

„Stan wyjątkowy” zdrowia publicznego związany z COVID-19 pod auspicjami WHO został przedstawiony opinii publicznej jako środek („rozwiązanie”) do powstrzymania „zabójczego wirusa”.

Gdyby opinia publiczna została poinformowana i uspokojona, że Covid jest (zgodnie z definicją WHO) „podobny do grypy sezonowej”, kampania strachu [by] upadła. Zamknięcie gospodarek narodowych zostałoby wprost odrzucone.

Pierwszy etap tego kryzysu (poza Chinami) został zainicjowany przez WHO 30 stycznia 2020 r., kiedy było 5 przypadków w USA, 3 w Kanadzie, 4 we Francji, 4 w Niemczech.

Czy te liczby uzasadniają ogłoszenie stanu zagrożenia zdrowia publicznego na całym świecie?

Kampanię strachu podtrzymywały oświadczenia polityczne i dezinformacja w mediach.

Ludzie się boją. Zachęca się ich do wykonania testu PCR, który jest błędny. Pozytywny wynik testu PCR nie oznacza, że jesteś zarażony i/lub możesz przenieść wirusa.

Wiadomo, że test RT-PCR daje wysoki odsetek wyników fałszywie dodatnich. Co więcej, nie identyfikuje wirusa.

Od początku w styczniu 2020 r. nie było „podstawy naukowej” uzasadniającej ogłoszenie ogólnoświatowego zagrożenia zdrowia publicznego.

W lutym kryzysowi COVID towarzyszył poważny krach na rynkach finansowych. Istnieją dowody oszustwa finansowego.

A 11 marca 2020 r.: WHO oficjalnie ogłosiła ogólnoświatową pandemię w czasie, gdy poza Chinami było 44 279 przypadków i 1440 zgonów na populację 6,4 miliarda (Szacunki potwierdzonych przypadków na podstawie testu PCR).

Natychmiast po marcowym anonsie WHO przekazała instrukcje dotyczące odosobnienia i lockdownu do 193 państw członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Bezprecedensowe w historii, stosowane niemal równocześnie w wielu krajach, środki doprowadziły do destabilizacji całe sektory gospodarki światowej. Małe i średnie przedsiębiorstwa zostały doprowadzone do bankructwa. Bezrobocie i ubóstwo są powszechne.

Skutki społeczne tych środków są nie tylko druzgocące, ale trwają w ramach tzw. „drugiej fali”. Nie ma dowodów na „drugą falę”. Obszernie udokumentowane szacunki PCR są błędne.

Skutki zdrowotne (śmiertelność, zachorowalność) wynikające z zamknięcia gospodarek krajowych znacznie przewyższają te przypisywane Covid-19.

 Według źródeł ONZ, w co najmniej 25 krajach rozwijających się wybuchły klęski głodu .

Zdrowie psychiczne milionów ludzi na całym świecie ucierpiało w wyniku zamknięcia, zdystansowania społecznego, utraty pracy, bankructw, masowej biedy i rozpaczy. . Na całym świecie wzrosła częstotliwość samobójstw i narkomanii.

Mówi się, że „V the Virus” jest odpowiedzialny za falę bankructw i bezrobocia. To kłamstwo. Nie ma związku przyczynowego między (mikroskopijnym) wirusem SARS-2 a zmiennymi ekonomicznymi.

To potężni finansiści i miliarderzy stoją za tym projektem, który przyczynił się do destabilizacji (na całym świecie) realnej gospodarki. I jest wiele dowodów na to, że decyzja o zamknięciu gospodarki narodowej (powodująca ubóstwo i bezrobocie) nieuchronnie wpłynie na wzorce zachorowalności i umieralności. .

Od początku lutego 2020 roku superbogaci zarobili miliardy dolarów.

Obszernie udokumentowano, że jest to największa redystrybucja światowego bogactwa w historii świata, której towarzyszy proces światowego zubożenia.

Kampania strachu służyła jako narzędzie dezinformacji.

Kłamstwa medialne podtrzymały wizerunek zabójczego wirusa, który początkowo przyczynił się do destabilizacji handlu między USA a Chinami i zakłócenia podróży lotniczych. A potem w lutym „V-Wirus” (który notabene jest podobny do grypy sezonowej) został uznany za odpowiedzialny za wywołanie najpoważniejszego kryzysu finansowego w historii świata.

A następnie 11 marca 2020 r. nałożono blokadę na 193 państwa członkowskie ONZ, co doprowadziło do „zamknięcia” gospodarek narodowych na całym świecie.

Od października 2020 r. ogłoszono „drugą falę”. „Pandemia się nie skończyła”.

Przeważa kampania strachu. A ludzie są teraz przekonani, że szczepionka sponsorowana przez ich rządy jest „rozwiązaniem”. I „normalność” zostanie przywrócona, gdy cała populacja planety zostanie zaszczepiona.

Szczepionka SARS-CoV-2

Jak to się dzieje, że szczepionka przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, której opracowanie w normalnych warunkach zajęłoby lata, została szybko wprowadzona na rynek na początku listopada 2020 r.? Ogłoszona przez firmę Pfizer szczepionka mRNA opiera się na eksperymentalnej technologii edycji genów mRNA, która ma wpływ na ludzki genom.

Czy przeprowadzono standardowe testy laboratoryjne na zwierzętach z użyciem myszy?

A może Pfizer „poszedł prosto do ludzkich „świnek morskich”. ? Testy na ludziach rozpoczęły się na przełomie lipca i sierpnia. „Trzy miesiące są niespotykane na testowanie nowej szczepionki. Kilka lat to norma .”

I dlaczego potrzebujemy szczepionki przeciwko Covid-19, skoro zarówno WHO, jak i amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) jednoznacznie potwierdziły, że Covid-19 jest „podobny do grypy sezonowej”.

Plan opracowania szczepionki jest nastawiony na zysk. Jest wspierany przez skorumpowane rządy służące interesom Wielkiej Farmacji. W lipcu rząd USA zamówił już 100 mln dawek, a UE ma kupić 300 mln dawek. To Wielkie Pieniądze dla Wielkiej Farmacji, hojne wypłaty dla skorumpowanych polityków, kosztem podatników.

Obecnie program szczepień Big Pharma jest narzucany milionom ludzi na całym świecie!

Naszym celem jest informowanie ludzi na całym świecie i obalenie oficjalnej narracji, która została wykorzystana jako pretekst i uzasadnienie do destabilizacji tkanki gospodarczej i społecznej całych krajów.

Ten kryzys dotyka całą ludzkość: 7,8 miliarda ludzi. Solidaryzujemy się z naszymi bliźnimi na całym świecie. Prawda to potężny instrument.

Ignacy Nowopolski

Za: Dr. Ignacy Nowopolski – Polska Panorama

 


 

Wywiad z prof. Michaelem Chossudovsky (wywiad z napisami po angielsku)

INTERVIEW WITH THE FIFTH COLUMN FOR Michel Chossudovsky

July 16th, 2021

 


 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content