Żydowska organizacja chce uciszyć komentatorkę Ann Coulter za jej uwagę o tym, że Żydzi powinni nawrócić się na chrześcijaństwo

Aktualizacja: 2007-10-12 12:00 am

Żydowska organizacja wspierająca Partię Demokratyczną – National Jewish Democratic Council – NJDC, zaapelowała do wszystkich największych stacji telewizyjnych, aby zrezygnowały z zapraszania do swoich programów komentatorkę polityczną Ann Coulter, która stwierdziła, że Żydzi powinni nawrócić się na chrześcijaństwo.

Ann Coulter, znana neokonserwatywna pisarka, komentatorka i felietonistka, powiedziała w programie telewizyjnym NBC prowadzonym przez Donni Deutscha, że marzy jej się, aby Ameryka wyglądała jak: “Nowy Jork podczas konwencji Partii Republikańskiej [w 2004 roku], […] gdzie ludzie byli szczęśliwi. To są chrześcijanie, ludzie tolerancyjni. Oni to właśnie bronią Ameryki.”

Donni Deutsch, żydowski prezenter telewizyjny urażony takim stwierdzeniem zapytał Ann Coulter czy ma ona na myśli to, aby Żydzi nawrócili się na chrześcijaństwo, na co otrzymał odpowiedź, że tak, że: “Chcemy, aby Żydzi się udoskonalili” (“We just want Jews to be perfected“).

W charakterystycznym dla pewnych kręgów duchu tzw. tolerancji i wolności słowa, środowiska żydowskie skupione w organizacji NJDC, zaapelowały do stacji telewizyjnych CNN, Fox News, MBC, CBS i ABC, aby już więcej nie zapraszały Ann Coulter. “Jakkolwiek pani Coulter ma swoją wolność wypowiedzi, wy macie wolność korzystania z lepszego osądu. Nie zaprosilibyście przecież ludzi, którzy twierdzą, iż Marsjanie okrążają Ziemię, do częstego komentowania wydarzeń z dziedziny nauki. Nadszedł czas, aby uniemożliwić pani Coulter pokazywanie się na antenie telewizyjnej[…].” – stwierdza komunikat żydowskiej organizacji.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

 

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1265 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]