Nie stosowali lockdownu, nie szprycowali na potęgę. Kolejni prezydenci tracą życie w tajemniczych okolicznościach

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy w tajemniczych okolicznościach życie straciło trzech przywódców państw trzeciego świata. Łączy ich jeszcze jedno – nie prowadzili polityki covidowej zgodnej z globalną linią. Do zmarłych wcześniej prezydentów Burundi i Tanzanii dołączył w ostatnich dniach także prezydent Haiti.

W ciągu przeszło roku zmarło trzech urzędujących prezydentów.

 

Burundi

W czerwcu 2020 roku AFP informowała o śmierci prezydenta Burundi Pierre’a Nkurunzizy. Oficjalnie jako przyczynę zgonu podano zawał serca. Prezydent grał w koszykówkę i zasłabł na boisku. Początkowo jego stan się poprawił, jednak po kilku dniach Nkurunziza zmarł 8 czerwca 2020 roku w wieku 55 lat.

W Burundi nie doszło do lockdownu. – Burundi, wierzcie albo nie, podpisało pakt z Bogiem – mówił rzecznik prezydenta.

Następcą Nkurunzizy został Evariste Ndayishimiye. W lutym Burundi, jako drugi po Tanzanii kraj w Afryce, oświadczyło, że nie ma zamiaru sprowadzać szczepionek na koronawirusa. Tamtejszy minister zdrowia, Thaddee Ndikumana, przekazał dziennikarzom, że prewencja jest ważniejsza od szczepień. Zaznaczył też, że „ponad 95 proc. pacjentów (chorych na COVID-19 – przyp. red.) wraca do zdrowia, szacujemy, że szczepionki nie będą na razie potrzebne”.

 

Tanzania

W marcu tego roku zmarł także urzędujący prezydent Tanzanii John Magufuli. Polityk także zmarł na serce – w szpitalu Mzena w Dar es Salaam, gdzie był leczony. 61-latek nie pokazywał się publicznie od 27 lutego 2021 roku. Zmarł 17 marca.

Zarówno w przypadku prezydenta Burundi, jak i przywódcy Tanzanii, spekulowano, że „prawdziwą przyczyną” zgonu polityków, którzy nie ulegli globalnej panice, był Covid.

Magufuli był krytykowany za to, że nie uległ koronahisterii. W Tanzanii ani przez moment nie zarządzono lockdownu, ani też żadnej narodowej kwarantanny. Prezydent potępiał szczepionki na koronawirusa. Jak mówił, jego kraj „chroniony jest przez Boga”.

– Szczepionki nie są dobre. Gdyby były dobre, biali przynieśliby szczepionkę nawet przeciwko HIV/AIDS – stwierdził Magufuli.

W maju ubiegłego roku prezydent nakazał zaprzestania liczenia zakażeń koronawirusem. Według danych ze strony worldometers.info liczba zakażeń w Tanzanii, liczącej ok. 56 milionów mieszkańców, wyniosła 509 osób. Zmarło 21 z nich.

 

Haiti

7 lipca 2021 roku, życie stracił także prezydent Haiti. 53-letni Jovenel Moïse, został zamordowany w swojej prywatnej rezydencji, do której miała wedrzeć się grupa osób. Postrzelona została również jego małżonka, którą przewieziono do szpitala.

Haiti wciąż nie rozpoczęło wyszczepiania ludności – jako jedyny kraj na półkuli zachodniej. Mimo że kraj ten znalazł się wśród państw objętych sponsorowanym przez Billa Gatesa systemem Covax – czyli mechanizmem dostarczania ubogim krajom szprycy – Haiti odmówiło przyjęcia preparatu AstraZeneki. Władze powoływały się na skutki uboczne specyfiku oraz obawy społeczne.

Później jednak rząd zgodził się na ten preparat, ale stał się on niedostępny z powodu wysokiego popytu. Haiti nadal czeka na pierwszą dostawę.

Powyższe doniesienia to tylko zestawienie faktów. Nie ma żadnych dowodów, które wskazywałyby, że tajemnicze śmierci prezydentów są bezpośrednio związane z prowadzoną przez nich niewspółgrającą z globalną koronahisterią „polityką covidową”.

Źródła: rp.pl/nczas.com/wyborcza.pl/PAP/forsal.pl/thenewhumanitarian.org

Za: Najwyższy Czas! (8 lipca 2021)

 


 

Prezydent Haiti, przeciwnik covidowego terroru, zamordowany

Wykonawcy wdrażający NWO, poważnie traktują swe obowiązki, nawet koncentrując się na Rosji, nie zapominają o maluczkich tego globu!

Ostatniej nocy zamordowano Prezydenta Haiti i poważnie raniono jego żonę

(https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/president-of-haiti-assassinated).

Tak się zupełnie przypadkowo zdarzyło, że był on przeciwnikiem cowidowego terroru i żadnych „niezbędnych posunięć” w tej kwestii nie wprowadził w swoim państwie.

Według nadchodzących informacji, natychmiast po zamachu nakazano ludności zakładać maski! Jak widać, priorytetem globalistycznej kabały jest zapewnienie ludzkości pełnego bezpieczeństwa sanitarnego! Prezydent Haiti jest trzecim czarnoskórym przywódcom, którego zamordowano w odwecie za służenie swym wyborcom. Pozostali dwaj to prezydenci państw afrykańskich.

Ignacy Nowopolski

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Za: Ignacy Nowopolski Blog – Salon24.pl (07.07.2021)

 


 

Skip to content