Aktualizacja strony została wstrzymana

Samo-rozprzestrzeniające się „szczepionki” na Covid a zjawisko transmisji (napisy PL)

Niniejsze nagranie to jeden z najważniejszych filmów na moim kanale. Bardzo mocna dyskusja!

Jest to rozmowa 5 lekarzy, których nikomu, kto na bieżąco śledzi sytuację, nie trzeba przedstawiać: Dr Sherri Tenpenny, Dr Carrie Madej, Dr Lee Merritt, Dr Christiane Northrup oraz Dr Lawrence Palevsky.

W nagraniu rozmawiają oni na temat niepokojącego, ale coraz powszechniejszego zjawiska transmisji, czyli występowania różnych objawów chorobowych (głównie dotyczących zaburzeń układu reprodukcyjnego i sercowo-naczyniowego) u ludzi niezaszczepionych, którzy przebywali w bliskim kontakcie z osobami zaszczepionymi.

Niniejsza rozmowa jest skróconą wersją oryginalnej dyskusji, która trwała 1h 19min i odbyła się w ramach podcastu „Critically Thinking with Dr. T & Dr. P” w dn. 22 kwietnia 2021 r. Usunęłam z niej mniej istotne fragmenty (np. takie, gdzie uczestnicy panelu wymieniają uprzejmości, powtarzają się, albo informują gdzie będzie można znaleźć ten fllm po zakończeniu nagrania na żywo) – miejscami rozmowa sprawia przez to wrażenie nieco chaotycznej, za co najmocniej przepraszam.

Cała piątka biorących udział w dyskusji lekarzy jest niezwykle aktywna w zakresie informowania i edukowania ludzi na temat medycznych i naukowych aspektów operacji „Covid-19”. Ich wkład i zasługi dla ruchu na rzecz wolności medycznej są nieocenione. Nie będę się tym razem rozpisywać na temat biografii każdego z nich, bo nawet ograniczenie się do wyliczenia zaledwie najważniejszych informacji poskutkowałoby powstaniem tekstu dalece przekraczającego dopuszczalną przez BitChute liczbę znaków :-)

Moderatorem dyskusji jest Maureen McDonnell, amerykańska pielęgniarka z ponad 40-letnim stażem, założycielka organizacji Millions Against Medical Mandates (Miliony Ludzi Przeciwko Przymusowi Medycznemu), współzałożycielka organizacji Saving Our Kids, Healing Our Planet (Ratujmy Nasze Dzieci, Uleczmy Planetę), dyrektor ds. edukacji pacjentów w Princeton Brain Bio Center w Skillman w New Jersey, były Koordynator Medyczny Rancza Imus dla Dzieci z Rakiem w Nowym Meksyku oraz redaktor naczelny magazynu 'WNC Woman Magazine’.
W rozmowie bierze tez udział Tiffany (nie udało mi się dotrzeć do informacji o jej nazwisku), dyrektor ds. marketingu w organizacji Millions Against Medical Mandates.

Wkrótce na mym kanale pojawi się druga część tego nagrania – kolejne spotkanie w tym samym składzie (oprócz dr Madej), które odbyło się 3,5 tygodnia później. Głównym wątkiem ich rozmowy będzie katastrofalny wpływ „szczepionek” na Covid na płodność i ludzki układ reprodukcyjny oraz analiza tych preparatów jako narzędzia depopulacji.

 

Link do oryginalnego nagrania:
https://www.bitchute.com/video/WAYyYeUS5bIP/

Link do artykułu o samorozprzestrzeniających się szczepionkach:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czy_szczepionki_na,p1912943721

Link do artykułu o związku między nieregularnymi okresami u kobiet a niedawnym przyjęciem szczepionki:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/naukowcy_zbadaja_zwiazek,p923760039

Link do artykułów o zjawisku magnetofekcji:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/magnetofekcja_a,p637229819
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/kontrola_umyslu_naukowcy,p1650740450

Link podcastu „Critically Thinking with Dr. T & Dr. P” prowadzonego przez dr Tenpenny i dr Palevsky’ego:
https://rumble.com/user/CriticallyThinking

Link do strony organizacji Millions Against Medical Mandates:
https://mamm.org/

Za: Georgina Orwell PL

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Po ponad dwóch miesiącach po ukazaniu się powyższego wideo, wreszcie i w Polsce znalazł się wolontariusz, który poświęcił czas i dodał napisy, aby i Polacy mogli się dowiedzieć o czym druga strona angielskojęzycznego internetu buzuje rozprawiając się ze „szczepionkami przeciwko Covid-19”. Chociaż nie jest to całe nagranie, podziękowania za włożoną pracę!

Ale, przyznajmy szczerze: czy to pomoże w czymkolwiek?… Czy dodanie kolejnego wideo, kolejnego artykułu, kolejnego wywiadu, kolejnej analizy naukowej, kolejnej przestrogi… czy to wszystko cokolwiek pomoże? Na dzień dzisiejszy w Polsce niemal 14 milonów zostało „w pełni zaszczepionych”, a niemal 30 milionów szczepień wiązało się każdorazowo z podjęciem decyzji. Decyzji błędnej, tragicznej, lecz związanej z brakiem rozeznania, brakiem myślenia samodzielnego, brakiem chęci poszukiwania informacji oraz nachalną propagandą.  (Teraz dołączono do tego… SZCZEPCIObusy… Poważnie… Oni chcą wyszczepiać byle czym, byle gdzie, byle jak, przez byle kogo. Nic nie liczy się, tylko ich ideologiczna walka ze społeczeństwami, pod płaszczykiem „ochrony zdrowia”.)

To wszystko co dotychczas zrobiono z Polakami – a co zemści się nieuchronnie – zawdzięczamy rządzącym z PiS-u, w tym pajacowi z Pałacu Prezydenckiego, to wszystko mamy dzięki ich ohydnej propagandzie medialnej, dzięki tchórzom, apostatom z polskiej hierarchii kościelnej, dzięki parszywej propagandzie w Radio Maryja, oczywiście nie wspominając o wkładzie wszystkich innych antypolskich mediów – dzięki całej tej koalicji uzyskaliśmy wyszczepienie znacznej populacji w Polsce eksperymentalnym preparatem o nieznanych a zapowiadających się niezwykle groźnie długofalowych skutkach ubocznych i strasznych poszczepiennych skutkach ubocznych.

 


 

.