Aktualizacja strony została wstrzymana

Specjalna jednostka Izraelskich Sił Zbrojnych na terenie zawalonego wieżowca na Florydzie, to coś więcej niż „pomoc w poszukiwaniu zaginionych”…

Nagłe, niespodziewane i niewytłumaczalne zawalenie się 12-piętrowego budynku w Surfside na Florydzie, doprowadzające do – jak dotąd – 11 ofiar śmiertelnych (i cały czas 160 zaginionych), rodzi coraz to inne pytania bez odpowiedzi. W przedstawionym tekście poniżej („«Dead Man Switch» John’a McAfee i niewiarygodne zawalenie się «Champlain Towers» na Florydzie” – pochodzącym ze strony Uczta Baltaza) mowa jest wprost o grach służ specjalnych oraz dziwnych powiązaniach zawalenia się budynku z niedawnym „samobójstwem” Johna McAfee. Niektórzy sugerują amerykańską wewnętrzą prowokację, inni bezpośrednie zaangażowanie izraelskiego Mossadu, jeszcze inni wiążą wydarzenie z ostrzeżeniem McAfee, który mówił, że jeśli „popełni samobójstwo” – czego wcale nie zamierzał – to ujawnione zostaną kilkadziesiąt terabajtów tajnych informacji kompromitujących służby amerykańskie (i inne). Być może mamy tutaj do czynienia ze wszystkimi tymi wątkami, na dodatek wykorzystującymi to wydarzenia jako element odwracający uwagę od innych złowrogich planów.

Jakkolwiek zagadkowe powiązania służb specjalnych z wieloma „niewyjaśnionymi wydarzeniami” oraz penetracja izraelskiego wywiadu na terenie USA, są niekwestionowaną oczywistością, to na razie bardziej szczegółowe informacje dotyczące zawalenia się Champlain Towers są poza naszym zasięgiem. Niemniej jednak zamieszczamy poniższy tekst również DLATEGO, że najnowsza informacja, iż Izrael wysłał specjalną jednostkę Izraelskich Sił Zbrojnych IDF celem – oficjalnie – „pomocy w poszukiwaniu zaginionych” (zob. „Israel sends IDF rescue team to Florida disaster site” – Jewish Journal), może dawać więcej niż wiele do myślenia. Oficjalna lista zaginionych rzeczywiście wylicza 35 Żydów – wszak ten rejon na Florydzie cieszy się wielką popularnością przyciągając zamożnych i bogatych – jednak jak twierdzą media, ŻADEN z nich nie jest obywatelem Izraela, zatem akcja sił IDF na terenie Stanów Zjednoczonych jest nieuzasadniona, a może nawet nielegalna. Być może obecność izraelskich sił specjalnych można wytłumaczyć tylko koniecznością odpowiedniego zabezpieczenia kompromitujących śladów i przejęciem kontroli nad oficjalną narracją wydarzenia.

Red. BIBUŁY

 


 

«Dead Man Switch» John’a McAfee i niewiarygodne zawalenie się «Champlain Towers» na Florydzie

 

Streszczenie tekstu opublikowanego na stronie internetowej «What Does It Mean»:

Dlaczego nagle, na Florydzie, zawalił się 12-piętrowy budynek? – Przecież coś takiego nie zdarza się codziennie!

Faktycznie, JEDYNYM – tego rodzaju przypadkiem w całej historii USA były wydarzenia z 11 września 2001 roku – a jeśli chcecie poznać prawdę o owym fatalnym dniu, nie ma nic lepszego niż zacząć od zapoznania się ze stroną internetową «Architects & Engineers for 9/11 Truth» – «Architekci i Inżynierowie na rzecz Prawdy o 9/11»

Należy o tym pamiętać, ponieważ kiedy budynki walą się bez wyraźnego powodu, ludzie zaczynają zadawać niepokojące pytania, a także spoglądać wstecz, tj. na to, co wydarzyło się w przeszłości.

Informowaliśmy już, że w tym tygodniu reaktywowano instalację Haarp na Alasce (przez wielu uważaną za broń sejsmiczną), której zamknięcie zostało ogłoszone przez Siły Powietrzne USA (w Kongresie) w roku 2014.

Czy wiecie, kto jeszcze zwrócił uwagę na reaktywację ośrodka HAARP? – Rosja!

Zaledwie godzinę po magicznym zawaleniu się budynku na Florydzie, Siergiej Naryszkin, dyrektor Agencji Wywiadu Zagranicznego (SVR), oświadczył, że w niektórych krajach zachodnich “pojawiają się oznaki dyktatury totalitarnej” – wystarczy mieć na uwadze “monopol mediów”, “policyjny charakter Stanów Zjednoczonych” oraz “nieodwoływalność oligarchicznych elit”.

Wkrótce potem szef sztabu generalnego, generał Walerij Gierasimow, “zwrócił się do Joe Bidena z równie ostrymi słowami.

Żaden z nich nie wierzy w teorie, że 12-piętrowe budynki mogą w niewytłumaczalny sposób zawalić się w ciągu kilku sekund.

Poskładajmy więc niektóre kawałki owej historii razem, tak aby zbudować puzzle tego, co naprawdę się odbywa.

Zaczniemy od “krawędzi”, więc uzbrójcie się w cierpliwość, aż do chwili, w której ujrzycie pełny kontur.

Pierwszym fragmentem jest nasz raport z 20 czerwca: “Russia Tests New Plan To Finance War Against ‘Bat Shit Crazy’ America”.

Dowiedzieliście się, że po raz pierwszy w historii, wysoki rangą chiński szpieg zgłosił się do amerykańskiej “Defense Intelligence Agency” (wiceminister Dong Jingwei), przynosząc ze sobą miliony ściśle tajnych dokumentów mających na celu udowodnienie, że Covid-19 jest bronią biologiczną (oraz ujawnienie nazwisk tych Amerykanów, którzy użyli go do zniszczenia prezydenta Donalda Trumpa).

Innym amerykańskim agencjom wywiadowczym nie pozwolono przesłuchać wiceministra Chin.

Następnie poinformowano, że “w Arizonie zaczyna pojawiać się istna eksplozja dowodów” – w wyniku audytu sądowego dotyczącego wyborów z 2020 roku, po czym szybko – bo w tym tygodniu – wiceminister Dong Jingwei pojawił się w Chinach ponownie”.

Boris Epshteyn: A Nuclear Explosion of Evidence in Arizona is Coming Out (VIDEO)

Rumors Swirl that China’s Dong Jingwei Defected to the US, But China Posts Video and Claims He Attended a Meeting This Week?

Implikacje tej historii są jasne: Chiny nie zamierza iść na dno bez walki, i udowodniły – przynajmniej wobec Defense Intelligence Agency – że to Biden i jego akolici spowodowali pandemię.

Tenże element pozwala zrozumieć, dlaczego były doradca prezydenta Trumpa ds. bezpieczeństwa narodowego (oraz były szef DIA) – generał Michael Flynn, na 24 godziny przed zawaleniem się budynku na Florydzie, opublikował ostrzeżenie, w którym twierdził: “Coś się wydarzy … Nie sądzę, że będziemy musieli czekać do końca lata … sądzę, że stanie się to dość szybko … ponieważ muszą stworzyć harmider, zanim audyt z Arizony spowoduje wrzenie … będą zmuszeni coś z tym zrobić”.

VIDEO z wypowiedzią Flynn’a pod linkiem: https://www.thegatewaypundit.com/2021/06/gen-michael-flynn-something-going-happen-must-create-noise-arizona-audit-going-something-video/

Kolejny element naszej układanki dotyczy Gwatemali.

Kraj ten odwiedziła niedawno wiceprezydent Kamala Harris, która w rzeczywistości udała się tam, aby spotkać się z siłami komunistycznymi oraz narko-terrorystycznymi w celu podjęcia próby obalenia konserwatywnego prezydenta Gwatemali – Alejandro Giammattei, zaprzysięgłego wroga kartelu «Sinaloa» (związanego umową ze starą administracją Obamy-Bidena, jak ujawniło dochodzenie El Universal. W zamian za informacje o innych kartelach, Sinaloa uzyskała swobodę wprowadzania narkotyków do Stanów Zjednoczonych).

Cóż, jak chodzi o opisywany wątek, Kamali Harris doradzała (należąca do narodu szczególnego) socjal-radykalna prawniczka o silnych powiązaniach z Ameryką Środkową – Daniella Levine Cava, która jest również demokratyczną burmistrz Dade County, hrabstwa na Florydzie, w którym doszło do magicznego zawalenia się budynku.

W związku z tym nikt nie był zaskoczony, gdy Biden przyznał, że burmistrz Daniella Levine Cava była z nim w Białym Domu dzień przed zawaleniem się budynku.

Po zawaleniu się budynku (a w tym momencie można się domyślać, że wszystko zostało zaplanowane), burmistrz Levine Cava natychmiast ogłosiła tzw. “Level 5” sytuacji kryzysowej (zgodnie z prawem Florydy, można to zrobić tylko wtedy, gdy jest więcej niż 1000 ofiar, lub gdy zasoby regionalne są przeciążone rozwojem wydarzeń – jednak w opisywanym przypadku, żadna z tego rozaju okoliczności nie zaistniała), co pozwoliło jej na ogłoszenie stanu wyjątkowego w całym stanie, a więc tym samym poddanie całej sprawy pod jej bezpośrednią kontrolę.

Co w prostych słowach oznacza: “Sprawa zostanie zatuszowana w 100 %!”.

Jeśli chodzi o kolejny element układanki, to należy wiedzieć, że od dawna, Indie i Izrael były bardzo dobrymi przyjaciółmi. Co nie jest to kwestią zaskakującą, ponieważ mają oni tych samych wrogów, tj. islamistów.

Przyjaźń ta jest szczególnie silna w odniesieniu do agencji wywiadowczych obydwu krajów, czyli Research and Analysis Wing (RAW) w Indiach oraz The Institute for Intelligence and Special Operations (Mossad) w Izraelu.

Na przykład w styczniu ubiegłego roku Mossad działał na zlecenie policji w Delhi po wybuchu w ambasadzie Izraela.

Jawna przyjaźń między tymi dwoma agencjami szpiegowskimi jest tak duża, że generuje nagłówki takie jak ten: “Mossad czy RAW: Indyjska agencja szpiegowska jest równie zabójcza jak izraelski Mossad, ale woli pozostawać za kulisami”.

Aby wyobrazić sobie, jak silne są to relacje, wystarczy posłuchać pochwał, jakie były dyrektor Mosadu Uzi Arad skierował w stronę swego odpowiednika indyjskiego.

VIDEO z wypowiedzią Arad’a pod linkiem: https://www.thequint.com/voices/opinion/israeli-spy-chief-india-israel-intelligence-agency-cooperation

Współpraca między RAW i Mossadem jest szczególnie ważna na terytorium Stanów Zjednoczonych, gdzie miejscowe agencje wywiadowcze są bardzo podejrzliwe wobec Mossadu; wystarczy przypomnieć sprawę Jonathana Pollarda, który dziesiątki lat spędził w amerykańskich więzieniach federalnych, ponieważ szpiegował dla Mossadu.

Podwójna “lojalność” Jonathan’a Pollard’a

Tak więc, o ile szpiedzy Mossadu praktycznie nie mają się gdzie ukryć (w USA), to nie dotyczy to Hindusów, którzy licznie zamieszkują Stany Zjednoczone (co najmniej 4 miliony).

Wielu z nich to agenci RAW, a ich zadaniem w Ameryce jest między innymi zapewnienie bezpiecznych baz – w dużych miastach i w pobliżu lotnisk międzynarodowych – dla agentów Mossadu.

RAW działa w Stanach Zjednoczonych poprzez mieszkańców Indii, ich liczne rodziny oraz firmy. Należy do nich Sharma & Associates, Inc. http://www.sharma-associates.com/aboutus/company.aspx

Jest to firma księgowa działająca na Florydzie, która zajmuje się finansami i dzierżawami kondominiów, w tym “Champlain Towers South Condominium Association Inc”, który jest 12-piętrowym, 136-jednostkowym kompleksem znajdującym się przy 8777 Collins Avenue w Surfside na Florydzie.

Dokładniej mówiąc, zajmowała się nim do momentu, w którym budynek – w magiczny sposób – rozpadł się.

Ostatni element tej wielkiej układanki dotyczy potentata technologicznego Johna McAfee, który za życia jednoznacznie oświadczył: “Jeśli ktoś powie wam, że popełniłem samobójstwo, wiedzcie, że tego nie zrobiłem”. Zaś jego prawnik oświadczył, że “miał stały kontakt telefoniczny” z McAfee i że McAfee “w żadnym momencie nie okazywał niepokoju, który skłoniłby nas do myślenia o możliwości samobójstwa”.

Co więcej, na krótko przed “samobójstwem”, John McAfee stwierdził: “Zebrałem wiele plików dotyczących korupcji niektórych rządów … Podam wam nazwiska i szczegóły … Zacznę od skorumpowanego agenta CIA i dwóch urzędników bahamskich… Jeśli zostanę aresztowany lub zniknę, ponad 31 terabajtów obciążających danych zostanie przekazanych prasie”.

Dowody te miały zostać ujawnione przez tzw. “Dead Man Switch”, który w tym przypadku składa się z ukrytego w bezpiecznym miejscu komputera, który automatycznie wysyła informacje, jeśli okresowo nie zostanie do niego wprowadzony kod znany wyłącznie jego właścicielowi.

Bezpośrednio po “samobójstwie” McAfee’a pojawiły się dowody na to, że tenże “Dead Man Switch” zaczął funkcjonować… a wkrótce potem budynek na Florydzie eksplodował!

Jak już wyjaśnialiśmy, istnieje INTREP (Intelligence Report), który  dostarcza informacji kontekstowych – zarówno bieżących, jak i retrospektywnych – oraz ocen merytorycznych, które prowadzą do sformułowania (pewnej) teorii. Pozwólcie, że zapytamy was: Po przeczytaniu owego INTREP-u – co myślicie o całej tej historii?

Źródło: https://www.whatdoesitmean.com/index3607pl.htm

Skrót przygotowany przez: https://www.mittdolcino.com/2021/06/28/scontro-fra-trump-biden-mossad-mcafee-e-cia-poi-un-edificio-in-florida-fa-boom/

Przekład i opracowanie: «Uczta Baltazara»: https://babylonianempire.wordpress.com/

***

DODATKOWE INFO:

Burmistrz Surfside – silnie żydowskiego miasteczka na Florydzie – uprzedza, że liczba ofiar śmiertelnych prawdopodobnie wzrośnie; 1 zabity, około 20 członków społeczności żydowskiej uważa się za zaginionych

https://www.timesofisrael.com/1-killed-dozens-missing-as-building-partly-collapses-in-florida-town/

Członkowie zespołu poszukiwawczo-ratowniczego z Home Front Command Sił Obronnych Izraela przybyli z bliskowschodniego kraju, aby pracować nad znalezieniem ocalałych w gruzach tego, co pozostało z 12-piętrowego budynku. Na miejscu znaleźli się również wolontariusze z Hatzalah, organizacji ratownictwa medycznego, która służy społecznościom żydowskim na całym świecie. Zaoferowali oni swą pomoc pracownikom Miami-Dade Fire Rescue.

https://www.local10.com/news/local/2021/06/26/israel-sends-help-to-surfsides-jewish-community-after-building-collapse/

***

O działalności Mossadu na terenie Indii i Cejlonu w artykule poniżej:

[…]

Całość: Uczta Baltazara (28 giugno 2021)

Author: Uczta Baltazara

Skip to content