„Nasz Dziennik” wycofuje się rakiem z perfidnej narracji proszczepionkowej?… Zamieszcza wywiad z lek. Katarzyną Ratkowską

Nasz Dziennik od początku tzw. pandemii prowadził haniebną kampanię przeciwko społeczeństwu polskiemu, któremu rząd PiS-u odebrał podstawowe prawa, zamykając w domach, zamykając biznesy, nakładając bezużyteczne i niebezpieczne maseczki, a teraz uczestniczy w ludobójczym procesie zachęcając do wyszczepiania ludności polskiej niebezpiecznym preparatem reklamowanym jako „szczepionka przeciwko Covid-19”.

Pomimo dalszego nieprzerwanego procesu prowadzenia antypolskiej inżynierii społecznej przez Nasz Dziennik, od pewnego czasu pojawiają się zdawkowe informacje mające zapewne przywrócić utraconą twarz i wiarygodność. Jednym z tych sygnałów jest zamieszczony wywiad z Katarzyną Ratkowską, lekarzem, specjalistą psychiatrii, która niedawno wystosowała list otwarty do prezydenta i premiera w sprawie szczepień „szczepionką przeciwko Covid-19”.

Pełną treść Listu zamieściliśmy kilka dni temu: „List otwarty od lekarza w obronie polskich dzieci – Sumienie które nie pozwala milczeć”

Wywiad z lek. Katarzyną Ratkowską w Naszym Dziennikututaj – „Eksperymenty na polskich dzieciach”

Oprac. www.bibula.com

Skip to content