Aktualizacja strony została wstrzymana

Zaszczepieni na kwarantannę – Katarzyna TS

Miało być tak: dwie dawki szczepionki i wracamy do normalności. Aby uwiarygodnić ten przekaz rządowa propaganda rzuciła hasło „Ostatnia Prosta”. Wicie, rozumicie – meta jest blisko, wystarczy kuju-kuju i wirus zostanie pokonany, a wy znowu będziecie mogli normalnie żyć. Gdy mądrzy ludzie ostrzegali, że szczepionki nie wyeliminują wirusa i na dwóch dawkach zabawa się nie skończy, natychmiast rozlegało się wycie, że to foliarze i antyszczepy, a do tego ruskie onuce realizujące scenariusz pisany przez KGB. A więc niespodzianka! W środę (23.06.2021) dyrektor generalny izraelskiego ministerstwa zdrowia, Chezy Levy, oświadczył, co następuje: „W pełni zaszczepione osoby, które miały kontakt z nowym wariantem SARS- CoV-2, będą poddawane kwarantannie”. Dlaczego? Dlatego, że około 40-50 proc. nowych przypadków stwierdzonych zakażeń stanowią osoby zaszczepione. – Chociaż liczby związane z zakażeniami nie są najwyższe to fakt, że nowy szczep dotyka osoby w pełni zaszczepione sprawia, że musimy poznać dokładną liczbę zakażeń wśród osób zaszczepionych – oświadczył Levy.

I co teraz? Teraz zaszczepieni nadludzie, którzy uwierzyli, że kuju-kuju pokona wirusa, będą siedzieć w aresztach domowych i skrobać się po głowach próbując dociec, jak to możliwe. A więc wyjaśniam po raz kolejny: szczepionka nie wyeliminuje koronawirusa tak jak nie wyeliminowała wirusa grypy. Opcja „Zero Covid” jest niemożliwa do zrealizowania. Nie pomoże masowe testowanie, nie pomoże DDM, nie pomoże lockdown, nie pomogą szczepionki.  Pora zrozumieć, że koronawirus zostanie z nami na zawsze i będziemy musieli z nim żyć, tak jak żyjemy z wirusem grypy. Śmiertelność wywoływana przez te wirusy jest na zbliżonym poziomie. Tak, niektórzy spośród zakażonych koronawirusem umrą, tak jak umierają niektórzy spośród zakażonych grypą. Ale jeśli nadal wirus SARS-Cov-2 będzie traktowany nie jak grypa, ale jak dżuma, zgonów będzie o wiele więcej niż gdyby nie podjęto żadnej walki z pandemią. To już pokazała praktyka i żadne propagandowe wygibasy tego nie zmienią. Tymczasem doszliśmy już do etapu, w którym zaszczepieni siedzą na kwarantannie. Jeśli to nie wywoła otrzeźwienia u fanów maskowania, lockdownu i szczepionki, to nie wiem, co jeszcze musi się stać, żeby poszli po rozum do głowy.

Niestety, zamiast rozumu mamy kolejne przykłady pomysłów segregacyjnych. Oto dzisiejszy wpis na Twitterze pokazujący, jakie praktyki zaczynają pojawiać się w Polsce. Jest to oczywiste bezprawie, ale również działanie bez sensu. Zaszczepieni chorują i zakażają. Jakie podstawy medyczne ma zatem poniższy pomysł? Żadne. To jest czystej wody foliarstwo w służbie terroryzowania społeczeństwa. Nic poza tym!

Co mogą zrobić normalni ludzie w obliczu takiej głupoty połączonej z agresją i dyskryminacją? Oczywiście trzeba demaskować rządowe i medialne kłamstwa, ale czasem to za mało. Do niektórych kowidian wierzących w świętą szmatkę i szczepionkową „Ostatnią Prostą” żadne tłumaczenie nie dotrze, bo oni tak już ugrzęźli w tych bredniach, że „Święty Boże nie pomoże”. Co więc zostaje? Niestety, w przypadkach skrajnych pozostaje konfrontacja i to w ostrej formie. Kowidianom trzeba przeciwstawiać się wszędzie, gdzie to możliwe. Ale przede wszystkim trzeba przeciwstawiać się tym, którzy tworzą tę patologiczną „nową normalność”. Jak?

Po pierwsze, nie głosować na partie, które popierają sanitaryzm. Zapomnijcie o zasadzie „mniejszego zła”. Każda partia, która aprobuje lockdown i DDM oraz nawołuje do segregacji sanitarnej, jest takim samym złem. Chcecie normalnie żyć, to nie głosujcie na tych, którzy wdrażają i popierają nienormalność.

Po drugie, każdy kto usiłuje wprowadzać patologiczne pomysły segregacyjne lub bierze udział w pandemicznym nękaniu społeczeństwa, powinien byś ścigany prawnie. I taką świetną robotę już wykonuje wielu prawników, o czym na Twitterze regularnie informuje portal OtwieraMY. – Na pomysł wprowadzenia opasek dla niezaszczepionych w trakcie festynu wpadł burmistrz Glinojecka, Łukasz Kopczyński, wraz z tamtejszym ośrodkiem kultury. Po interwencji prawników impreza została odwołana, jednak dopilnujemy, żeby sprawa znalazła swój finał w sądzie – czytam we wpisie z 24 czerwca. – Po uchyleniu pierwszej kary i w oczekiwaniu na zwrot kolejnych 30 000 zł, które w całości zostaną przekazane na cel wskazany przez internautów, ruszają pozwy cywilne przeciwko dyrektorowi sanepidu w Rybniku, Michałowi Dudkowi, któremu gwarantujemy moc wrażeń na sali sądowej – pisze OtwieraMY 15 czerwca. Takich informacji jest bardzo wiele i należy je nagłaśniać, żeby były przestrogą dla kolejnych amatorów pandemicznego zamordyzmu. Oni muszą dowiedzieć się, że takie działanie oznacza poważne kłopoty.

Po trzecie, należy cały czas przypominać o zbrodni, jakiej dopuścili się rządzący zamykając służbę zdrowia przed chorymi, co już doprowadziło do 140 tys. nadmiarowych zgonów. To nie może zostać przykryte, zagadane, zapomniane. Nawet jeśli nigdy nie odpowiedzą za to karnie, ta prawda musi ich ścigać zawsze i wszędzie. Jesteśmy to winni ofiarom śmiercionośnego systemu, który stworzyli politycy partii rządzącej.

Na koniec jeszcze jedno – tam gdzie nie dotrzesz prośbą lub groźbą, tam dotrzesz śmiechem i żartem. A zatem śmiejmy się z tych zadufanych w sobie kowidian i wspierających ich „ekspertów”, którzy dzień w dzień opowiadają duby smalone o skuteczności maseczek i restrykcjach dla nieszczepionych. Najnowsza informacja o zaszczepionych wysyłanych na kwarantannę, to jeden z lepszych żartów tej pandemii. Chyba nawet lepszy niż ten z przyłbicami, które po roku okazały się g…o warte. Kowidianie wyszli na kompletnych idiotów i tak będzie jeszcze nie raz. Przypominajmy im o tym i śmiejmy się z nich. W pełni na to zasłużyli.

Katarzyna TS

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Za: wprawo.pl (Cze 26, 2021) | https://wprawo.pl/katarzyna-ts-zaszczepieni-na-kwarantanne/

Skip to content