Aktualizacja strony została wstrzymana

Elektrowstrząsy przeciwko heteroseksualizmowi

Głupota i zła wola, wyrosłe na glebie liberalizmu, zdają się nie mieć dna.

Piszą w niemieckim portalu: Nie da się powstrzymać niszczącej homoseksualnej propagandy w Niemczech. W broszurze dydaktycznej Unii Edukacji i Nauki, skierowanej przede wszystkim do nauczycieli, znajdują się liczne niepokojące treści dotyczące gloryfikacji homoseksualizmu i dewaluacji stylu życia, który ewolucja określiła jako ‚normalny’.

Zwieńczeniem tego jest pytanie, które powinno być stawiane studentom: „Czy kiedykolwiek rozważałeś przeprowadzenie terapii elektrowstrząsowej?”.

Na stronie 20 broszury propagandowej GEW Baden-Württemberg znajduje się kwestionariusz, objaśniony jako „Abridged from: P. Baker, „The Language of Sex: The Heterosexual Questionaire”. Zawiera wiele pytań, które sprawiają, że osobie o tradycyjnym podejściu do życia włosy stają dęba:

1. Jak myślisz, skąd wziął się twój heteroseksualizm?

2. Kiedy i dlaczego zdecydowałeś się być heteroseksualny?

3. Czy jest możliwe, że twój heteroseksualizm jest tylko fazą i że przezwyciężysz tę fazę?

4. Czy to możliwe, że twój heteroseksualizm wynika z neurotycznego lęku przed ludźmi tej samej płci?

5. Czy twoi rodzice wiedzą, że jesteś heteroseksualny? Czy twoi przyjaciele wiedzą? Jak zareagowali?

6. Nieproporcjonalna większość osób molestujących dzieci jest heteroseksualna. Czy możesz usprawiedliwić narażanie swoich dzieci na kontakt z heteroseksualnymi nauczycielami?

7. Co właściwie mężczyźni i kobiety robią razem w łóżku? Jak mogą naprawdę wiedzieć, jak się zaspokoić, skoro są tak różni anatomicznie?

8. Mimo że społeczeństwo tak bardzo popiera małżeństwo, liczba rozwodów wciąż rośnie. Dlaczego wśród heteroseksualistów jest tak mało długotrwałych, stabilnych związków?

9. Według statystyk, choroby weneryczne są najmniej powszechne wśród lesbijek. Czy zatem prowadzenie przez kobiety heteroseksualnego stylu życia, a tym samym narażanie się na choroby weneryczne i ciążę, naprawdę ma sens?

10. Biorąc pod uwagę przeludnienie, nasuwa się następujące pytanie: jak ludzkość mogłaby przetrwać, gdyby wszyscy byli heteroseksualni?

11. Wydaje się, że jest bardzo mało szczęśliwych heteroseksualistów; ale opracowano procedury, które mogą umożliwić ci zmianę, jeśli naprawdę tego chcesz. Czy kiedykolwiek rozważałeś terapię elektrowstrząsową?

12. Czy chcesz, aby twoje dziecko było heteroseksualne, mimo że wiesz, z jakimi problemami by się borykało?

Tego rodzaju treści są obecnie prawnie zakazane przez rząd węgierski dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia, aby uchronić tę szczególnie wrażliwą grupę przed pornograficzną i homoseksualną propagandą.

Wydawca, GEW, twierdzi, że ma ponad 280.000 członków i jest zdecydowanie największym związkiem zawodowym reprezentującym interesy wszystkich pracowników niemieckiego systemu edukacji. Badenia-Wirtembergia posiada największą grupę regionalną z około 49.000 członków. GEW utrzymuje ‚parlamentarne biuro łącznikowe’ w Berlinie. Przewodniczącą jest Maike Finnern.

https://report24.news/deutsche-unterrichtsbroschuere-empfiehlt-elektroschocks-gegen-heterosexualitaet/

Opracował: Zygmunt Białas
https://zygumntbalas.neon24.pl

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2021-06-26) |https://marucha.wordpress.com/2021/06/26/elektrowstrzasy-przeciwko-heteroseksualizmowi/