Aktualizacja strony została wstrzymana

Übermenschen z amerykańskiej ambasady okazują pogardę polskim podludziom

Przedstawiciele amerykańskiej ambasady po raz kolejny pokazali, jak wielką pogardą darzą tubylców z kraju nad Wisłą. Wydaje się, że nawet Repnin nie zdobyłby się na coś takiego…

Chyba już nikt nie może mieć wątpliwości, że ideologia LGBT stała się religią, której amerykańskie elity nie tylko są wyznawcami, ale którą chcą i czują się w obowiązku narzucać ludom uznawanym przez nich za stojące niżej w cywilizacyjnym rozwoju. Towarzyszy temu buta i arogancja prawdziwych Übermenschów.

Za: MagnaPolonia (15 czerwca 2021)

 


 

Departament Stanu USA: w Polsce jest mało wolności religijnej, jest za to antysemityzm

Departament Stanu USA zauważa w swoim raporcie, że w Polsce mają miejsce problemy z wolnością wyznania.

Do raportu trafiło m. in. zdarzenie z października ubiegłego roku, kiedy to zwolennik zliberalizowania prawa aborcyjnego zaatakował mężczyznę na stacji benzynowej w Myśliborzu. Gdy dowiedział się, że ten jest księdzem, miał zacząć go gonić i ponownie uderzyć w głowę.

Departament sporządza taki raport każdego roku i dotyczy on wszystkich krajów świata. W tegorocznym raporcie stwierdzono, że w Polsce nie jest zagrożona swoboda sumienia. […] Raport przedstawia jednak Polskę jako kraj, w którym atakuje się świątynie, władza delegalizuje wyznania. Raport podkreśla również antysemityzm. […]

Amerykanie zarzucają jednak Polsce brak poszanowania innych wyznań. Piszą o sprzeciwie Zbigniewa Ziobry wobec rejestracji Reformowanego Kościoła Katolickiego w Polsce, jedynej chrześcijańskiej wspólnoty błogosławiącej pary jednopłciowe. MSWiA odmówiło rejestracji tego kościoła. […]

Zdaniem departamentu „kontrolowane przez władze media stosowały antysemicką retorykę”. Chodziło o kampanię przed wyborami prezydenckimi, w której powołany został argument o restytucji mienia żydowskiego. […]

Całość: Fronda.pl (15.06.21)

 


 

Ambasada USA powiela fejki o śmierci Kacpra. Polski MSZ milczy. Ziemkiewicz: kiedy tęczowe hieny przestaną włóczyć zwłoki tego chłopaka?

Amerykańska ambasada na swoim oficjalnym profilu na Twitterze udostępniła wpis, który może sugerować, że 14-letni Kacper, którego samobójstwem przejęła się cała Polska, zabił się, bo był gejem atakowanym z powodu orientacji przez rówieśników. To dawno zdementowany fake news.

20-letni Alireza z Iranu został ścięty przez rodzinę za to, że był gejem. 14-letni Kacper z Polski odebrał sobie życie z powodu hejtu, którego doświadczył, podobnie jak 14-letni Jamey z Buffalo w stanie NY. Dyskryminacja i zastraszanie mają realne, przerażające konsekwencje” – czytamy na Twitterze amerykańskiej ambasady w Warszawie.

Choć nie jest to wprost napisane, to przez zdjęcie i kontekst – amerykańska dyplomacja wyraźnie sugeruje, że 14-latek zabił się z powodu ataków na jego rzekomo odmienną orientację.

Wpis „podał dalej” Bix Aliu, który objął stanowisko Chargé d’Affaires w placówce po odejściu Georgetty Mosbacher.

Nietolerancja zaczyna się w domu i wśród rówieśników. Jako globalne społeczeństwo musimy lepiej się postarać aby chronić młodych ludzi. Możemy to osiągnąć robiąc co w naszej mocy, aby chronić prawa człowieka środowisk LGBTQI+ pisze dyplomata.

Tym samym Aliu podaje dalej fałszywe informacje, bo rzekomy homoseksualizm 14-latka, albo szykanowanie go – nie miały miejsca. To zdementowane już dawno fake newsy.

Pisaliśmy o tym:

Samobójstwo 14-letniego Kacpra. Ogólnopolska akcja o homofobii, a weryfikacja faktów. „Po powrocie z Gorczyna możemy stwierdzić…”

Ziemkiewicz reaguje na bezczelne rozsiewanie fake newsów przez Aliu

Wieloktrotnie wyjaśniano, że „14-letni Kacper z Polski” miał tyle wspólnego z LGBTQQ co 4 tysiące Żydów z WTC uprzedzonych żeby 11.09 nie iść do pracy. Czy USA mogą zabrać z Warszawy tego morona, bo zaczynamy tęknić za p. Żorżetą od Trumpa – a chyba tego nowa ekipa nie chce? piesze na Twitterze prawicowy publicysta.

Poza tym nawet „Polityka” po dziennikarskim śledztwie przyznała, że depresja Kacpra nie miała nic wspólnego nie tylko z „homofobią” ale w ogóle z żadnym „hejtem”. Kiedy wreszcie tęczowe hieny przestaną włóczyć zwłoki tego chłopaka, mając głęboko gdzieś uczucia jego rodziny? – dodaje Ziemkiewicz.

Całość: Najwyższy Czas! (15 czerwca 2021)

 


 

Skip to content