Foliarskie gusła dla frajerów – Katarzyna TS

W piątek (11.06.2021) rozpoczęło się trzydniowe spotkanie przywódców państw należących do grupy G7. To Francja, Japonia, Niemcy, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Włochy i Kanada. W spotkaniu grupy biorą też udział przedstawiciele Unii Europejskiej w osobie przewodniczącej KE i przewodniczącego RE. W tym roku na szczyt zaproszono prezydentów Korei Południowej i RPA oraz premierów Australii i Indii. Spotkanie odbywa się w Kornwalii. Głównymi tematami rozmów są: pandemia SARS-CoV-2, zapobieganie zmianom klimatu, wspieranie wolnego handlu i przeciwdziałanie protekcjonizmowi.

Czego możemy spodziewać się po tym szczycie? Niestety, niczego dobrego. Już na dzień dobry dostaliśmy pokaz pandemicznego foliarstwa, czyli witanie się poprzez stukanie łokciami. Ludzie, od których zależy los świata, od razu pokazali, że nauka i rozum są dla nich nieważne. Ważne jest utrwalanie pandemicznych rytuałów budujących codzienną atmosferę grozy. Pokazówka w wykonaniu przywódców G7 ma utwierdzać ludzi w przekonaniu, że uścisk dłoni to śmiertelne zagrożenie. Dlatego witamy się łokciem, żeby pokonać strasznego wirusa. Ci, którzy witają się normalnie, to szaleńcy narażający życie swoje i innych.  Nie ma powrotu do normalności. Mamy pamiętać o pandemii i wykonywać pandemiczne rytuały, które są zaprzeczeniem normalności.

Kolejnym rytuałem, który zaprezentowano ludowi, jest rytuał z maską. Ten pandemiczny fetysz jest podstawowym narzędziem ogłupiania i tresury. Jak to wyglądało na szczycie G7? Premier UK Boris Johnson oraz przewodnicząca KE Ursula von der Leyen i przewodniczący RE Charles Michel ustawili się do zdjęć w maskach, a następnie Johnson zaordynował, żeby zdjęli maski i usiedli, co też uczynili. Czy maski są konieczne gdy się stoi, a zbędne gdy się siedzi? Czy wirus atakuje stojących, a nie atakuje siedzących? Jaki sens ma takie postępowanie? Otóż nie ma żadnego sensu, ale przecież nie chodzi o sens, tylko o to, żeby stosować się do rytuału. To jest obraza dla rozumu i foliarstwo w pełnej krasie, ale ponieważ robią to wysoko postawieni decydenci, więc lud ma wierzyć, że tak trzeba, bo w ten sposób skutecznie walczy się z wirusem.

https://twitter.com/vonderleyen/status/1403646281101283329?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1403646281101283329%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwprawo.pl%2Fkatarzyna-ts-foliarskie-gusla-dla-frajerow%2F

Jakie decyzje mogą podejmować ludzie, którzy zachowują się w tak absurdalny sposób? Tacy ludzie mogą podejmować wyłącznie decyzje złe. Jeśli wierzą w skuteczność pandemicznych rytuałów, które odprawili, to znaczy, że mają poważne problemy z oceną sytuacji. Jeśli odprawili te rytuały wiedząc, że są one bez sensu, to znaczy, że są cynikami i oszustami. W każdym przypadku mamy do czynienia z ludźmi, którzy albo nie potrafią, albo nie chcą działać dla dobra tzw. zwykłych ludzi. I nie powinno być to dla nikogo zaskoczeniem. Wbrew naiwnemu przekonaniu władza nie czyni człowieka lepszym i bardziej odpowiedzialnym. Wprost przeciwnie. Władza ogłupia i wbija w pychę. Władza degeneruje. Szczyt G7 to spotkanie degeneratów, którzy stukają się łokciami i odprawiają maskowe rytuały, narzucając światu „nową normalność”.

Kilka dni temu byłam zmuszona do skorzystania z transportu publicznego, a konkretnie z dwóch autobusów. Byłam jedyną osobą bez maski. Co prawda nikt nie zwrócił mi uwagi, ale wrażenie było przygnębiające. Otaczał mnie tłum zombiaków karnie zakrytych bezużytecznymi szmatami. A przecież wystarczyłoby, żeby wszyscy zdjęli te szmaty i świat wróciłby na swoje tory. Tak niewiele potrzeba, a jednak ludzie tego nie robią. Dlaczego? Czy dlatego, że uwierzyli w zbawczą moc świętej szmatki? A może boją się mandatów? W obu przypadkach jest to działanie bez sensu. Maski nie chronią przed zakażeniem, a sądy uchylają mandaty jako niezgodne z prawem. Dlaczego zatem ludzie wolą dusić się w bezużytecznym szmatach niż po prostu zdjąć je z twarzy? Nie wiem. Wiem natomiast, że pandemia pokazała jak łatwo nakłonić ludzi do irracjonalnego działania i wmówić im, że jest to działanie dla ich dobra. I to jest przerażające.

Jak długo będzie trwało to szaleństwo? Obawiam się, że to się nigdy nie skończy. Pandemia to przecież świetny biznes. Ile kasy poszło już na testy? To są miliardy. Kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci, społeczeństwo. Obecnie wykonuje się w Polsce po kilkadziesiąt tysięcy testów dziennie, żeby wykryć kilkaset przypadków zakażeń. Oto dane z ostatnich kilku dni: 7.06 – 32,1 tys. testów, 194 zakażeń, 8.06 – 64,5 tys. testów, 400 zakażeń, 9.06 – 58 tys. testów, 428 zakażeń, 10.06 – 53,2 tys. testów, 382 zakażeń, 11.06 – 54,6 tys. testów, 341 zakażeń, 12.06 – 55,9 tys. testów, 239 zakażeń, 13.06 – 48,4 tys. testów, 227 zakażeń. Każdego dnia testuje się tysiące zdrowych ludzi bez żadnych objawów. Cena testu antygenowego to 150 zł, cena testu PCR to 400 zł. Weźcie kalkulator do ręki i policzcie, ile kosztuje ta testowa walka z pandemią. To jest gigantyczny biznes, który w Polsce pochłania co najmniej kilkanaście milionów złotych dziennie. Dojenie frajerów idzie pełną parą, a degeneraci spotykający się na szczycie G7 odprawiają foliarskie gusła, które legitymują to dojenie.

Biznes testowy, biznes maseczkowy, biznes szczepionkowy, a za chwilę będzie biznes czytnikowy do obsługi paszportów kowidowych. A na jesieni władza i tak zrobi lockdown. Jak pokazała tzw. pandemia, z frajerami można zrobić wszystko. Ogłupić, złupić i sterroryzować. A potem można radośnie stukać się łokciami na plaży. Foliarskie gusła dla frajerów mają wielką przyszłość.

Nie znoszę lewackiej nowomowy i politycznej poprawności piorącej ludziom mózgi. Michnikowszczyzna mierzi mnie.
Podobają Ci się moje publikacje? Możesz mnie wesprzeć darowizną KLIKNIJ TUTAJ lub kupując moją książkę pt. „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba” KLIKNIJ TUTAJ.
Dziękuję.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Za: wprawo.pl (Cze 13, 2021) | https://wprawo.pl/katarzyna-ts-foliarskie-gusla-dla-frajerow/

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content