Aktualizacja strony została wstrzymana

Dziennikarka zmarła nagle, niedawno informowała o ciężkich powikłaniach po szczepieniu

Nie żyje 34-letnia Kalina Mróz. Dziennikarka „Gazety Wyborczej” nagle trafiła do szpitala. Jej życia nie udało się uratować.

O śmierci Kaliny Mróz poinformowała jej redakcja.

„Do końca wierzyliśmy, że jej energia i wola życia pozwolą przezwyciężyć nagłą chorobę. Wierzyliśmy, że wróci do nas – swojej drugiej rodziny, bo wszyscy na nią czekamy. Niestety, stało się inaczej. Nasz szok, ból, smutek i niedowierzanie są ogromne” – napisano.

16 maja 34-latka „nagle i niespodziewanie” trafiła do szpitala. Oficjalnie nie podano, co było przyczyną przyczyną śmierci.

 

Kalina Mróz – reakcja immunologiczna na szczepionkę.

Śp. Kalina Mróz poinformowała niedawno, że wystąpiła u niej reakcja immunologiczna na szczepionkę przeciwko COVID-19. Nie czuła się najlepiej.

Mróz na facebookowym profilu […] 28 kwietnia wyraziła radość, że udało się jej zarejestrować na szczepienie przeciwko koronawirusowi.

8 maja, a więc osiem dni przed „nagłym i niespodziewanym” trafieniem do szpitala, Mróz pisała, że wystąpiły u niej reakcje immunologiczne po szczepieniu.

„Wielu z Was się teraz szczepi (mam nadzieję!) i pewnie podobnie jak ja część przechodzi ciężko entuzjastyczną reakcję immunologiczną na szczepionkę” – pisała dziennikarka.

8 maja Kalina Mróz poinformowała, że przechodzi ciężkie powikłania po szczepieniu. […]

 

Kalina Mróz nie żyje. Profile w mediach społecznościowych usunięte

Ostatni wpis pochodził z 14 maja. Także dotyczył szczepień. […]

 

Kalina Mróz – co było przyczyną śmierci? Dlaczego umarła?

Oficjalnie nie poinformowano, co było przyczyną śmierci dziennikarki „Gazety Wyborczej” Kaliny Mróz.

Sprawę powinny rzetelnie i przejrzyście wyjaśnić odpowiednie organy. W przypadku śp. Mróz wystąpił klasyczny NOP (niepożądany odczyn poszczepienny), o czym oficjalnie informowała dziennikarka.

Jeśli do zgonu doszło krótko po szczepieniu (w tym przypadku tak), istnieje obowiązek, aby się temu przyjrzeć i to zbadać.

Na ten moment ani nie można stwierdzić, że szczepionka przyczyniła się do zgonu Kaliny Mróz, ani, że nie miała na nią wpływu. Liczymy, że sprawa zostanie wyjaśniona dogłębnie, a opinia publiczna pozna wyniki badań.

 

Całość: Najwyższy Czas! (25 maja 2021) – [Org. tytuł: «Kalina Mróz nie żyje. Dziennikarka zmarła nagle, niedawno informowała o ciężkich powikłaniach po szczepieniu»]

Skip to content