Naczelny kat świata – Kill Gates i jego dokonania

Kilka dni temu odbyła się w Montrealu duża demonstracja przeciw terrorowi sanitarnemu. Demonstranci przemaszerowali przez centrum miasta, z bębnami piszczałkami i gwizdkami, nie zachowując „dystansu socjalnego”, nie zakładając kagańców. Policja ignorowała całą sprawę obserwując wydarzenie z oddali.

Kilka niezależnych telewizji transmitowało to wydarzenie na żywo. Przeprowadzano krótkie wywiady z uczestnikami, którzy słusznie domagali się zniesienia lockdownu, otwarcia gospodarki, itd. W sumie same rozsądne postulaty.

Problem tkwił w tym, że to najbardziej intelektualnie zaawansowane społeczeństwo Kanady, mieszkańcy Montrealu, nie mieli żadnych przywódców, żadnego konkretnego programu, żadnej wyobrażenia, jak rozwiązać narastający kryzys. Po prostu apelowali do swych oprawców o zaniechanie dalszych zbrodni. Nie potrzeba być jasnowidzem, by uświadomić sobie, że żadnych pozytywnych rezultatów z owej demonstracji nie będzie. Sytuacja wyglądała podobnie w przypadku wszystkich innych aktów protestu w państwach Zachodu. To tak jakby dzieci z patologicznej rodziny, apelowały do swych sadystycznych rodziców o pomiłowanie! Nikomu nie przyszło nawet na myśl, że jedynym rozwiązaniem jest bunt socjalny, odsunięcie rządzących psychopatów od władzy i udekorowanie nimi ulicznych latarni wielkich zachodnich metropolii.

Skrajny infantylizm światowych społeczeństw, potwierdzają niedawne badania grupy psychiatrów i psychologów (https://youtu.be/fdzW-S8MwbI), którzy konstatują też schizofreniczną deprawację, zarówno rządzonych, jak i rządzących. Prowadzi to do ostatecznego globalnego terroru, jakiego nie znała Ludzkość, ani za czasów Stalina, Lenina, Mao, ani w okresie Kaliguli czy Nerona.

Tak więc można oczekiwać, że dotychczasowe wzorce kultury i cywilizacji, jakimi mienili się być obywatele „wysoko rozwiniętego Zachodu”, w kagańcach, na czworakach, sporadycznie poszczekując, ustawią się w kolejce do ostatecznej eksterminacji przy pomocy zastrzyków naczelnego kata naszego globu, niejakiego „Kill” Gatesa i jego małżonki. Ponieważ warto spojrzeć w twarz oprawcy, prezentuję poniżej zdjęcie tej miłej parki obłąkańców.

Poprzez swoje „fundacje” zaangażowani oni są w dziele „planowania rodzin” (aborcji), zmniejszania populacji czarnej Afryki przy pomocy „szczepionek”, teraz w dobie covida w aplikowaniu zidiociałym obywatelom zastrzyki modyfikujące DNA tychże, nie licząc różnorakich efektów ubocznych ofiar „szczepienia”.

Parka ta wielokrotne publicznie w obecności kamer opisywała swe dotychczasowe „osiągnięcia”, jasno określała cele depopulacji do poziomu 500 milionów osób w skali globalnej. Deklarowała również swą przynależność do kultu szatana. Pomimo tak oczywistych dowodów zbrodniczej działalności i daleko posuniętego obłędu, nikt z grona „prominentów światłego Zachodu”, nawet nie bąknął o konieczności zamknięcia miłej parki z zakładzie dla obłąkanych, lub postawienia przed sądem.

Miast tego, pozwolono Gatesowi zawładnąć amerykańskim CDC (odpowiednikiem polskiego Sanepidu), agendą ONZ, zwaną „Światową Organizacją Zdrowi”, itd.

Kill Gates, obłąkany osobnik, nie dzierżący żadnej oficjalnej państwowej, czy międzynarodowej funkcji, dyktuje „przywódcom demokratycznych państw”, kogo i kiedy mają wyszprycować! Należy tu podkreślić, że takich zbrodniarzy i obłąkańców z nadania globalnych oligarchów, jest więcej; dla przykładu Klaus Schwab, George Soros, itd.

A jedyną reakcją zidiociałych społeczeństw są demonstracje, bicie w bębny i dmuchanie w gwizdki i fujarki!

Ignacy Nowopolski

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

[Galeria zdjęć na stronie źródłowej]

Za: Ignacy Nowopolski Blog (06.05.2021) | https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1132665,naczelny-kat-swiata-kill-gates-i-jego-dokonania

Skip to content