Aktualizacja strony została wstrzymana

Żydzi na lotnisku w Warszawie obostrzenia mieli w nosie. Włos im z głowy nie spadł

Spora grupa Żydów na warszawskim lotnisku Chopina tańczyła i śpiewała, nie przestrzegając zasad reżimu sanitarnego. Żadnych nieprzyjemności w związku z tym nie mieli. I fajnie, ale czy tak samo służby nie mogłyby traktować Polaków?

Polacy od miesięcy gnębieni są przez służby, jeśli nie przestrzegają nakazów i zakazów wprowadzonych na drodze rozporządzenia w imię walki z koronawirusem.

Policja chętnie wpisuje mandaty za brak maseczki, wraz z sanepidem kontroluje otwarte lokale, a nawet czatuje przed wejściem i legitymuje obywateli jeszcze przed odwiedzeniem knajpy czy siłowni. Przy demonstracjach rozgania manifestujących, często używając gazu łzawiącego, środków przymusu bezpośredniego, itd.

Tymczasem na lotnisku Chopina w Warszawie grupa około setki Żydów za nic miała utrzymywanie dystansu czy zakrywanie nosa i ust. I tutaj już służb zabrakło.

Nagranie pochodzi z 19 kwietnia 2021 roku. „Nagrał go (film – red.) pracownik lotniska, który pragnie pozostać anonimowy” – napisał Jakub Mikołajek, który jako pierwszy w mediach społecznościowych udostępnił nagranie.

„Będę pisał do władz lotniska w celu wyjaśnienia, dlaczego ci ludzie nie muszą przestrzegać restrykcji sanitarnych, które akurat na lotniskach są bardzo rygorystycznie pilnowane przez ochronę. Naród wybrany, co nie? Wyobrażacie sobie tłum Polaków ze śpiewami na ustach, na przykład kibiców, w takiej samej sytuacji w takim miejscu?! Bez masek i dystansów i tak dalej” – skomentował Mikołajek.

W rozmowie z polsatnews.pl rzecznik lotniska Chopina Piotr Rudzki potwierdził, że nagranie pochodzi z 19 kwietnia br. Jak twierdzi, grupa Żydów podróżowała przez Warszawę tranzytem, więc na miasto nie wyszła.

Będziemy podejmować działania, żeby taka sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości – zapewnił.

Oczywiście nie oczekujemy do polskich służb, by w takich sytuacjach brutalnie interweniowała i np. używała gazu, ale apelujemy, aby tak samo traktowała Polaków!

https://www.facebook.com/100032221973118/videos/455832685500793/

Za: Najwyższy Czas! (22 kwietnia 2021) |https://nczas.com/2021/04/22/zydzi-na-lotnisku-w-warszawie-obostrzenia-mieli-w-nosie-wlos-im-z-glowy-nie-spadl-video/ | Żydzi na lotnisku w Warszawie obostrzenia mieli w nosie. Włos im z głowy nie spadł [VIDEO]

Skip to content