Wielokrotny lekarz aborcjonista: wzrost populacji jest jak rak

Aktualizacja: 2009-08-10 9:38 pm

Przez 36 lat, Warren Hern był jednym z tych lekarzy w Ameryce, którzy tak jak zamordowany George Tiller, specjalizowali się w dokonywaniu aborcji nawet w zaawansowanym etapie ciąży. Lektura fragmentów jego publikacji pokazuje, że życie kojarzy mu się z chorą tkanką, którą należy usunąć.

Wielokrotnie możemy się zastanawiać, co myśli o życiu ludzkim lekarz, który dokonał setki a nawet tysiące aborcji. Magazyn „Esquire” poświęcił Hernowi obszerny artykuł „Ostatni Doktor Aborcja”, w którym czytamy, że dyrektor kliniki aborcyjnej w Boulder w stanie Kolorado, w pracy zatytułowanej „Złośliwy rak urbanizacji” przyrównał wzrost liczby populacji do złośliwego nowotwóru.

Jak napisał, śmierć organizmu spowodowana rakiem, prowadzi do 37-krotnego zwiększenia się liczby komórek. Wzrost ten porównuje on z pomnożeniem populacji ludzkiej, która w 1999 roku wzrosła 32-krotnie, natomiast konsumpcja energii – 36-krotnie. Do 2030 roku wzrośnie ona jeszcze o 57 proc. Według Herna, ekspansja procesów urbanizacyjnych doprowadzi biosferę do takiego momentu, w którym nie będzie już ona w stanie sama podtrzymywać istnienia organizmów korzystających z tlenu, co oznacza, że ludzkie organizmy wyginą.

Lekarz dociskany przez dziennikarza „Esquire`a”, by wytłumaczył dlaczego porównuje życie ludzkie do tkanki rakowej udziela pokrętnej odpowiedzi: – Myślę, że pomaganie ludziom w kontroli ich płodności jest w pełni zgodne z pomaganiem im w byciu dobrymi obywatelami Ziemi. Jeśli ktoś tego nie rozumie, albo to lekceważy, to trudno. Przykro mi, ale żyję w Ameryce i dlatego mogę mówić co myślę – odpowiada.

Według tekstu „Esquire`a”, Hern nie znosi terminu „aborcjonista”, ze względu na jego oczywistą, negatywna wymowę. Jednocześnie nie godzi się na to, by tak jak czyni to wielu jemu podobnych lekarzy, nazywać jego miejsce pracy „kliniką planowania rodziny”.

Po ostatnim morderstwie aborcjonisty Georga Tillera, Herm pozostał jednym z ostatnich spośród dokonujących aborcję lekarzy nawet po 36 tygodniu ciąży. Niedawno, Dr. Leroy Carhart, jeden z przyjaciół Hern`a, powiedział, że opuścił swój szpital w Nebrasce, po to, by zastąpić Tillera i dokonywać późno terminowych aborcji, nawet tuż przed urodzeniem. Dokonywał on ich wcześniej, zanim nie zakazano tego w Nebrasce w wyniku orzeczenia sądu najwyższego.

JaLu/Lifesitenews.com

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=12445 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]