Aktualizacja strony została wstrzymana

Nowa szata graficzna…

Drodzy PT Czytelnicy!

Przez niemal 20 lat towarzyszyła nam dotychczasowa szata graficzna portalu BIBUŁA – pismo niezależne. Przyzwyczailiśmy się do niej, niektórzy nawet ją polubili. Była z założenia prosta i służyła nam wiernie. Niestety, rozwój technologiczny spowodował wymuszenie jej zmiany.

Sama wizualna część każdej strony internetowej to tylko drobny element tego co powoduje jej funkcjonowanie. Ważniejsze mechanizmy tkwią głębiej, a te – jak  wszystko co technologiczne – ulegają ciągłej przemianie i rozwojowi.

I właśnie to wymusiło konieczność przebudowy i naszej strony.

Nowa szata graficzna skojarzona jest z nowym „silnikiem”, który mamy nadzieję posłuży przez następne lata.

Tak, wiemy i już słyszymy słowa krytyków, że należało zachować starą stronę, a jeśli zmiana była konieczna, to lepiej było stworzyć nową na wzór starej. Pomysł rzeczywiście dobry, lecz jego realizacja, wbrew pozorom, wymaga większych nakładów (tak technologicznych, jak i finansowych), zatem skuteczniejsze było po prostu skorzystanie z dostępnych narzędzi.

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi co do dalszej modernizacji strony i takiego jej dostrojenia aby spodobała się Państwu, była przyjazna i wygodna.

Dziękujemy za wyrozumiałość w czasie tej przebudowy.

Bóg zapłać za każde wsparcie!

Redakcja

Skip to content