Aktualizacja strony została wstrzymana

Kolejna fala pandemii a program „szczepień”

W okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca tego roku prowadzony jest w III RP „Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań”.

Na pierwszy rzut oka wydawałoby się paradoksalne, że w czasie tak „strasznej katastrofy covidowej”, nasze opiekuńcze państwo zajmuje się takimi trzeciorzędnymi sprawami. Obywatelom nie wolno się do siebie zbliżać, nie wolno jeść w restauracjach, przez co w parkach i skwerach walają się resztki jadła i opakowań i nasze czyste dotychczas miasta zaczynają wyglądać jak zafajdane Indie, a poziom sanitarny osiągnął dno. Mało tego obywatelom nie wolno nawet strzyc się! Ale rządowe formularze spisu są obowiązkowe do wypełnienia!

Na tym tle nasuwa się refleksja, że w naszym „wolnym i demokratycznym” państwie, obywatelowi nic nie wolno. Albo musi coś robić, albo jest mu zakazane coś robić!

Wracając do wątku spisu powszechnego, to należy skonstatować, że jest on potrzebny naszym „władcom” (czytaj bankierskim kapo) do uzyskania autentycznych danych o stanie zaludnienia IIIRP. Dotychczas posługiwali się oni propagandowym kłamstwem o tym, że z III RP wyemigrowało „zaledwie kilka milionów obywateli”, podczas gdy w rzeczywistości wyjechała połowa ludności, czyli ta która nadaje się do pracy na zmywakach i w burdelach. Natomiast „władcy” muszą precyzyjnie udokumentować swym pryncypałom ilu jeszcze Polaków zostało do likwidacji i na tym tle, ile jeszcze „szczepień” należy zaplanować.

Drugą niezbędną informacją jest ilość posiadanych przez obywateli nieruchomości, oraz ich stan hipoteczny. Ta informacja z kolei umożliwi „rządowi” taką konstrukcję podatku katastralnego, by w możliwie krótkim czasie wyzuć posiadaczy z ich własności.

Przy czym terminy naglą! Nadchodzi kolejna najstraszniejsza „fala pandemii”!

Wszystkie dotychczasowe „fale” rozpływały się jedynie w propagandowym bełkocie „mediów głównego nurtu”.

Jednak tym razem „fala” będzie potężna i na dodatek autentyczna!

Otóż, wbrew narzekaniom niektórych sceptyków, że „szczepionki” nie zostały należycie przetestowanie na zwierzętach, nie jest to zgodne z prawdą. Od lat dokonywano takowych prób, jednakowoż po około półrocznym terminie od szczepienia wszystkie zwierzęta po prostu zdychały. Przyczyny tego trendu zostały już dawno wyjaśnione, a dalsze próby formułowania tego typu „szczepionek” włożono do lamusa, aż do dziś, czyli momentu w którym okazują się one bardzo przydatne w uprzednio zaplanowanej globalnej depopulacji.

„Władcy’ oraz ich siepacze wiedzą, że na jesieni zacznie się masowy wysyp, śmierci i chorób związanych z programem już przeprowadzonych szczepień. Należy więc uprzedzić fakty, obarczając „nowy szczep wirusa” odpowiedzialnością za nadchodzącą katastrofę wywołaną „szczepieniami”.

Histeria tym propagandowym kłamstwem wywołana umożliwi szybkie nagonienie pozostałych opornych obywateli do strzykaweczki!

Ci z nich, którzy pomimo to będą dalej się opierać, zostaną zmarginalizowani do poziomu pozbawionych wszelkich praw pariasów. Taką to przyszłość szykują nam „władcy” i ich pryncypałowie z piekła rodem!

Ignacy Nowopolski

Za: Salon24.pl – Ignacy Nowopolski blog (11.04.2021) | https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1125888,kolejna-fala-pandemii-a-program-szczepien