Zmarł kolejny zaszczepiony lekarz, który wyśmiewał „teorie spiskowe”

Zmarł kolejny zaszczepiony lekarz, który szydził z antyszczepionkowców, „teorii spiskowych” związanych z siecią 5G oraz chipowaniem ludzi. Dołączył tym samym do dr. Witolda Rogiewicza, który zmarł po 3 tygodniach od przyjęcia drugiej dawki szczepionki przeciw Covid-19.

Zdzisław Sałdan był długoletnim pracownikiem pogotowia ratunkowego w jarosławskim szpitalu, a od niedawna kierownika Oddziału Dziecięcego SPZZOP w Janowie Lubelskim.

4 stycznia 2021 roku chwalił się, że przyjął pierwszą dawkę szczepionki Comirnaty koncernu Pfizer przeciw Covid-19, którą nazwał „przepustką do wolności”.

W Internecie żartował, że: „Chyba mi dali jakąś wybrakowaną, bo żadnego chipa 5G nie wyczuwam”.

Trzy tygodnie później oznajmił w mediach społecznościowych, że przyjął również i drugą dawkę, po której czuje się znakomicie i zachęca innych do skorzystania ze szczepień.

Lekarz był znany z tego, że wyśmiewał „teorie spiskowe” związane z chipowaniem ludzi, wprowadzaniem technologii 5G i skutkami ubocznymi szczepień.

Tymczasem w połowie marca na stronach internetowych powiatu janowskiego pojawiły się informacje o śmierci 55-letniego Zdzisława Sałdana i kondolencje.

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Zdzisława Sałdana, lekarza z powołania, uznanego pediatrę, wziętego lekarza medycyny ratunkowej, przez długie lata związanego z janowską służbą zdrowia. W Zmarłym straciliśmy nie tylko cenionego lekarza specjalistę, oddanego lokalnej społeczności, ale i wspaniałego, rzetelnego i szlachetnego człowieka.

To już drugi lekarz w Polsce, który otwarcie wyśmiewał obawy innych, żartował z ryzyka, a sam zmarł po kilku tygodniach od przyjęcia drugiej dawki szczepionki.

Nikomu nie życzymy źle, ale pamiętajcie… Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni…

Za: Odkrywamy zakryte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content